Krása

Módne nohavice: jar-leto

Módne pódiá novej sezóny spolu so sukňami a šatami sú zdobené nádhernými štýlovými a niekedy aj neočakávanými dizajnovými nohavičkami.

Koncepcia módy a konzervativizmu sa každoročne neustále vzďaľuje od seba. Stále viac nových nápadov zaplavuje otvorené priestory módnych prehliadok. Ale dizajnéri používajú staré nápady, ale moderné moderné akcenty. V novom roku elegantné nohavice obdivujú množstvo nových štýlov a dizajnových riešení.

Pánske jarno-letné nohavice: módne trendy

Zámorské nohavice

V čele módy novej sezóny je voľný prekrytie. Culottes, palazzo, plachty, pyžamové modely - na vrchole popularity tejto sezóny.

V súčasnej dobe sa kukuristi obzvlášť zdôrazňujú štýl sukne-nohavice, ktoré sú obľúbené v štýlových fashionistas. Takýto model bude najlepšie prispôsobiť vašu postavu - voľný strih a vysoký pás zdôrazňujú perfektnú siluetu ženskej postavy.

Široký strih pyžamových nohavíc je dnes predstavený z hustších tkanín, ktoré perfektne drží tvar, a dávajú obrazu rafinovanejšiu brutalitu. Tento štýl je ideálne kombinovaný s kompaktným topom a topánkami s podpätkom.

Klasické nohavice

Elegantné formálne nohavice spolu s klasickými sukňami sú nevyhnutné zo základnej šatne každej obchodnej ženy. A pritom prvky modernej módy sú prítomné v tradičnej klasike.

Napriek skutočnosti, že elegantné ženské ozdoby sú čoraz aktívnejšie v móde, klasické nohavice na móloch boli často prezentované v mužskom štýle rovného strihu. Je pravda, že ich silueta je jemnejšia. Pokiaľ ide o dĺžku, môže to byť absolútne čokoľvek: štandard - tesne pod členok alebo nedosiahnutie, skrátenie alebo čo najdlhšie.

Pristátie môže byť tiež predražené alebo pomerne nízke. Hlavná vec - závažnosť klasického strihu. Farebný gamut je väčšinou neutrálny, s prevahou základných odtieňov čiernej, bielej, šedej, béžovej.

Vyrážané nohavice

Niekoľko kuriatok prezentovaných na módnych prehliadkach vybuchlo z kolenného štýlu nohavíc. Takéto niekoľko zbierok tohto modelu bolo kompenzovaných pokusmi s farbami, textúrami a rezom. Preto sa v tejto sezóne dizajnéri zobrazujú rozžiarené nohavice s rôznymi výtlačkami a vzormi.

Obzvlášť dôležité sú zvončeky nohavíc, dostatočne tesné boky a odbočené od kolena k podlahe.

Vysoký pás

Výškové nohavice sú častejšie prezentované v klasickej verzii, ale dizajnéri zriedili striktnú siluetu malými dekoratívnymi prvkami vo forme ozdôb, kapsičiek a kovových častí.

Nohavice s vysokým pásom vizuálne predlžujú nohy a vyzerajú veľmi atraktívne.

viacvrstvový

Ľahké nohavice, ktoré sú prekryté rovnakou látkou a vytvárajú efekt pachu (podobne ako sukne), budú v tomto roku mimoriadne populárne.

Niektorí dizajnéri naraz kombinovali niekoľko prvkov do jedného luku. Na módnych prehliadkach prezentovali šaty na nohaviciach. Takéto súpravy boli buď presne kombinované v textúre a odtieňoch, alebo boli radikálne odlišné v obidvoch textíliách a štýle.

Orezané nohavice

Spolu so stredne dlhými nohavicami a veľmi dlhými modelmi sú tiež obľúbené voľné nohavice a sukne. Žena v nich vyzerá veľmi hravo a koketne. Moderné ženy módy často robia na výber v prospech tohto modelu, pretože veľa štýlov a dizajnových možností vám umožňuje vybrať si to, čo najviac vyhovuje štýlu a vkusu preferencií každej dámy.

Kožené nohavice

Spolu s nohavicami z tenkých vzdušných tkanín, kožené variácie kopytníkov, široké voľné nohavice a klasické modely sa odvážne vyhlasovali v moderných módnych prehliadkach. Dnes je tón nastavený jasnými farbami, ale univerzálne klasické tóny sú stále v trende.

Transparentné nohavice

Škandalózna, sebavedomá, odvážna dievčina ľahko súhlasí so skúšaním na kreatívnych transparentných nohaviciach, najmä preto, že v novej sezóne roka budú veľmi dôležité. Dnes, v trende tenké čipky, čipky, šifón, ok - výber pre každú chuť a farbu.

Módne kovové

Pre niekoľko sezón za sebou je kovový v popredí trendových pozícií a dnes sa cíti dôverne ako základný prvok pri vytváraní neformálneho a zároveň jasného obrazu.

Tieto nohavice môžu byť vyrobené z ľubovoľnej látky - z hodvábu a bavlny s kovovými striekaním tenkých nití, na kožu s holografiou alebo striebrom a reliéfom v zlate.

lampasmi

Stále si beriete na vedomie bočné pruhy na nohaviciach, ktoré zažili sovietsky čas? Odporúčame vám, aby ste sa s nimi opäť zamysleli, pretože dnes sú pruhy na vrchole moderných trendov.

Okrem toho pásy harmonicky zapadajú do klasickej verzie nohavíc. Vynikajúce kočiarky dôrazne odporúčajú kombinovať ich s podpätkami, bundami a blúzkami. Takže v duchu sofistikovanej elegancie a športovej chicky bude váš luk neuveriteľne štýlový a expresívny.

Biele nohavice

V lete bude biela farba vždy v trende. Navyše, mnohé z jeho odtieňov môžu urobiť obraz zaujímavejší. Biela s béžovou, sivou, smotanovou alebo mliečnou plesňou je kombinovaná takmer akoukoľvek inou farbou, ale vyzerá skvele aj v kombinácii celkovej bielej.

Kalhotový oblek

Dvojdielne súpravy na nohavice, tri kusy v kombinácii s košikami a iné detaily mužského typu sa stali prioritou na módnych prehliadkach.

Celkový pohľad

Aby sa čo najviac zjednodušila ťažká voľba, dizajnéri navrhli súpravy nohavíc a top, ideálne v kombinácii s ostatnými. Táto sada je sama osebe plnohodnotnou výbavou, ktorá nevyžaduje žiadne ďalšie prvky.

Štýlové nohavice jarno-letná sezóna: nové položky na fotografii


Dúfame, že náš výber módnych kolekcií nohavíc vám prinesie množstvo nápadov na vytvorenie štýlových obrázkov. A nebojte sa experimentovať s originálnymi vecami, lebo to je leto a jar - najlepší čas na to!

Povedzte nám svoje plány na módne jarno-letné obrázky. A aké miesto v nich je dané do nohavíc?

Loading...