Krása

Tetovanie na pleci: obľúbené náčrty a tipy od profesionálov

Tetovanie na lopatke je dobrou voľbou pre väčšinu dievčat z niekoľkých dôvodov naraz. Je to skvelé miesto pre malé a stredne veľké výkresy. Najčastejšie sú náčrty so škorpiónom, kvetinami, hlavou tygra alebo vlkom. Okrem toho je v tejto oblasti dosť priestoru, čo umožňuje umiestniť trojrozmerný obraz, ktorý mierne presahuje čepel.

Výhody tetovania na ramene pre dievčatá

Neubližujte

Ženy s nízkym prahom bolesti sa starajú hlavne o svoje pocity počas tetovania. Skopula v tomto ohľade bude ideálnym miestom pre prvé tetovanie, pretože táto oblasť je charakterizovaná hrubosťou kože. Výkres kreslenia sa vykonáva v tesnej blízkosti kostného tkaniva, kde je umiestnené minimálne množstvo nervových zakončení.

Realistické tetovanie

Z prvej výhody plynú zvyšok plynule. Najmä kvôli vlastnostiam pleti na lopatke tu môžete vykonávať zložitejšie 3D náčrty, ktoré vždy vyzerajú impozantne a realisticky.

Mobilita tkanív v oblasti lopatky vytvára zaujímavú imageovú hru, ktorá vytvára ilúziu "živého" vzoru.

Veľký výber skíc

Veľký priestor na ramene poskytuje priestor pre predstavivosť zákazníka. Veľkosť a tvar tetovania môže byť absolútne niekto, pretože môže hladko ísť na ramená a predlaktia. Niektoré náčrty umožňujú plynulý zostup na chrbát alebo posun na jednu stranu.

Tetovanie, ktoré pokrýva lopatky a pokračuje do chvosta samotného, ​​určite nezostane bez povšimnutia. Viac konzervatívnych mladých dám sa rozhodnú pre malé tetovanie s hmyzom a zvieratami. Vyzerajú veľmi roztomile na lopatke tetovania s textom, ktorý je umiestnený súčasne na oboch stranách.

Minimálne riziko

Vykonávajúc tetovanie na lopatke, pán pracuje tak, aby hovoril bez napätia. Neexistujú žiadne záhyby a výrazné ohyby v tele, ktoré by mohli poškodiť konečný vzhľad vzoru. Hotový obrázok vo väčšine prípadov je jasný a rovnomerný.

Umiestnenie tetovania vám umožňuje skryť ho v prípade potreby z očí do očí pod oblečením.

Tetovanie na pleci: nápady na fotografovanie a náčrty pre dievčatá

Niekoľko dievčat presne reprezentuje to, čo by malo byť zobrazené v tetovaní. Dnes veľkolepý obraz na ramená, ruku alebo spodnej časti chrbta je úctou k móde, túžbe zdobiť váš obraz a intrígovať mužov. Každé tetovanie má hlboký význam, ktorý môže interpretovať inak zástupcovia rôznych kultúr a národností. Ponúkame vám univerzálne náčrty tetovania na lopatke, ktoré vyzerajú správne všade, kde ste.

Tetovanie na pleci s textom

Text tetovania musí mať nutne hlboký zmysel alebo prispôsobiť pocity dievčaťa. V takýchto náčrtoch sú často skryté princípy života, viery alebo emócie človeka. Ide o motto, ktoré podporuje človeka počas jeho života.

Tetovanie na lopatke s krídlami

Čo vidí umelec pri pohľade na ľudskú chrbát? Samozrejme, chce pridať niekoľko úderov do svojich magických krídel. Na žiadnej inej časti tela nebudú krídla tak pôsobivé a fascinujúce.

Náčrt s krídlami sa vyberá na základe individuálnych vlastností dievčaťa alebo jej preferencií. V niektorých prípadoch ide o zametanie volumetrických krídel s vysledovanými perami, v iných prípadoch malé anjelské krídla, ktoré dokonale zapadajú do jemného ženského obrazu.

Tetovanie na lopatke so zvieratami

Výber tetovanie pre dievčatá je prakticky neobmedzený. Ak človek s opatrnosťou reaguje na skicu s motýľom alebo vtákom, potom budú na ženskom tele dostatočne vhodné. Hmyz, exotické vtáky, dokonca aj pohádkové postavy sú vybrané ako obraz.

Umiestnenie tetovania vám umožňuje vytvoriť približnú hodnotu k reálnemu obrazu, ku ktorému sú pripojené fantázické poznámky k úmyselnému skresleniu a svalovej hre.

Symetrické tetovanie na lopatke

Symetria a jednota v jednom celku dvoch opačných zdrojov už dlho kultivovali nielen umelci a filozofi, ale aj tetovaní umelci, ktorí túto myšlienku stelesňujú v neuveriteľných tetovaniach s hlbokým významom.

Symetrické tetovanie zahŕňajú aplikáciu rovnakého alebo kombinovaného vzoru na obe lopatky.

mačky

Tattoo mačky majú veľa významov, z ktorých väčšina ide do múdrosti vekov. Takmer všetci milujú krásne zvieratá, dávajú im také kvality ako múdrosť, stupeň a vytrvalosť.

Tetovanie vo forme mačky symbolizuje ochrancu a majiteľa pred zlými názormi a nepriateľmi. Je to domáce čaro, symbol ženskosti a lásky. V Japonsku sa verilo, že mačka je dušou jej majiteľa. Na toto zviera môžete povedať veľa o povahe človeka. Nákresy s hmotnosťou mačiek - od hravých náhubkov až po veľkolepé mačacie oči, ktoré mnohí pripisujú spojeniu s nadprirodzenými silami a vampirizmom.

Náčrt tetovania na ramene: tipy na výber od profesionálov

Existuje niekoľko všeobecných pravidiel, podľa ktorých sa vyberajú náčrty. Na základe týchto odporúčaní vám umožní urobiť skutočne pekné tetovanie, ktoré bude ohromiť nielen vonkajšou príťažlivosťou, ale aj v tom zmysle, že majiteľ investoval do nej.

Zvážte všeobecnú predstavu o tetovaní. Túžba robiť tetovanie by nemala byť momentálna, narodená pod vplyvom módnych trendov. Zníženie vzoru z lopatky, najmä ak je to veľký, veľmi nepríjemný postup, ktorý tiež ponecháva značku na koži.

Diskutujte o svojich túžbach týkajúcich sa typu tetovania s majstrom. Ponúknite niekoľko vašich vlastných náčrtov alebo použite hotové výrobky a dopĺňajte ich podľa vášho vkusu. Misty frázy ako "jemný motýľ" alebo "chladný tiger" nie sú vhodné. Často chute klienta a vízia pána sa nezhodujú, preto je potrebné len začať tetovanie po konečnom schválení náčrtu.

Tetovanie medzi lopatkami by nemalo byť príliš komplikované, najmä ak máte v pláne zobraziť rozptýlenie jednotlivých prvkov: hviezdnej oblohy, Mliečnej dráhy. Čím menšie bude skica, tým jednoduchšie bude tetovanie vo výkonnosti a vnímaní.

Ak vyberiete farebnú náčrtu ako tetovanie, obrázok musí byť obklopený čiernou obrysovou stopou, inak bude tvar rozmazaný.

Toto tetovanie na lopatke je prvá časť tela, ktorú zdobia dievčatá, ktoré chcú mať nádherné a farebné tetovanie. Je ľahké sa skryť pod šatami a holé pre najbližších ľudí.

Loading...