Články

Módna lila manikúra: 100 najlepších fotografických nápadov na umenie zdobené nechtami

Ultrafialové - najpopulárnejší odtieň podľa Pantone Institute. Ide o najmodernejší a štýlový odtieň roku 2018, ktorý v roku 2019 nezmizne. Šťavnatá, hlboká a ušľachtilá farba priťahuje pozornosť dievčat, ktoré ich dopĺňajú nielen s vážnymi a každodennými obrazmi, ale tiež nenechajte si ujsť príležitosť dať na nechty žiarivo fialovú farbu.


Štýlová lila manikúra: psychológia farby

Dievčatá, ktoré dávajú prednosť lila ako hlavný prízvuk svojho obrazu, majú určite jemný zmysel pre štýl a dobrý vkus. Purpurová je kombináciou dvoch úplne odlišných odtieňov energie: červená a modrá. Červená je ako farba vášne, vášne a agresie, modrá je hlboká, pokojná a pokojná. Symbióza týchto vlastností oboch odtieňov viedla k vzniku prekvapivo krásnej a lákavej fialovej farby, ktorá sa nazýva aj fialová alebo levanduľová.

Psychológovia hovoria, že lila je uprednostňovaná odbojnými a umeleckými dievčatami, ktoré sú tremulózne a zraniteľné. Fialový odtieň pomáha sústrediť pozornosť, zlepšuje intuíciu, rozvíja citlivosť a skutočnú ženskosť. Navyše, každý deň, keď sa pozriete na nechtíky lilovej farby, môžete zvýšiť svoje sebavedomie, byť plné jemnosti a úprimnosti.

Manikúra v tóne lila: štýlové odtiene a kombinácie

Lilac, rovnako ako mnohé iné farby, má veľa odtieňov, najmenej 190, ale v každodennom živote sa používa iba niekoľko desiatok. Najobľúbenejšie z nich sú:

 • Plum - obzvlášť dôležité v jesennej manikúre, plnenie dizajnu pokojom a pokojom
 • Baklažán - farba s čiernym bobuľovým odtieňom. Obzvlášť atraktívne farebné manikúrové baklažán vyzerá v slávnostných lukoch pre vnútorné akcie
 • Ametyst - neuveriteľne jemný odtieň s ružovým stredom
 • Indigo - tmavý fialový odtieň, ktorý udivuje svoju krásu a vyvoláva myšlienky o nekonečných kozmických plochách
 • Orchid - pomenovaný podľa najjemnejších kvetov orchideí, rovnako krásny, lákavý a žiaduci

Módne lila manikúra: výhody a nevýhody

výhody:

 • farba lilie nechtíka vás núti k určitému štýlu oblečenia. Takéto svetlé a neobvyklé farby sa budú môcť stručne zapadnúť do denného základného šatníka.
 • lila manikúra vyzerá skvele na dlhých nechtoch. Obzvlášť purpurové odtiene pomáhajú majiteľom rozšírených nechtov, ktoré v tejto farbe vyzerajú menej vulgárne.
 • lila farba je tak harmonická, že sa dá použiť aj v mono-dizajnoch. Masívny fialový dizajn dokáže ozdobiť aj najnepríjemnejší obraz a stane sa jeho hlavným vrcholom.

nevýhody:

 • Fialová farba si vyžaduje starostlivú prípravu nechtov, takže pred nanášaním laku opatrne píšte povrch nechtíka
 • Pri kúpe lilac laku venujte pozornosť jeho kvalite. Základné nátery vo fialovej farbe sa rozšíria a vytvoria nežiaduce šmúhy.
 • Fialová farba, podobne ako veľa tmavých odtieňov, vizuálne zužuje platňu na nechty, takže nechty nechajte zakryté lakovým lakom, ak sú vaše nechty už úzke
 • Malo by byť starostlivo vykonané manikúrou v lilach farbu, pretože všetky nedokonalosti budú okamžite zrejmé

Lilac manikúra s kamienkami

Kamienky v fialovej manikúre - jednoduchý spôsob, ako preukázať svoju vynikajúcu chuť. Laconické a nie jasné inkrustácie so šumivými kamienkami veľmi potešia dievčatá, ktoré majú konzervatívny názor na dizajn nechtov.

V lilačnej manikúre s kamienkami je dôležité mať na pamäti, že čím je dĺžka a šírka nechtov menšia, tým kratšia je štraska. Iba v tomto prípade bude dizajn vyzerať harmonicky a atraktívne.

Lilac manikúra s iskrami

Glitter je dokonalým príkladom, ako diverzifikovať jednoduchý monofónny dizajn. Zlaté a strieborné šperky na lilach manikúre dokonale zapadajú do každodenného a dokonca aj na novoročný obraz. Stačí stačiť na voľný okraj nechtov malé množstvo trblietky a manikúra s účinkom práškového snehu je pripravená.

Lilac manikúra s dizajnom 2019

Originálne nechtové umenie s kresbami a zložitými vzormi je možnosťou pre "pokročilých" dizajnérov, ktorí môžu na svoje nechty kresliť skutočné majstrovské dielo výtvarného umenia. Čo môže zriediť lilac manikúru? Najčastejšie sa na nechty módnych sa objavujú rôzne kvety, geometrické vzory, abstrakcie, čipky, nápisy.

Lilac farba je dobrá, pretože akýkoľvek dizajn bude vyzerať skvele s ním, či už je to svetlé alebo bohaté tmavé odtiene. Vianočné vzory vyzerajú krásne na fialovom pozadí: snehové vločky, vianočné stromčeky, jarné motívy: jemné tulipány, čisté vetvičky s listami, zvieratá atď.

Lilac manikúra "mačacie oko"

Manikúra "mačacie oko" - nové slovo vo svete manikúry a dizajnu nechtov. Nail art s magnetickými pigmentmi vyzerá úplne inak ako len lesklý povrch. Šumivé jiskry a hlboké tóny priťahujú pozornosť, vyzerajú ťažko a krásne. Trend v posledných rokoch - kombinácia mačacie mačky s matným lakom, maľovanie, kamienky. Výsledkom je šikovný dizajn, ktorý bude najlepšou výzdobou vášho slávnostného obrazu.

Lilac manikúra s trením

Rub v, ako druh brilantné dekorácie nechty, je veľmi populárny medzi dievčatami. Ale tu sú prítomné svetlé odtiene fialovej, napríklad fialovej, modrofialovej, glycínu. Práve s týmito tónmi bude trieška atraktívna a harmonická.

Profesionálni majstri sa ručne aplikujú na nechty pomocou tlieskania a trenie prstov. Pyl preniká hlbšie do štruktúry gélového lesku a je rovnomerne rozložený na povrchu nechtov. Mäkká špongia sa používa na okraji dosky na nechty, kde je ťažšie aplikovať.

Lilac farba s mnohými odtieňmi je skvelým "poľom" pre všetky manikúrne experimenty. Spolu s takými klasickými technikami, ako je francúzsky a mesačný dizajn, lilačné odtiene dokonale zapadajú do nezvyčajného nehtového umenia: mačacie oko, dizajn s rôznou dekoráciou, kamienky a iskry.

Loading...