Články

11 najlepších sérií o škole

Teenageri majú tendenciu zažiť búrku emócií a skúseností. Každý deň pre školákov je plný myšlienok na všetky témy, ktoré sa zdajú byť dôležité. Okrem toho majú záujem sledovať filmy a televízne relácie o svojom druhu.

Na obrazovke školských seriálov sa tínedžeri stretávajú s novými ľuďmi, spájajú sa, hádajú, zamilujú sa a zažijú svoje prvé tragédie. Nižšie je len malý zoznam populárnych sérií o škole a jej oddeleniach.

"Crank a blázon"

Dobrý americký televízny seriál od režiséra Ajuta Apatou. Hovorí o dospievajúcich na vrchole puberty. Všetko sa deje v rámci bežného kastového systému v škole. V každej sérii sa akumulované napätie v očakávaní udalostí degradujúcich pre hrdinu na konci redukuje na nič. Protagonista dokáže vyhnúť sa následkom.

"Škola"

Toto je jedna z najhorších škandalóznych sérií o teenageroch. Riaditeľka Valerie Gai Germanika nemá nič menej škandalóznu povesť. Špecifickosť jej diel, ako sa zdá, ukáže život v jeho prirodzenom stave bez výzdoby. Séria bola navrhnutá tak, aby otvorila oči dospelých k problémom školákov, čo nie je zvykom hovoriť nahlas.

Pri sledovaní nepríjemných udalostí a akcií detí nesmieme zabúdať, že ide o jednoduchú moskovskú školu a nie o nápravu pre znevýhodnené deti. V živote každého z hrdinov ich radosti a bolesti. Medzi postavy rozpoznané krásu, vnučka riaditeľa, násilník, emo dievča - v každej škole sú také. Ale všetko tlieskať je len vonkajšia škrupina, za ktorou leží hlboký svet skúseností a utrpenia.

"Chorus"

Postmodernista Ryan Murphy nakrútil skutočne brilantný film multiseries, ktorý hovorí o speváckom klube v jednoduchom americkom športe. Najprestížnejšie je, aby vás oslovil niekto z futbalového tímu alebo roztleskávačky. Súčasne prichádzajú do klubu iba chorí. Podľa náhody hviezda miestneho futbalového družstva zasiahne zbor.

Vo filme sú všetky problémy mládeže prezentované v hypertrofovanej podobe. Školské spoločenstvá symbolizujú tábor. Tu a demontáž tried a nedorozumenia medzi mužmi a ženami a útlak osôb so zdravotným postihnutím. To všetko je preniknuté túžbou každého, aby bol aspoň trochu populárny.

"Fizruk"

"Fizruk" trochu vyrazil z rámca bežných príbehov o školskej komunite. Viac pozornosti sa venuje hrdinu Dmitrij Nagijevovi. On náhodne padá ako učiteľ telesnej výchovy v jednoduchej moskovskej škole. Súčasne jeho osobnosť nie je typická pre mentora.

V procese rozprávania sa o osude bývalého gangstra sa divák dozvie veľa o zvykoch bežných žiakov ao ich živote v uzavretej skupine. Komické momenty prepojené s melodramatickými. Séria sa vo všeobecnosti ukázala ako plná a originálna.

"Jednoduché pravdy"

V tejto sérii sa bez výnimky vyskytujú udalosti v školských učebniach a chodbách. Tu sa všetko točí okolo študentov, učiteľov a hodín. Séria je lahodná a jasná. Neexistujú tu žiadne extrémne situácie, ktoré možno trochu zdobia obraz reality. Dokonca aj najatraktívnejší hooligans nakoniec začnú spôsobovať súcit. Teraz sa zdá, že séria je trochu primitívna, no pred niekoľkými rokmi sa zdalo, že je to stvorenie toho sveta, v ktorom žije každý teenager.

Kórejská školská séria

Kórejské školské série sú samostatnou kategóriou filmov. Vyzerajú ľudia všetkých vekových kategórií. Tvorcovia Južnej Kórey zakaždým nájdu nové interpretácie klasických výkresov, ktoré priťahujú nových divákov k sérii.

"Shining Sounds"

Protagonista Zhu Hyun Son je bežný školák. Súčasne dôsledne ukrýva vážne problémy so sluchom od ľudí okolo neho. Ďalšia hrdinka - Lee Su A - je typická hviezda strany, ktorej sa už podarilo unaviť. V sérii po stretnutí hlavných postáv sa začínajú rozvíjať veľmi zaujímavé udalosti.

Séria "Tajomstvo školského dvora"

Táto kórejská televízna séria rozpráva o vzťahu medzi študentmi a ich učiteľmi. Udalosti sa začínajú rozvíjať od okamihu smrti milovanej hrdinky Su A. Rok po dievčine zostáva verný zosnulému priateľovi. Celý tento čas matka hrdinky nútila ju ísť na konkurzy, aby ju urobila superstarou. Su Neustále zlyháva testy. Jedného dňa, na ceste do školy, sa dievča stretne s chuligánmi, ale statočný Ji Nu zachráni hrdinku od chuligánov. Medzi Su A a atraktívnym chlapom je sympatie.

Ktoré školské televízne relácie možno sledovať zadarmo online

Väčšina školských seriálov je voľne dostupná na relevantných internetových zdrojoch. Ak si želáte, môžete sledovať všetky seriály, dokonca aj tie, ktoré neboli k dispozícii pre divákov.

Séria "Schoolyard"

Anglická komediálna séria "Schoolyard" najskôr porazila anglicky hovoriace publikum. Potom sa domáce publikum prelínalo s problémami opísanými vo filme. Ukazuje sa, že dieťa do školy nie je tak jednoduché. Je ťažké opustiť školský dvor. Pokiaľ sú problémy vyriešené, môžeš byť neskoro na prácu a dieťa už má lekcie.

Séria "Školský anjel"

V podobe šestnásťročného školáka bol poslaný anjel na zem. Bol zbavený krídel a dostal ich späť len tým, že vyriešil problém porazeného Karla. Cieľom anjela je obrátiť Karla medzi najobľúbenejších v škole. Ukazuje sa, že táto úloha nie je najjednoduchšia ani pre anjela.

Séria "Bodyguard školskej krásy"

Neuveriteľné úspechy v wushu umožňujú hrdinovi Lin Yi stať sa strážnou osobou krásnej školáčky - dcéry slávneho štátnika. Dievča je nespokojné s neustálym dohľadom a sám bodyguard sa zamiluje do mladého dievčaťa z prvej minúty.

"Školská hliadka"

Policajný šéf odošle mladého asistenta komisára, aby pracoval v tajnej službe v jednom z miestnych stredných škôl. Bude nasledovať jediného dediča miestnej mafie. Po dlhú dobu, syn gangsterov nezanecháva políciu. Okrem toho dcéra policajného šéfa vo všetkých spôsoboch zasahuje do priebehu operácie. Ako sa hlavná postava vymanie zo situácie?

Každá z uvedených sérií, bez ohľadu na rok vydania a relevantnosť posudzovaných problémov, nesie a vedie ku koncu. Prehliadanie každej série vám umožní mať zábavný a zaujímavý večer doma alebo mimo.

Loading...