Krása

Módne nohavice 2018: 10 aktuálne trendy sezóny pre ohromujúci vzhľad

V nohavičkovej móde v lete roku 2018 sa neočakáva nič úžasné. Nezvyčajné a nepríjemné experimenty sa tiež neočakávajú. Vytvorené trendy minulých ročných období budú pokračovať v štýlových modeloch roku 2018, ktoré sú prekvapené eleganciou, bezúhonnosťou a veľkorysosťou.

V lete roku 2018 sú dôležité široké modely nohavíc, banánov a farieb. Opäť sa ukážu štýlovými jazdeckými nohavicami a rozjasňujú. Pozývame vás, aby ste sa podrobnejšie oboznámili s každým trendom.

Módne nohavice palazzo: favorit letnej sezóny 2018

Model je pomerne objemné nohavice, ktoré vyzerajú ako sukňa. Štýl vyzerá skvelo v kombinácii s tenkými tečúcou látkou, pruhovanými a kvetinovými výtlačkami. Ako dekor používali popruhy, skladané, struny, okraje.

Klasické nohavice: všestranný letný výber 2018

Klasické nohavice - hlavný prvok šatníka obchodnej ženy alebo zamestnanca kancelárie. Model je vhodný a prísne vyzerá vo všetkých situáciách a pomáha v prípadoch, keď neviete, čo sa na oficiálnom stretnutí zúčastní. Jedná sa o klasické modely, ktoré sa stanú pre vás univerzálnym prostriedkom, ktorý zachráni situáciu.

Letné štýly z roku 2018 získali rysy individuality a slobody, ktoré dáva tomuto článku oblečenia právo byť nielen prvkom podnikania, ale aj každodenným životom. V tejto sezóne sú tieto trendy dôležité, pretože:

 • žiariace kovové materiály
 • asymetrický strih
 • orezané nohavice, ktoré vystavujú elegantné členky
 • farebná odroda - popri tradičných farbách sú obľúbené svetlé a pastelové vzory

Letné sviečkové nohavice: módne modely leta 2018

Štylizované štýly sa vrátili k módnemu Olympusu v minulej sezóne a neponáhľajú ho opustiť. Práve naopak, pôvodný strih nohavíc priťahoval pozornosť skutočných milovníkov módy, ktorí v ňom videli veľký potenciál. Populárne varianty modelov so šírením nohavíc budú:

 • z kolena
 • od bedra
 • obchodné
 • s okrajmi
 • príležitostné a iné

Správne zvolený štýl vyzerá štýlovo a elegantne, čo spolu so závažnosťou a romantikou. Modely tečúcich tkanín jasných nasýtených farieb budú najlepším riešením pre večerné obrázky.

Ideálne vyhlazené nohavice v lete 2018 by mali byť vybrané tak, aby úplne skryli pätu. Takáto technika vizuálne utiahne postavu, učiní pozíciu a chôdzu omnoho pôvabnejšou.

Letné kožené nohavice: alternatívny trend 2018

Letná sezóna nie je dôvodom na vyčistenie kožených nohavíc. V móde lesklých a matných modelov, vyrobených v čiernych a farebných odtieňoch. Na vrchole popularity kombinované štýly, v ktorých sa niekoľko smerov naraz kombinuje v štruktúre, farbe a strihu. Kožená verzia vyzerá ako skvelé nohavice, príbytok, banány, úzka montáž, palác.

Letné nohavice s vysokým pásom

Modely s vysokým nasadením zdôrazňujú krivky tela, priťahujúc pozornosť k kráse postavy. Preto tieto modely vyzerajú lepšie na štíhle dievčatá. Linka okolo nohavíc by mala byť okolo pasu, to je klasická možnosť. Ale niektorí stylisti ponúkli originálne a nezvyčajné vzorky.

Letné nohavice banány: aktualizovaný trend od 80. rokov

Banánske nohavice boli doslova každá dievčina v 80. rokoch minulého storočia. Prekvapivo, tri desaťročia, ktoré uplynuli od vzniku tohto modelu, vôbec nezmenili štýl. Je ideálny a nevyžaduje zdokonalenie - je to taký záver stylistov. Jediný rozdiel oproti minulému trendu je veľká škála štýlov a bohatšia farebná škála.

Charakteristickým znakom nohavíc, banánov je malá zostava v bokoch, nadmerné pristátie a postupné zúžené nohavice.

Letné nohavice s pruhmi: uznaný trend 2018

Nohavice s pruhmi sú trendom, ktorý fascinoval množstvo módnych šperkov vrátane svetových osobností. Účty v sociálnych službách. Siete hviezd predstavených podnikov sú plné fotiek s originálnymi a štýlovými nohavicami s pruhmi.

Kontrastný pás ozdobí modely, ktoré sa rozžiarili, džínsy, banány, široké nohavice. Často je štýl doplnený o prvky ako elastické pásy na páse a členky, tradičné spony - gombíky, zipsy, popruhy.

Letné nohavice jazdecké súpravy: vojenský štýl 2018

Rúk nohavicových nohavíc prišiel k nám vo svojich vojenských uniformách, kde sa modely rozšírili v bokoch a zúžili sa na členky, boli oveľa nevyhnutnejšie než pocta móde. V 21. storočí sa dokonca dievčatá a chlapci, ktorí sú ďaleko od vojenskej služby, môžu pochváliť štýlovými vojenskými nohavicami.

Nohavice, nohavice ako mnoho módnych žien, ktoré sa ľahko kombinujú s blúzkami, topami, košelemi a košelemi. Stylisti ponúkajú jazdecké jazierka s výstrihom, bundami, bundami, midi pláštenkami. V lete roku 2018 je obľúbená biela, modrá, hnedá, béžová farebná paleta.

Trendy letné nohavice v klietke 2018

Nohavice s rozoznateľnou kockovanou potlačou sa hladko presúvajú zo zimy na letné. Tento obraz je na vrchole popularity a ženy módy sa s ňou nechcú rozlúčiť ani v letnom horúčavu. V tejto sezóne sú takéto variácie tejto tlače obľúbené ako:

 • farebne monochromatické
 • viaczložkové
 • so širokými pruhmi a inými

V lete roku 2018 sú obľúbené modely s pásom vo forme pásky, ktorá spadá pozdĺž bedrového kĺbu, reťazca a veľkých praciek.

Letné kolážové nohavice: chytľavý trend 2018

Kombinácia kontrastu a originálneho úpletu vyzerá viac ako extravagantná. Možno je to pokračovanie trendu s vložkami v džínových nohaviciach, kde sú šupky a otvory pripravené tkaninou s kvetinovými výtlačkami. V každom prípade trend si zaslúži pozornosť, aj keď je to jeho neštandardný vzhľad.

Keď sa prvýkrát pozriete na nohavice, zdá sa, že sú šité zo zvyškov niekoľkých kúskov látky. V jednom modeli môže byť denim a koža. Podľa toho istého princípu sa vyberú výtlačky. Ako výsledok, nohavice vyzerajú veľmi neobvykle a extravagantne.

Letné nohavice 2018: obľúbené odtiene sezóny

V lete roku 2018 prevláda paleta charakteristická pre jesenné trendy. Mäkké béžové odtiene letných obrazov budú doplnené o terakotovú, modrú, fuchsiu, bohatú červenú. Mliečne a sivé tóny budú v súlade s odtieňmi vojenského - olivového, močiarneho zeleného, ​​hnedého.

Ak ešte nie ste pripravení na odvážne módne experimenty, vyberte si modely tradičných letných farieb - bielej, tyrkysovej, modrej, svetlo ružovej atď. Vyzerajú skvelo v kombinácii s ľahkými blúzkami, tričkami a tričkami.

So všetkou rozmanitosťou modelov a farieb si žena musí vybrať model, ktorý bude ideálne sedieť na postave, upútať pozornosť na krásne formy a zabraňuje nevýhodám v páse. Dúfame, že prezentované trendy v lete 2018 vám pomôžu s výberom a váš letný vzhľad bude vyzerať úžasne.