Krása

Pôsobivé vrana tetovanie pre mužov a ženy: nápady, význam, náčrty

Pozadie pre módne a krásne tetovanie veľké rozmanitosti. Témy na zvieratách sú tiež veľmi rozmanité. Jeden z najpopulárnejších hrdinov moderného tetovania bol havran.


Hrdý a tajomný vták vyzerá veľmi ekologicky na tetovanie v každom možnom prevedení a bez. Množstvo hodnôt takého tetovania vás prinúti premýšľať o rozhodnutí urobiť to, alebo nie, ale odporúča sa spoliehať sa len na svoj vlastný postoj k sprisahaniu obrazu a vašej túžby.

Tetovanie havranov význam: mytologické, väzenia, historické

Hodnoty tetovanie tetovanie majú široké spektrum definícií. Môžu byť obklopené pozitívnou aj negatívnou energiou. Mnohé staroveké kultúry dali obraz čierneho vtáka posvätný význam. Predpokladalo sa, že havran sa podieľal na stvorení sveta.

Jedným z prvých, ktorí aplikovali obraz vrana do tela, boli starí Kelti. Verili, že tento vták je zosobnenie maskulinity, sily a bojového postoja k víťazstvu. Zároveň takýto obraz zachoval pre seba vlak smrti a zla. V ruskom vnímaní tohto vtáctva dominuje aj spojenie vranu so smrťou, ako aj zlovestné iné svetské sily. Pravdepodobne sa to stalo od stredoveku, keď sa veľké počty mŕtvoly v okolí mestách, ktoré sa nachádzali v ohňoch, nachádzali. Potom mŕtvoly ľudí ležali priamo na uliciach a vtáky ich používali ako jedlo.

V Japonsku má čierny havran opačný význam. Je symbolom rodiny, pohodlia a šťastia. Preto v kultúre anime môžete často nájsť pozitívnu interpretáciu znakov spojených s čiernym vtákom.

Napriek tomu je veľmi dôležité nastaviť vrana na tetovanie. Ak je umiestnená v trápnej scenérii cintorína alebo púšte so suchými stromami, negatívna bude zasievaná do vnímania ľudí okolo neho. V rovnakej dobe je havran na hniezde dobrým znamením.

Je dôležité pochopiť, kto bude nosiť takéto tetovanie. Väčšina ľudí má tendenciu zdôrazňovať svoju brutalitu a maskulinitu týmto spôsobom. Ak ju naplní zástupca konkrétnych subkultúr, s najväčšou pravdepodobnosťou sa bude snažiť označiť jeho spojenie so svetom mŕtvych a tmavých síl. Dievčatá si s pomocou takýchto obrázkov chcú dať tajomný vzhľad. Navyše, v niektorých kultúrach, vrana symbolizuje múdrosť a na tele dievčaťa bude vyzerať oveľa elegantnejšie ako sova, ktorá má rovnaký význam.

Farba vranu na tele je mimoriadne dôležitá. Tmavé farby sú charakteristické pre negatívne podnety. Ak je vták plný jasných farieb, potom je jeho cieľom priniesť šťastie a veľa šťastia majiteľovi.

Väzni tetovanie

Väzni tetovanie sú oddelená vrstva v kultúre vzory na tele. Zvyčajne je pre seba prepichnutá vrana zvlášť nebezpečnými zločincami, zlodejmi-recidivistami so skúsenosťami. Slovo "CROW" dokonca má dekódovanie: zlodej sa narodil z jednej nenávisti. Samotnú frázu možno interpretovať dvomi spôsobmi. Preto, rozobrať ju v rámci tohto článku nestojí za to.

Súčasne takéto tetovanie sú dosť bežné. Nie sú jednoznačným atribútom väzenskej romantiky, takže si môžete bezpečne vybrať takéto kresby.

Raven tetovanie: Skice

Kľúčom k úspešnému tetovaniu bude dobrý náčrt. Toto sa vzťahuje na akýkoľvek obrázok alebo titulok. Vyberte si z mnohých možností, mali by ste skúsiť na každom náčrte, ktorý je vhodný na prvý pohľad. Môžete dokonca urobiť predbežný obtisky a zistiť, ako bude obrázok vypadať na koži.

Nebude zbytočné vidieť fotky ľudí, ktorí už urobili podobné tetovanie. Chcete vyzerať rovnako? Iba po zmysluplnej analýze dostupných možností si môže človek vybrať.

Význam populárnych kombinácií: havran a vlk, biele perie, lebka, hodiny a iné

Existuje veľa pozemkov, ktoré porazili obraz havrana na tele. Medzi nimi sú veľmi populárni klienti, ktorí si vyberajú tetovacie salóny častejšie než iní.

Často môžete vidieť tetovanie v podobe čierneho vtáka s bielym perom. Táto kresba je naplnená dobrou energiou. To znamená posolstvo bohov do sveta temných síl. Tiež v jednom tetovaní kombinujte obrazy vrana a vlka. Obe zvieratá, podľa starodávnych mytológií, sprevádzajú bohov, ktorí riadia svet mŕtvych. V tomto prípade vlk znamená odvahu a vernosť, žravosť a krutosť, rovnako ako mazanie. V takýchto tetovaniach, vrany najčastejšie symbolizujú moc. Preto by takáto kombinácia mala svojmu držiteľovi poskytnúť silu a vôľu vyhrať všetkými prostriedkami.

Ak je vrana kombinovaná s obrazom hodín, mali by ste venovať pozornosť významu chronometra na tele. Ak ruka nie je na číselníku, potom majiteľ ľutuje za uplynulé roky, považuje čas, ktorý má byť premárnený. V kombinácii s čiernym vtákom tetovanie nesie depresívnu energiu a prejavuje depresívny stav. Ak má hodinky komplexný mechanizmus s mnohými podrobnosťami, potom je osoba schopná porozumieť problémom života. Vyzýva na pomoc jeho múdrosť, ktorú havran zosobňuje.

Hodinky všeobecne znamenajú cyklickosť. Vrána sleduje zmeny časov a generácií. Ovplyvňuje procesy narodenia, vývoja a smrti, pripomínajúc, že ​​všetko je konečné.

Raven tetovanie na krku, hrudi, chrbte

Tetovanie s havranom môže byť umiestnené kdekoľvek. Najčastejšie zvoľte toto:

  • head;
  • krku;
  • ruky;
  • prsníka;
  • brucho;
  • späť (bedra);
  • zadok;
  • Nohy.

Každé z týchto miest má špecifický význam. Napríklad tetovanie na hlave znamená túžbu mať vplyv v spoločnosti. Aj havran na hlave môže symbolizovať skrytú túžbu rozvíjať sa z vnútra, duchovne aj intelektuálne. Tetovanie na krku znamená, že človek chce preukázať niečo, čo má a ktoré väčšina nemá. Pre neho je dôležité, a preto považuje toto skryté za iné.

Tetovanie na rukách znamená, že ich majiteľ sa zaviazal k sebaprezentácii. On je pevný a odhodlaný v skutkoch. Nie je flexibilné a ťažko presvedčiť. Tetovanie na hrudi je pre spoločnosť spoločnou výzvou. Človek chce zmeniť aktuálnu objednávku a je pripravený čeliť sociálnym normám. Často sú takí ľudia zatvorení a nekomunikatívni. Kreslenie z brucha ukazuje neschopnosť jeho majiteľa komunikovať s ľuďmi. Má málo priateľov a úzky okruh príbuzných. Chrbát, ozdobený tetovaním, hovorí o želaní subjektu ovládať. Samotný človek má vnútornú ochranu pred vonkajším svetom a úspešne ho používa. Niekedy sa táto sebaobrana prejavuje v agresívnej demonštrácii jej schopností.


Postava na zadnej strane dáva mimoriadnu osobnosť. Chce získať čo najviac zo života. Ak tetovanie ide do zadku, znamená to túžbu vzbudiť skutočný záujem druhých. Tetovanie na nohách znamená nespokojnosť s tým, čo sa deje v živote. Možno, že osoba necíti žiadanú podporu od rodiny a blízkych.


Výber miesta pre tetovanie sa najčastejšie vyskytuje intuitívne. Ale jeho sprisahanie musí byť starostlivo premyslené. Iba v tomto prípade bude vzorka na koži prinášať potešenie svojmu majiteľovi.

Loading...