Krása

Tattoo Mountains: 100 nápadov pre dievčatá a mužov, hodnotu a fotky hotových prác

Ľudstvo vždy so zvláštnou zvedavosťou obrátilo svoju pozornosť na hory, pretože je súčasťou prírody a zasahuje do jeho krásy a tajomstva. Mnoho ľudí verí, že hory sú mystickým symbolom, symbolizujúcim ťažkosti, nepreskúmanosť a nejakú romantiku. V skutočnosti sú hory náročný terén, kde je ťažké nielen pohybovať sa, ale aj pohybovať. Neskúsení ľudia sa môžu stratiť v horách, ale zároveň ich považujú za symbol sily a sily, preto ich rešpektujú.

Hora je tvrdý kameň bez katastrof, ktorý sa nedá premiestniť. Niektorí považujú hory symbolov lásky k cestovaniu a cestovnému ruchu, ktoré zobrazujú hory v tetovaní - ako zosobnenie ťažkostí, ktoré treba prekonať, aby sme dosiahli výsledok. Slnko, ktoré vyšlo za horami, je symbolom prospechu osudu, veľa šťastia a niečo radostného, ​​lúč dobroty v temnej hodine pre človeka.

Tetovanie s obrazom hôr priťahuje tým, že je univerzálny a vyzerá rovnako dobre ako u mužov, tak u žien. Súčasne môže byť tetovanie umiestnené kdekoľvek na tele, pretože sa jeho hodnota nezmení. Všeobecne platí, že každé tetovanie je individuálne a jedinečné a výberom farebnej schémy môžete vytvoriť majstrovské dielo, ktoré priťahuje svojou krásou.

 

Čo láka v horách

Vedecky, hory sú spoločným skreslením reliéfu, ale priťahujú cestujúcich svojou tajomstvom a krásou. Mnohí umelci zobrazovali obrazy s nádhernou horskou krajinou, spisovatelia a básnici oslavovali tento zázrak prírody vo svojich dielach. Hory sú úžasné miesto so špeciálnou atmosférou, čistým vzduchom a krásnymi výhľadmi na horizont, ktoré priťahujú turistov. Pravdepodobne v horách je jednoducho nemožné ich nemilovať.

Osobitná pozornosť vyžaduje najvyššiu horu - Everest (Chomolungma), ktorej výška je viac ako 8 kilometrov. Desiatky horolezcov sa pokúšajú dobyť tento vrchol a snažia sa dokázať svoju silu, odvahu a maskulinitu.

Celková hodnota horského tetovania

Všeobecne platí, že horské tetovanie má niekoľko významov, v závislosti od vybraného náčrtu. Napríklad horské tetovanie môže symbolizovať:

  • Usilovať sa o niečo, cieľavedomosť a vytrvalosť tvárou v tvár ťažkostiam.
  • Náhlosť.
  • Veselosť - pri uprednostňovaní farebných výkresov, napríklad v štýle realizmu.
  • Pevnosť a výkon.
  • Láska k prírode a priame spojenie s ňou.
  • Beznádej.
  • Túžba dobiť vrchol.

Hodnota horského tetovania pre mužov

Tetovanie s obrazom hôr je veľmi populárne medzi predstaviteľmi silnejšieho pohlavia, pretože svojím pomôckom demonštrujú ostatným okolo ich sily a sily, múdrosti a neporaziteľnosti. Od staroveku sa verí, že na vrchole hory existujú živé nadprirodzené bytosti, napríklad bohovia.

Pomocou tetovania hory priťahujú muži vyššie mocnosti, ich múdrosť a neporaziteľnosť. Obraz hôr spojuje svojho majiteľa s prírodou, prenáša mu svoju silu a krásu. Horské tetovanie sú tiež ideálnym riešením pre chlapcov, ktorí chcú, aby ich obraz bol viac zatvorený, temný a tajomný.

Hodnota horského tetovania pre dievčatá

Ženy sa vždy snažia zobraziť na svojom tele niečo jemné, krásne a elegantné. Hory sú skvelou voľbou, pretože priťahujú turistov po celom svete. Hodnota tetovania na tele dievčaťa závisí od toho, čo dala na tetovanie. Mnoho žien verí, že veľkosť tetovania závisí od hĺbky jeho hodnoty, takže pri použití veľkých kompozícií dievčatá vyzerajú, že kričia na ich význam, krásu a originalitu.

V skutočnom živote je väčšina slabších pohlaví krehké, sladké a jemné bytosti, ktorých charakteristické črty sú presnosť a skromnosť. To je dôvod, prečo mnoho dievčat vyberá malé tetovanie z hôr, skrýva ich za ich oblečenie, aby vidieť tetovanie, len vybraný a hodný mohol. Obraz nerovných kopcovitých hôr na tele dievčaťa je symbolom nevery a nestability charakteru. Hory s rovnými a jasnými líniami na výšinách sú zosobnenie pokoja a harmónie, slušnosti a nedostupnosti.

Hory Tatu: hodnota zóny

Ako je všeobecne známe, takmer všetky obrazy, ktoré sa nosia na miestach pozbavenia slobody, majú osobitný význam, ktorý často nezodpovedá hodnotám platným pre obyčajných ľudí. Tetovanie s obrazom hôr nebolo výnimkou, pretože tu má úplne iný význam. Zvyčajne vo väzení zobrazujú nielen hory, ale aj vtáky lietajúce nad ich zázemím, ktoré symbolizujú túžbu po slobode a sile. Zároveň je horské tetovanie symbolom rešpektovaných ľudí v zóne, ktorí majú nadradenosť a nadradenosť nad ostatnými väzňami.

Patch s obrazom hôr - zosobnenie arogantných a silných mužov. Zároveň sa v zóne nepáči, takže ak tetovanie nie je pravdivé, potom je aplikované na vnútornej strane ramena, takže je takmer neviditeľné. Muži, sebavedomí, naopak umiestňujú horské tetovanie na najvýznamnejšom mieste.

Kde umiestniť horské tetovanie a ktorý náčrt si vybrať

Tetovanie s obrazom hôr môže byť malé a veľké veľkosti, ale odborníci odporúčajú prideliť veľkú plochu tela pre tetovanie. Faktom je, že atraktívnosť hôr možno prenášať iba pomocou vysokých detailov, čo je možné len pri vytváraní obrovského tetovania. Preto horské tetovanie bude vyzerať najlepšie na vašej hrudi, nohe alebo predlaktia. Nemenej zaujímavá možnosť - pár tetovania na oboch rukách alebo nohách. Náčrty môžu byť dve samostatné časti alebo naopak dva kusy jedného celku, ako napríklad puzzle.

Čo sa týka techniky spáchania, najlepšou možnosťou by bolo realistické, pretože len tento štýl môže odrážať všetku krásu a veľkosť hôr. Pri výbere náčrtu je potrebné vziať do úvahy zvláštnosti vašej povahy a temperamentu. Napríklad veselí a veselí ľudia si vyberajú svetlé farby, ale viac ponurých jedincov uprednostňuje čierny a biely výkon. Tetovanie môže mať len obraz hôr, alebo môže obsahovať kompozíciu doplnenú zvieratami alebo vtákmi.

Loading...