Články

Vtipné vtipy na Nový rok 2019: Ako zorganizovať zábavnú dovolenku pre firemné večierky alebo rodinné oslavy?

Nový rok je vždy dlho očakávaná a zábavná dovolenka. Toto je čas sumarizácie, čas naplnenia najtajnejších túžob. Novoročné sviatky zriedka robia bez veselých firemných večierkov a jednoduchých rodinných stretnutí, ktoré okrem tradičného sviatku si vyžadujú zaujímavé a aktívne hry, scény a predstavenia.

Veľké spoločnosti radšej vyzývajú profesionálnych vodcov na firemné akcie, ktoré majú na sklade asi desať zaujímavých vtipov a súťaží. Ale čo keď potrebujete pripraviť program pre malú skupinu pozvaných? V našom prehľade Vám ponúkame TOP-5 zaujímavé vtipy, ktoré pobavia každú spoločnosť a budú im účtovať pozitívne na celý večer.

Zaujímavý vtip s darčekmi

To je jeden z najzaujímavejších a najjednoduchších vtipov, ktoré budú milovať príbuzní a priatelia. Prikol odlišuje nejakú zložitosť. Konkrétne, na vykonanie tohto vtipu budete potrebovať:

  • veľká kartónová krabica
  • svetlý baliaci papier
  • veľa konfety

Pripravte schránku tak, aby:

  • nemala dno
  • krabica by mala byť umiestnená na nábytku, ktorého výška presahuje výšku bežnej osoby, napríklad skriňa alebo knižnica

Konfety je umiestnená vo vnútri krabice a potom je zabalený farebným papierom. Farebný luk na vrchole škatule nebude na mieste. Všetko by malo vyzerať, akoby to bol skutočný darček, ktorý čaká na jeho majiteľa.

Po všetkých prípravných prácach ostáva len čakať na hlavného účastníka remízy. S najväčšou pravdepodobnosťou sa jeho oči rozsvietia v očakávaní daru, takže zvedavý pohľad okolo neho trochu vzbudí. Akonáhle sa daná osoba chce zistiť, čo leží za jasným obalom, bude posypané z hlavy až na nohy farebnými konfety.

Vtipná hra pre veľkú spoločnosť "Hypnóza"

"Hypnóza" je veľmi zábavná a vzrušujúca remíza, ktorá prinesie veľa radosti nielen účastníkom, ale aj všetkým pozvaným. Hra zahŕňa niekoľko dobrovoľníkov a moderátor (hypnotizér). Účastníci musia byť umiestnení na stoličky, stáť v rade. Hypnotizér sedí oproti dobrovoľníkom so zapálenou sviečkou. Svetlo sa vypne v miestnosti.

Potom sa každému účastníkovi dostane plochá doska a začiatok relácie hypnózy. Sprostredkovateľ usmerňuje akcie účastníkov - požiada ich, aby zavreli oči, pretrepali spodok dosky, potom si poškriabali bradu, otrepali nos alebo tvár, striedali tieto kroky stompingom na nohách, nakláňali hlavy alebo pokrčili ramenami.

Môžete prísť s mnohými rôznymi činnosťami, hlavnou vecou, ​​že sú zábavné. Celý vtip je založený na skutočnosti, že dno dosky je silne vyfajčené. Po skončení relácie sa svetlo zapne a tváre účastníkov vtiahnutia sa zobrazia so sadzami. Bude to zábava pre všetkých: hypnotizovaných aj hostí.

Vtipy pre nový rok 2019 s korením z korenia

Po tom, ako boli všetky pokrmy vyskúšané a bolo opitých viac ako jedna pohár šampanského, je načase zapamätať si novoročné večerné večery pre dospelých a ľudí, ktorí vedia, ako sa baviť.

Vtip s múkou je už dávno známy, ale zakaždým sa teší nebývalému úspechu na firemných večierkoch a rodinných oslavách. Účastníci sú umiestnení proti sebe navzájom, s očami so zaviazanými očami. Medzi nimi je umiestnený malý nafukovací balónik, ktorý musí byť odvlečený smerom k súperovi. Po niekoľkých pokusoch je lopta nepostrádateľne nahradená doskou z múky.

Vtip pre rodinu Novoročné oslavy 2019

V rodinnom prostredí, v okruhu blízkych ľudí, vtipy môžu byť oveľa zábavnejšie než tie, ktoré organizuje profesionálny moderátor na firemných podujatiach. Faktom je, že sa doma stretávajú blízky, ktorí sa dobre poznajú a sú v mnohých ohľadoch podobné. Účastníci súťaže spravidla nie sú urážaní, ale bavia sa s každým.

Hra bude vyžadovať mladého muža, ktorý si musí vybrať jednu z dvoch dievčat, ktoré sa nachádzajú v pripravenej miestnosti. Dievčatá sedia na okraji improvizovanej stoličky stoličiek pokrytých dekou.

Prednášajúci povie chlapovi, že potrebuje sedieť vedľa dievčaťa, ktoré sa mu najviac páči, ale urobiť tak, aby nepoškodil ďalšiu dievča. Dostane 15 sekúnd na vyriešenie tohto problému. Ako pravý pán, ktorý je vo väčšine zábavných spoločností, bude chlap sedieť uprostred, ukazujúci svoju pozíciu každej z dievčat.

Podstatou zábavy je, že medzi dievčatami nie je stolička. Prikrývka je natiahnutá tak, aby neodhalila jej neprítomnosť. Výsledkom je ilúzia dlhej lavice. Len čo chlap sedí s dôverou uprostred tejto "lavice", narazí do dierky.

Zábava s clothespins pre zábavu spoločnosti

V tejto súťaži bude potrebných 20 koliesok. Dievčatá a dvaja chlapci, ktorí sa rozpadajú na páry, sa zúčastňujú remízy. Úloha je jednoduchá - nájsť všetky clothespins, ktoré sa nachádzajú na partnerovi. Chlapci sú zaviazaní s očami a nútení nájsť všetky oblečenie na dievčenské oblečenie čo najskôr s veselou hudbou. Zoskupenia publika zistujú nájdené klipy. Pár, ktorý sa prvýkrát stretol s úlohou, dostane stimuly.

Vtipný vtip pre malú spoločnosť "Question-Answer"

Pre túto súťaž nepotrebujete špeciálne rekvizity. Pre zábavu je potrebné pripraviť niekoľko kusov papiera, v ktorých budú napísané už pripravené odpovede na najdôležitejšiu otázku o tom, prečo ľudia prichádzajú na novoročné oslavy. Odpovede by mali byť zábavné a zaujímavé, napríklad:

  • bezplatné jedlo tu
  • strašidelný, aby zostal doma
  • žiadne miesto na spánok
  • Prišiel som, aby som vzal laskavosť od majiteľa domu, atď.

Príspevky sú umiestnené v malom vrecku, z ktorého každý hosť vyradí odpoveď. V tejto súťaži nie sú víťazi, jej hlavnou úlohou je pobaviť hostí a rozveseliť ich.

Silvestrovská oslava už dávno prestal byť spojená so stretnutiami pri stole a tradičnými toastmi. Dnešné firemné večierky a rodinné prázdniny sú určite sprevádzané zaujímavými hrami, vtipy a vtipy. Usporiadajte vzrušujúce súťaže, podávajte povzbudzujúce ceny, gratulujte hosťom s komickými rýmami a vaša dovolenka si určite zapamätá každý pozvaný.

Loading...