Svet

Celebrity pred a po plast: 14 jasných príkladov

Samozrejme, že sociálne normy vyžadujú verejné osoby s určitým charizmom a atraktívnosťou. A existujú špeciálne požiadavky na kreatívne profesie. Hviezdy show business, kino, módny svet by mal mať jasný nápadný vzhľad. Slávne celebrity v snahe o dokonalú tvár, štíhlu postavu, s úsmevom v snehu sa rozhodujú o odvážnych pokusoch o ich vzhľad a uchýlení sa k plastickej chirurgii. Bohužiaľ, takéto zásahy často končia bohužiaľ.

Dnes ukážeme živé príklady na fotografii pred a po plastoch, ako aj najpôsobivejšie neúspešné operácie zahraničných celebrít, ktoré sa nemohli prestať meniť bez uznania.

Catherine Barnabas

Jasná účastníčka výstavy Comedy Woman, Ekaterina Varnava, sa v poslednej dobe výrazne zmenila. Rovnaký dlhý nos je teraz presnejší. Fotografia tiež zobrazuje plastickosť pier a lícnej kosti, nebola bez augmentácie prsníkov.

Svetlana Loboda

Volumetrické pery známeho speváka, bývalá sólistka skupiny "VIA Gra", Svetlana Loboda, sú bezpochyby výsledkom plastické operácie. Mnohí experti hovoria, že prirodzene, úľavu lícnych kostí a Svetlanov pomerne veľkých úst po plastoch začali vyzerat menej esteticky a neprirodzene.

Maria Maksakova

Opera diva, sólistka slávneho Mariinskyho divadla, populárneho televízneho hostiteľa, a tiež zástupkyňa Štátnej dumy, sa tiež chcela transformovať. Maria urobila rinoplastiku, zvýšila pery a hruď. Po operáciách sa umelec nepochybne stal ešte lepším a stále výrazne odlišný od seba.

Olga Buzová

Moderný televízny moderátor, bývalý účastník výstavy Dom-2, Olga Buzová, bol vždy proti plastickej chirurgii. Avšak, tam sú povesti, že plastové pery a nos ešte dotkol a Buzov. Olga sama nepoprela, ale túto skutočnosť nepotvrdila a nechala médiá hádať.

Lera Kudryavtseva

Ďalší ruský televízny moderátor Lera Kudryavtseva je pripravený na akékoľvek postupy, ktoré predlžujú mladosť. Uskutočnila operácie na zväčšenie prsníkov, pery, zmenu kontúry nosa a tiež sa hviezda zbavila nasolabiálnych záhybov. Liposukcia a blefaroplastika sa skôr dotkli Kudryavtsevy, pretože fotografia jasne ukazuje, že v očiach nie sú vrecká.

Alena Shishkova

Úspešný plast v živote "slečny Rusko" zohral významnú úlohu. Bývalá bývalá priateľka slávneho Timatiho, prvý experiment s jeho vystúpením po súťaži. Korekcia nosu a zväčšovanie pier boli vykonané. A prirodzenosť prsníka je veľmi pochybná.

Vera Alentova

Populárna sovietská filmová herečka slobodne rozpráva o svojich operáciách zachovania mládeže. Alentova hovorí, že nie je nič hanebné a hrozné, že ženy chcú zostať krásne čo najdlhšie, bez ohľadu na vek. Umelec urobil plast viac ako raz: trvalé injekcie Botox, tvárový výťah, blefaroplastika významne zmenila vzhľad. Ale Alentova sa stala krajšou, kontroverznou otázkou.

Nicole Kidmanová

A na ďalšej fotografii vidíme jasný spôsob zmien vo vzhľade kvôli plastickej chirurgii jednej z najpozoruhodnejších hollywoodskych filmových hviezd. V šikovnej kráse roku 2000 nemôžete spoznať jednoduchý vzhľad dievčaťa z 80. rokov.

Megan Fox

Megan Fox je živým príkladom toho, ako sa vďaka plastu jej bežné tvárové vlastnosti stali veľmi krásnymi.

Cameron Diaz

Príčinou rinoplastických cudzích filmových hviezd Cameron Diaz sa po surfovaní stali tri zlomy na nos. Zranenia brzdili reč a dýchanie, takže chirurgia sa stala nevyhnutnosťou.

Kim Kardashian

Známy módny model a herečka Kim Kardashian silne odmieta povesti o operácii týkajúce sa zmien vo vzhľade. Jediná vec, o ktorej Kim slobodne hovorí, je injekcia s Botoxom. Ale o tom, či plast bol skutočne alebo nie, môžete posúdiť zmeny na fotografii.

V tomto zozname sa nemôžeme zmieniť o kardinálnych zmenách vo vzhľade po plastiku takýchto zahraničných celebrít ako Michael Jackson, Mickey Rourke, Donatella Versace.

Michael Jackson

Michael Jackson nie je len kráľom popovej hudby, ale aj plastmi. Koľko klebet a špekulácií o jeho vzhľade. Kožné štepovanie je možno najviac absurdné povesť.

Jackson bol chorý lupusom a vitiligom. Choroba bola zhoršená slnečným žiarením. Michael neustále používal veľa make-upu, aby skryl pigmentáciu a zabránil účinkom vystavenia slnku.

Na fotografii je zobrazená strata pigmentu.

V prípade Jacksonovho syndrómu bol aktívny vývoj ochorenia podporovaný stresom, ktorý Michael dostal pri spaľovaní 3 stupňov kože na hlave. Stalo sa to počas natáčania reklamy Pepsi v roku 1984.

Postupne sa pokožka rozjasnila a nakoniec sa stala úplne biela.

Ale rinoplastika sprevádzala speváka takmer celý svoj život od roku 1979. A dôvodom toho bola detská psychologická trauma. Jeho otec, Joseph Jackson, neustále urazil svoje deti a Michael pravidelne pripomínal, že má veľký nos. Nemohla ublížiť psychiku dieťaťa.

V roku 1987 Jackson už má bosu na brade, jeho tvar sa mení a predtým už vykonal 5 pravidelných operácií na jeho nos.

Pokusy tu neskončili. Michael sa rozhodol schudnúť, aby si mohol vychutnať tanečné telo. S nárastom 175 cm bola minimálna hmotnosť 48 kg. Takéto zmeny sa prejavujú vo funkciách tváre, ktoré sa stali oveľa ostrejšími.

Až do posledných rokov svojho života boli pravidelne vykonávané korekcie na nos, ktoré neboli vždy úspešné.

V roku 2009 bol Michael často videný nosiť masku, za ktorou skryl skrúpanú tvár s neprirodzeným nosom a zlyhanými líca. V tom istom roku zomrel legendárny Jackson.

Skúmanie ukázalo, že príčinou smrti bola predávkovanie propofolu - silný liek na nespavosť. Predpísal ho Konrad Murray. Bol odsúdený za zabitie, ale sám Conrad kategoricky nepripúšťa svoju vinu, čo naznačuje, že sa Michael rozhodol spáchať samovraždu.

Mickey Rourke

Výsledok plastické chirurgie Mickey Rourke - jedna z najsmutnejších v Hollywoode. Koniec koncov, jeho prirodzený šarm a atraktívny vzhľad mohli len závisť.

Ale keď sa Mickey rozhodol venovať sa boxu, chcel vyhrát majstrovstvá sveta. A tu začala séria nekonečných zranení a zranení: nos bol zlomený, kĺby na paži, rebrá boli zlomené, lámavé laloky boli rozbité, bolo získaných veľké množstvo otrasov.

Nasledovalo to množstvo plastických operácií. Z rozhovoru s Mickeym Rourkeom vidíme, ako sa cíti zúfalstvo v jeho slovách: "Aby som napravil vzhľad, bohužiaľ som sa obrátil na nesprávneho špecialistu. Tkaniny ešte nemali koreň, takže musel robiť veľa operácií. Ztratil som svoju bývalú podobu a mne ma to šialeno. S bolesťou v mojej duši sa pozerám na seba vo filmoch. Je strašné vedieť, o čo horšie mám. "

Donatella Versace

Donatella Versace - riaditeľka domu Versace a hlavný návrhár. Vďaka veľkému počtu plastických operácií sa jej vzhľad zvyčajného a pomerne pekného stal podivným a niekedy aj strašidelným.

Zdá sa, že veľmi malá korekcia by urobila tvár atraktívnou. Bolo to stačiť zladiť zuby a zúžiť špičku nosa. Ale Donatella nezastaví a pomaly jej pery rastú. Navyše sa zaujíma o opaľovanie, ktoré v budúcnosti výrazne ovplyvňuje pokožku.

Žena pokaziť nielen jej pery. Voľná ​​koža utiahnutá tvrdými korzetmi vyzerá, prinajmenšom, škaredá. Hoci sú reliéfne svaly veľmi nápadné.

V roku 2014, na jednej z módnych prehliadok, Donatella prekvapila publikum svojim vyčerpaným a vzrušujúcim vzhľadom.

Experimenty na vlastnom tele menia nielen vzhľad, ale aj život vo všeobecnosti. A aký bude konečný výsledok, závisí od mnohých faktorov. Živým príkladom toho je šťastná alebo nie tak veľa histórie plastiky, ktorá sa najčastejšie týka verejných osôb, hviezd show businessu a filmového priemyslu.