Krása

Šaty pre každý deň 2018. Trendy novej sezóny

Šaty sú vždy najviac ženskou súčasťou dámskej šatne. Bláznivý rytmus každodenného života vás vyberá praktickejším oblečením. Napriek tomu väčšina spravodlivého pohlavia naďalej naplňuje svoje šatníky elegantnými a elegantnými šatami.

Jedným z trendov moderného sveta nie je rozlišovať medzi pohlaviami. Šaty v šatníku vám umožňujú uložiť kúsok ženskosti, bez ktorého by bol obraz bežný a bežný.

Dĺžka moderného neformálneho oblečenia

Trendy novej sezóny neobmedzujú výber každodenného oblečenia. Je dôležité správne poraziť každú z možností.

Na základe módnych prehliadok si vedúci dizajnéri v minulom roku splnili svoje princípy. Takže Burberry, Versace a Saint Laurent stále preferujú ultramini. V rovnakej dobe, Nicole Miller a Zimmermann prepustený na modeloch móla v klasických maxi a midi. Títo dizajnéri sa vyznačujú vývojom praktickejších modelov.

Na módnych prehliadkach sa dali vidieť dlhé šaty s balónikovými sukňami, dlhé štrbiny a asymetrické vône.

Ida Sjostedt venovala osobitnú pozornosť šatám so sukne uprostred stehna. To je skvelé riešenie pre ležérny vzhľad.

Sukne tesne pod kolenom môže byť provokatívne sexy za predpokladu, že má správny rez a dekor. V tomto môžete prísť do práce, a večer ísť na rande. V oboch prípadoch bude oblečenie na mieste.

Módne tkaniny sezóny 2018

Správne zvolená tkanina umožňuje návrhárovi poraziť ľubovoľný typ postavy. Preto v novej sezóne vytvoriť trendy modely, môžete použiť celý rad všetkých druhov materiálov:

  • štíhle džínsy;
  • lietajúce šifón;
  • lesklý satén;
  • jemný velúr;
  • priehľadná nylonová vložka;
  • pohodlné a útulné pleteniny;
  • šperky vyrobené z čipky, obruby, kožené vložky a ďalšie.

Každý z druhov si vyžaduje vlastný rez, orezové časti, tvar rukávov a krku. Hlavným trendom sezóny bude kombinácia tkanín s rôznou hustotou. Čipka ide dobre s velvet a saténové vložky dopĺňajú pletené veci.

Módne štýly príležitostných šiat

Od poslednej sezóny k novému oblečeniu sa hladko pohybuje. Môžu byť zakúpené v krátkej verzii a modely maxi. Klasické uzávierky na gombíky je možné nahradiť zipsom. Rukávy majú tiež pôvodnejší tvar. Neobvyklý rez a dokonca štiepenie pomôže doplniť obraz.

Rohová rada môže byť mierne spustená a puzdro v tomto uskutočnení je ozdobené baterkou. Pridá sa modelové balíčky a patch vrecká.

V páse by mali byť šaty odnímateľné. Ak chcete zdôrazniť výhody postavy pomôže opasok, krajka, zviazaný v páse alebo stuhu. Šaty sú prezentované v nových zbierkach Filippa K, Perret Schaad, Freya Dalsi.

V kombinácii s klasickou obuvou a taškou je vhodná voliteľná košeľa. V takom prípade sa odporúča zastaviť výber na stredne dlhom modeli.

Je zaujímavé pozrieť sa na šaty s podkladom z hrubého tkaniva, na vrchole ktorého je umiestnená hrubá koža z priehľadného materiálu. Môže to byť šifón, ok alebo čipka. Takéto modely sa zameriavajú na zásluhy tohto čísla.

Aktuálne v novom roku bude maxi s hlbokým výstrihom hrubého tkaniva. Asymetria v rôznych verziách sa tiež vráti do módy.

Roztomilé a ženské vzhľadové šaty s bujnými sukňami v štýle detských dolárov. Pre ležérny vzhľad je lepšie si vybrať midi alebo mini dĺžku. Baggy štýly, gangy, nadrozmerné šaty sú stále v trende. Mnohé z modelov môžu byť doplnené novinkou sezóny - výstrihom s nízkym rezom a predĺženým rukávom. Dĺžka v tomto prípade nezáleží.

Mnoho dizajnérov sa rozhodlo v tejto sezóne držať sa extrému. Odporúča sa vybrať ultramini alebo maxi na podlahu. Bohužiaľ, obchodný štýl vylučuje takéto možnosti. Preto každodenné kancelárske šaty umožňujú odchýlky od popredných trendov.

Farebné riešenia pre módne neformálne oblečenie 2018

Hlavným trendom novej sezóny je použitie čistých farieb bez nečistôt. Je to skvelý spôsob, ako sa zamerať na podrobnosti o šatách a ich štýle.

Kvetinový výtlačok tiež nezaniká. Kvety môžu mať rôzne veľkosti a odtiene. S pomocou farebného vzoru môžete maskovať chyby postavy a umiestniť akcenty na správnych miestach.

Geometrické vzory a pruhy môžu tiež vizuálne meniť proporcie tela. Linky na šatách vyzerajú originálne, nie sú farbivá, ale inými druhmi tkanín. Je žiaduce, aby bol produkt spojený s hustým a tenkým materiálom. Je dokonca možné vyrobiť niektoré vložky z úplne priehľadnej textílie.

Módna paleta novej sezóny zahŕňa hlboké odtiene červenej a modrej, jemnej modrej, zelenej, ružovej, odtieňov striebra a zlata. Čierne uhlie nestráca svoju pozíciu v roku 2018. Táto farba môže vytvoriť skvelé kombinácie s vyššie uvedenými odtieňmi.

Okrem pásky, klietky, hrachu všetkých veľkostí, živočíšnych výtlačkov v prírodných a nezvyčajných farbách, pop art budú dôležité. Originálne vzhľadové imitácie detských kresieb na tkanine.

Vlastnosti módnych kolekcií novej sezóny

Nina Ricci, Blumarine, Alberta Ferretti vo svojej zbierke sa pokúšali ignorovať počasie a ponúkli tenké neformálne šaty vyrobené z organza, šifónu a krajky pre módnych šiat v chladnej sezóne.

Karl Lagerfeld odišiel z opačného smeru a vytvoril zimnú zbierku materiálov vhodných pre sezónu. Vo svojom vystúpení, každodenné šaty vyrobené z hrubých tkanín vyzerajú ako bundy a kabáty. V zbierke pre Fendi nájdete originálne kožené výrobky, ktoré sú docela hodné stať sa trendom sezóny. Tieto šaty sú tiež v zbierkach Vivienne Tam a Vionnet.

Módní návrhári ponúkajú dámam možnosť výberu z množstva možností. Pre každú z nich existuje alternatíva z hľadiska dĺžky, štýlu, farby alebo tkaniny. Príležitostné šaty z nových kolekcií sú schopné zdobiť akýkoľvek tvar. Je dôležité zohľadniť iba všetky funkcie a vybrať možnosť vhodnú pre túto príležitosť.

Loading...