Krása

Najobľúbenejšie zbierky v roku 2018

Zbierky prezentované dizajnérmi sú vždy experimentom. V skutočnosti v každej sezóne prekvapujú neobvyklé riešenia, odvážna kombinácia textílií a textúr, rovnako ako štýlové výtlačky a tvary výrobkov. Niekto považuje prezentované obrázky za príliš extravagantné, niekedy dokonca aj poburujúce. Na druhej strane módne ženy sú inšpirované štýlovými obrazmi a berú na vedomie. Preto dnes ponúkame, aby sme preskúmali vlastnosti niektorých z predložených zbierok v roku 2018.

Jarné a leto 2018 Módne kolekcie

Jarno-letná sezóna je vždy spojená s jemným slnkom, romantikou, ľahkosťou a ženskosťou. A aký je základ predložených zbierok pre rok 2018, budeme to vedieť práve teraz.

Christian dior

Zbierka slávneho francúzskeho módneho domu v roku 2018 bola ďaleko od prirodzenej témy značky. Laconické výrobky boli nahradené skôr nezvyčajnými obrazmi s feministickými výrazmi. Navyše, brutálny charakter sa odrážal v prvkoch odevov z kože. Ale atribúty ženskosti vo forme svetlých šiat, priesvitných sukní a ďalších detailov pomohli vyvážiť témy.

Je celkom zrejmé, že kreatívna riaditeľka značky Maria Grace Curie sa rozhodla pokračovať v kombinácii témy umenia a feminizmu. Preto kolekcia obsahuje obrázky, ktoré spomínajú rôzne subkultúry.

Valentino

Tento taliansky módny dom je často spojený so svetlými, elegantnými šatami pre ženy. V roku 2018 sa dizajnér Pierpaolo Piccioli rozhodol trochu zmeniť smer a preukázal skôr nezvyčajné rozhodnutia. Napríklad výrobky z komplexných rezov, ktoré vyzerajú skvele v kombinácii s modernými obrázkami. Okrem toho sú hlavným zameraním a dekoráciou celej zbierky aj ženské šaty a jemné odtiene.

Louis vuitton

Známy francúzsky módny dom prezentoval svoju zbierku pre jarno-letnú sezónu v pavilóne Louvre Watch. Výstava sa konala takmer okamžite po jej otvorení. Toto miesto bolo vybrané z nejakého dôvodu, pretože pri vytváraní zbierky venoval osobitý dôraz projektantovi prelínanie sa s minulosťou a súčasnosťou. Preto v jednom vzhľade sú odvážne kombinované kabáty s teniskami a tričká s neobvyklými výtlačkami. Tieto obrázky sa samozrejme nestanú nevyhnutnosťou v každodennom živote, ale veľa detailov možno použiť na vytvorenie večerných obrázkov.

chanel

Hlavnou témou výstavy Chanel boli trópy. Bolo to vysledované doslova vo všetkom, pretože aj slávny palác Grand Palais bol špeciálne premenený na raj. Exotické rastliny, svahy a vodopády - všetko pre vytvorenie vhodnej atmosféry.

Pokiaľ ide o zbierku, bola vytvorená pod vplyvom tejto témy, rovnako ako téma prežitia v extrémnych daždivých podmienkach. To je dôvod, prečo Karl Lagerfeld predstavil rôzne vrstvy z vinylovej kože, rovnako ako plast. Plastové topánky, topánky a tašky vyzerajú celkom originálne. Ak je to potrebné, takéto prvky sa môžu prispôsobiť v moderných obrázkoch.

Treba poznamenať skôr nasýtené odtiene zbierky. Sú dobre kombinované navzájom, dokonca aj v jednom šate. Aj v zbierke boli prezentované tradičné tvídové výrobky.

hermes

Jarná-letná kolekcia francúzskej značky Hermes v roku 2018 je navrhnutá tak, aby zdôrazňovala ženskosť a eleganciu obrazu. Návrhár nie je prvá sezóna experimentovať s kombináciou materiálov a výsledok je skutočne stojí za to. Koniec koncov, každý detail obrazu je veľmi lakonický, ale súčasne moderný. Preto dievčatá, ktoré sa nebojí experimentovať s módnymi novinkami, ale chcú mať ženský obraz, je čas sa pozrieť na túto zbierku.

Fall-Winter 2018 Collection

V procese vytvárania zbierok pre chladnú sezónu sa vezmú do úvahy mnohé faktory. Avšak v roku 2018 predstavili dizajnéri najkomfortnejšie a zároveň štýlové šatníky. Preto teraz ponúkame porovnanie zberu a určenie pre seba obľúbeného.

Fendi

Značka Fendi vždy upúta pozornosť zaujímavých, niekedy neočakávaných riešení. V tejto sezóne kolekcia jeseň-zima prekvapí svojimi štýlovými novinkami. Hlavným rysom je použitie farebnej kožušiny. Okrem elegantných, ženských kožušinových plášťov, dizajnéri prezentovali viac odvážnych možností.

Treba poznamenať, že kožušina sa používa v mnohých výrobkoch ako povrchová úprava. To znamená, že na rukávoch alebo golier. Vyzerá to naozaj štýlové. Okrem toho existuje tendencia aplikácie loga na mnoho produktov. Často to možno vidieť na príslušenstve, ale existujú aj iné možnosti. Takéto riešenia nie sú nové, ale nie menej relevantné v nadchádzajúcej sezóne.

Givenchy

Zbierka, ktorú predstavil legendárny módny dom, ukazuje, že značka sa opäť vráti do svojho bežného štýlu. Teraz však klasické veci budú mať viac čerstvých a zaujímavých detailov. Táto kombinácia je vhodná pre moderné, nezávislé ženy.

V kolekcii jeseň-zima uvidíte nielen klasické kabáty, ale aj bundy v mužskom štýle, rovnako ako nohavice. Okrem toho boli v roku 2018 zavedené aj kožušiny, šaty a pletené sukne.

Chloe

Kreatívny riaditeľ slávnej značky prezentoval predbežnú kolekciu, ktorá nie je viazaná na konkrétnu sezónu. Hlavná myšlienka bola, že v živote sa zriedkavo riadime pravidlom sezónnosti a kombinujeme veci navzájom. Výrobky tejto zbierky budú preto vhodné kedykoľvek počas roka, a to aj napriek tomu, že má kožušinové plášte a svetlé, tečúce šaty. Najdôležitejšie je urobiť obrázok správne, aby vyzeral harmonicky.

Ako môžete vidieť, módne kolekcie z roku 2018 sú veľmi rozmanité. Vďaka tomu môžete vytvárať úžasné obrázky pomocou aktuálnych trendov. Je však dôležité zachovať harmóniu, pretože lúk by nemal byť preťažený. Jeho hlavnou úlohou je zdôrazniť ženskosť.