Krása

Antitrany odevov, obuvi a doplnkov 2018

Každá dievčina chce vyzerať módne a moderné. Samozrejme, to prispieva k módnym časopisom, obrazom populárnych blogerov a prehliadkam slávnych návrhárov. Ale veľmi často, v snahe o módu, dievčatá prekročia jemnú líniu a obrazy sa stávajú bez chuti. Preto sme pre vás vybrali zoznam anti-trendov, ktoré by sa nemali získať v roku 2018.

Antitrandy v odeve 2018

V minulom roku sa stylisti venovali pozornosť tomu, že každá dievčina by mala mať základnú šatňu neutrálnych odtieňov. Iba potom, čo vznikne, stojí za to kúpiť ďalšie farebné predmety, ktoré sa dajú použiť ako prízvuk v obraze. Pokiaľ ide o rok 2018, trendy sa trochu zmenili. Preto odporúčame venovať pozornosť tomu, čo sa dostalo do zoznamu anti-trendov.

Výšivka na oblečenie

Skutočnosť, že v poslednej dobe potešila moderné fashionisty, teraz ide do pozadia. Hovoríme o výšivke, ktorá sa používa doslova všade. Na jar a v lete to bolo vidieť nielen na džínsoch, šortkách, tričkách a košoch, ale aj na vrchných odevoch a dokonca aj na obuv a doplnky. Preto v roku 2018 je potrebné opustiť tento dekor a venovať pozornosť pevným produktom. Takýto dekor bude vhodný len na odpočinok.

Nohavice s pruhmi

Niektoré trendy minulého roka neboli ocenené módnymi ženami. Napríklad návrhári navrhli nosiť nohavice s pruhmi nielen tenisky a tenisky. Na módnych prehliadkach sa nachádzali pomerne málo obrázkov, kde sa tieto nohavice nosili na topánkach botami a sandálemi. Táto kombinácia je veľmi kontroverzná, takže ženy módy tento trend neocenili. Pokiaľ ide o rok 2018, nohavice s pruhmi sú teraz považované za anti-trend.

Ripped rifle

Na drsné džínsy bol vždy nejednoznačný postoj. To nie je prekvapujúce, pretože každý módny má svoje vlastné preferencie. Okrem toho minulý rok bolo príliš veľa aktívneho dekorácie. Preto sa v roku 2018 takéto džínsy považujú za anti-trend. A nahradiť ich, môžete bezpečne kúpiť masívny denim.

Kožené džínsy

Skutočnosť, že minulý rok bola nutnosťou, dnes spočívala v mnohých proti-trendoch. Jedná sa o štíhle drobné džínsy. Aj napriek tomu, že sú preferované mnohými módnymi ženami, tento rok môžu byť také džínsy bezpečne ukryté na ďalekej ploche. Sú nahradené produktmi s voľnejšou siluetou, rovnako ako s kontrastnými vložkami a vždy s vysokým pásom.

Antitrady v obuvi a príslušenstve 2018

Ugg topánky

Nie všetky dievčatá pôvodne hodnotili tento druh obuvi. Avšak tí, ktorým sa im páči, vždy tvrdia, že to je najpohodlnejšia obuv. Nepochybne je to pravda, ale v roku 2018 je lepšie pozrieť sa na ďalšie možnosti. Napríklad na vysoké klasické topánky alebo topánky.

Príslušenstvo tej istej farby

Akonáhle sa táto kombinácia považovala za indikátor chuti a zmyslu pre štýl. K dnešnému dňu, stylisti hovoria, že je to skutočne zlý vkus. Preto dávajte pozor na klobúky, šatky a rukavice v rôznych odtieňoch. Neváhajte a skombinujte ich a až potom bude obrázok skutočne módny.

Ponožkové členky

Zdá sa, že takéto topánky sa nedávno stali dôležitými. Napriek tomu sa už považuje za anti-trend. Skutočnosťou je, že to úplne nie je univerzálna možnosť a je jednoducho nemožné ju previesť do každodenného života. Preto rýchlo vyšli z módy.

batohy

Napriek skutočnosti, že batohy sa vlani stali skutočným hitom, teraz sa stali protivlákličkou. Určite ste si všimli, že na módnych prehliadkach boli veľmi vzácne. Ako náhrada, štylisti ponúkajú pohľady na ženské spojky alebo vrecká s prísnymi líniami.

náhrdelníky

Mnoho dievčat bolo potešené, že toto príslušenstvo bolo späť v móde. On bol aktívne opotrebovaný v minulom roku, kombinujúci dokonca aj s kancelárskymi a večernými šatami. Ale ako viete, móda je prchavá a už tento rok už tento doplnok je považovaný za anti-trend.

Hladko odchádzajúce trendy 2018

Moderné ženské módy vedia, že musíte mať záujem nielen o anti-trendy, ale aj o plynulo sa pohybujúce trendy. Samozrejme, zostanú relevantné v roku 2018. Musíte však venovať zvláštnu pozornosť pravidlám kombinácie s ostatnými odevmi. Len v tomto prípade bude obrázok skutočne moderný a štýlový.

Nadrozmernú farbu

Tento štýl oblečenia sa rýchlo stal populárnym. To nie je prekvapujúce, pretože s tým môžete opraviť chyby postavy. Pokiaľ ide o kabát, také oblečenie vám umožňuje vytvárať viacvrstvové obrázky a nosiť teplé svetre.

Súhlasím, v chladnej sezóne - to sú skutočne významné prínosy. V roku 2018 však stojí za to, aby ste si kúpili vybavené modely, pomocou ktorých môžete zdôrazniť štíhlu a eleganciu ženskej postavy. Každá z možností je zaujímavá vlastným spôsobom.

Kožušinové plášte, prírodné kožušiny

Trend kožešinových náterov bude tiež relevantný v roku 2018. Samozrejme, výrobky z prírodnej kožušiny vyzerajú naozaj luxusné. Preto sú prezentované vo veľkých množstvách na módnych prehliadkach. Navyše dizajnéri navrhujú nezabudnúť na módne experimenty a pokúsiť sa o umelé kožušiny. Je to spôsobené najmä etickým postojom voči zvieratám. Navyše, vďaka novým technológiám je teraz viac teplých a vysoko kvalitných materiálov.

Sako, čierne kožené bundy

Pred niekoľkými rokmi boli kožené bundy - čierne kožené bundy vyberané len fanúšikmi rockerových motívov. Ale postupom času boli zaradené medzi niekoľko základných vecí, ktoré by každá dievčina mala mať. Táto bunda je kombinovaná s absolútne všetkým, začínajúc džínsy a končiac romantickými šatami. V roku 2018 ponúkajú dizajnéri zaujímavé a nezvyčajné modely. Odporúčame aj módnym návrhárom, aby sa pozreli na výrobky v jasných šťavnatých alebo pastelových farbách. Súčasne je však veľmi dôležité správne vybrať ostatné prvky obrázka tak, aby vyzerali štýlovo.

Taška na opasok

Na rozdiel od mnohých trendov sa od tohto počiatku vyskytol nejednoznačný postoj. Koniec koncov, takéto vrecká sú druhom odkazu na minulosť. Niekto ocenil takéto rozhodnutie, zatiaľ čo iní nevenovali pozornosť. Avšak v roku 2018 budú pásové tašky stále v trende. Takéto príslušenstvo však vyžaduje starostlivý výber obrazu, aby bol skutočne vhodný.

Ako môžete vidieť, je veľmi dôležité uvažovať nielen o anti-trendoch, ale aj o hladko sa pohybujúcich trendoch. Vďaka takémuto zoznamu dokonca aj ctižiadostivý fashionista bude presne vedieť, ktoré veci by sa nemali získať a na ktoré by sa mala lepšie venovať pozornosť.

Beriete do úvahy módne trendy v nakupovaní?

Loading...