Krása

Členok tetovanie pre dievčatá

Kotva na dlhú dobu zostáva jedným z najobľúbenejších miest pre tetovanie dievčat. A vy môžete nielen elegantné, miniatúrne verzie, ale objemnejšie. Všetko závisí od toho, akú hodnotu si vyberiete pre seba.

Kotník tetovanie: výhody a nevýhody

Jedná sa o kreslenie členku, ktoré by bolo vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí snívajú tetovanie, ale nechcú to príliš veľké. Malé obrázky na veľkých plochách kože môžu vyzerať trochu smiešne. Preto, ak chcete preniesť niečo jemné a elegantné do vášho tela, potom je členok ideálnym miestom na to.

Vzhľadom k tomu, že vzor na členku nemôže byť príliš veľký, náklady na také tetovanie je vždy nízka. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí nechcú platiť príliš veľa peňazí, ale zároveň chcú dosiahnuť dobrý výsledok. Treba poznamenať, že čas na kreslenie obrazu sa stráca menej ako pri veľkej práci.

V prípade potreby môže byť vzor v tejto oblasti ľahko skrytý nohami alebo vysokými topánkami. Preto je toto tetovanie vhodné aj pre tie dievčatá, ktoré pracujú v kancelárii.

Ale tetovanie na členku môže mať stále chyby. Napriek tomu, že na túto oblasť možno preniesť množstvo kresieb, niektoré budú vyzerať smiešne. Preto, ak chcete urobiť tetovanie vo forme leva alebo vlka, potom je lepšie si vybrať iné miesto, kde bude dizajn vyzerať skutočne krásny.

Kotník - pomerne zraniteľné miesto, s ktorým súvisí pomerne silná bolesť pri použití tetovania. Ale v tomto prípade existuje alternatíva, pretože pred procedúrou môžete použiť lieky proti bolesti.

Varianty tetovania na členok pre dievčatá

Kotviaca zóna je považovaná za jednu z najatraktívnejších častí ženského tela. Preto je veľmi dôležité vybrať správny obraz, ktorý bude mať zmysel, ktorý vás charakterizuje ako osobu. Zobrali sme najzaujímavejšie a najrelevantnejšie výkresy, ktoré sú vhodné pre tetovanie v tejto oblasti.

náramok

Pôvodný spôsob vyjadrovania seba pre milovníkov šperkov je tetovanie vo forme náramku. Často na členku sú takéto obrázky veľmi tenké, minimalistické. Je to preto, že táto zóna je pomerne malá a masívne náramky s mnohými detailmi vyzerajú nevhodne.

Niektoré dievčatá však pridávajú na tenký náramok jeden prízvuk. Môže to byť kríž, krásny amulet a dokonca perie. Treba však poznamenať, že niektorý z týchto prvkov má svoju vlastnú hodnotu, takže si ho pozorne preštudujte.

perie

Tetovanie vo forme pera zostáva dlhodobo dôležité pre chlapcov i dievčatá. Ale napriek tomu sú zástupcovia spravodlivého sexu častejšie vyberajú takýto vzor na aplikáciu na členku. Vyzerá veľmi jemne a elegantne.

Čo sa týka významu, hlavnou interpretáciou je duchovná jednota a skutočná príbuznosť. Preto najčastejšie takýto symbol vyberajú rodinní ľudia, pre ktorých je veľmi dôležité prostredie blízkych.

Okrem základného významu existuje niekoľko ďalších hodnôt. Napríklad v Indii je perlo orla symbolom odvahy, odvahy a cti. Všetko preto, že sa bojovníci zdokonalili takým atribútom, aby vyhral nerovný boj. V niektorých kultúrach sa verilo, že pero bolo znamením nebeských bohov.

sova

Jedným z najvyhľadávanejších návrhov na tetovanie je sova. V mnohých starodávnych kultúrach je to už dlho symbolom. Ľudia verili, že sova bola sprievodcom druhého sveta, rovnako ako ochranca všetkých mŕtvych. Preto bol vysoko ocenený a občas dokonca obávaný.

V modernom svete sa sovy tiež zaobchádza pomerne úctivo. Mnohí si dokonca vyberú svoj obraz bez toho, aby premýšľali o hlbokom zmysle, ktorý má. Múdrosť, dobrý pohľad, nezávislosť a ochrana - to je presne to, čo znamená taká kresba na tele.

kvety

Obľúbenou veľa dievčat je stále kvety. A môžu mať veľmi odlišný tvar, veľkosť a vzhľad. Každý z nich svojim spôsobom zdôrazňuje ženskosť, a to aj v podobe tetovania na členku. Ale stále je ich hodnota trochu iná, preto si pri výbere dávajte pozor na to.

Rose znamená ženskosť, luxus a lásku. Preto sa kvetina často spomína v legendách s gréckymi bohyňami. Ale všimnite si, že význam ruže môže byť odlišný v závislosti od jeho farby a prítomnosti trní.

Na druhej strane slnečnica je vždy spojená so slnečným žiarením, radosťou a skutočným šťastím. Tiež slnečnica je často vybraná milovníkov za použitie párovaných tetovanie. Koniec koncov, táto kvetina je symbolom skutočných pocitov, kde každý je pripravený dať svoj život na svoju druhú polovicu.

Lotus má veľmi nejednoznačný význam. Samozrejme, že je najviac uznávaný v budhizme. Preto je na jednej strane symbolom tvorivej moci a inšpirácie a na druhej strane nesmrteľnosťou a zmŕtvychvstaním.

Niektoré dievčatá dávajú prednosť jednoduchým kvetinám, ktoré zdôrazňujú harmóniu a vyzerajú krásne na členku.

kotva

Na začiatku boli tetovanie s týmto obrazom vytvorené ľuďmi, ktorí sú nejakým spôsobom spojení s morom. Ale v modernom svete ich možno vidieť v tých, ktorí s tým nemajú nič spoločné.

Pokiaľ ide o jeho hodnotu, medzi všetkými môžeme rozlíšiť stabilitu, skutočnú silu, vytrvalosť a odhodlanie. V niektorých krajinách je však kotva symbolom kombinácie dvoch zásad.

kaktus

Tento obrázok je vybraný ako tetovanie pre dievčatá s ťažkým charakterom. Oni sa obávajú falošnosti, negativity a neúprimných pocitov iných ľudí. Preto existuje asociácia s kaktusom.

slon

Ak chcete urobiť tetovanie vo forme slona, ​​nie každá dievčina rozhodne. Faktom je, že dlho bol považovaný za ťažkopádny, ťažký. Ale napriek tomu význam takého obrazu má trochu iný význam. Po dlhú dobu je slon symbolom mieru a múdrosti, priateľskej a vnútornej sily.

Kotník tetovanie je skvelý spôsob, ako zdôrazniť milosť a krásu štíhlej nohy. Pôvodný obrázok nielen doplní obrázok, ale aj vašu funkciu, ktorá bude venovať pozornosť.

Loading...