Články

Módne pánske džínsy: aktuálne modely pre mestský štýl

V poslednej dobe boli džínsy pre Rusov veľký luxus. Chlapci v luxusných ošúchaných nohaviciach boli považovaní za majiteľov legendárnej "Volhy" a patrili k "vyvoleným". Dnes je nemožné si predstaviť mužskú šatníkovku bez štýlových džín pre všetky príležitosti. Ukladajú situáciu, keď potrebujete rýchlo vytvoriť módny a harmonický obraz.

Muži by mali mať najmenej 2 páry štýlových džín. Ľahké, s odieranými a roztrhané hrany sú pre denný obraz nenahraditeľné, monofónne modely v tmavých tónoch sú najlepším riešením na obchodné stretnutia alebo kancelárske práce.

Módne pánske džínsy: nápady na fotografie pre štýlový obraz

Jeans - najpraktickejší a najkomfortnejší odev v podobe každého muža. Táto vec nemá žiadne vekové obmedzenia, džínsy sa ľahko zosúlajú s košami, tričkami, bundami, bundami. Najnovšie módne prehliadky ukázali, že denim čoskoro neopustí módu Olympus. Žiadna zbierka sa nedá robiť bez štýlových džín, kombinézy alebo džínsových bund. Ponúkame vám štýlové modely pánskych džín, ktoré budú dlhodobo nevyhnutnými prvkami šatníka.

Pánske džínsy: roztrhané a vyblednuté modely

Cyklické módy opäť vrátili roztrhané modely na módne prehliadky. Spočiatku opotrebované modely s mokrami okolo okrajov boli oblečené predstaviteľmi punkovej kultúry a ďalších mládežníckych trendov. Dnes si absolútne všetci ľudia môžu nosiť originálny štýl, bez ohľadu na príslušnosť ku konkrétnej subkultúre.

Aby sa dosiahol správny vzhľad, mod-80 doslova museli nosiť džínsy na otvory alebo zámerne rezať rezy a mahr na nich. V dnešnej dobe môžu byť vyblednuté a roztrhané džínsy zakúpené z police. Opotrebované a staršie vyrábané pre nás výrobcom, pričom sa starajú o štýlovú súčasť a originálny dekor.

Opotrebované džínsy sa perfektne zapadnú do obrázkov inšpirovaných grungeom, mestskými možnosťami, štýlovými kombináciami s kockovanými vestami alebo pletenými bundami.

Aby váš vzhľad vyzeral skvele a skutočne štýlový, zakúpte si džínsy od osvedčených značiek, ako je Levi's, Denim & Supply, Ralph Lauren. Umiestnenie každej patche, otvoru alebo rezu v takýchto modeloch je esteticky overené, ide o stavové a značkové modely, ktoré sa stanú hlavným prvkom Vášho každodenného vzhľadu.

Čierne pánske džínsy: modely obchodnej sezóny

Monochromatické modely v tmavých farbách pomáhajú chlapcom, keď sa chcú cítiť pohodlne a štýlovo aj v kancelárii alebo na pracovnom stretnutí. V súčasnosti sa pravidlá pracovného oblečenia trochu zmenšili, takže čierne a modré džínsy sú celkom vhodné pre kancelársky štýl.

Čierne monochromatické modely sú nevyhnutné pre vytváranie štýlových čiernobielych obrázkov. Popularita takýchto modelov ustúpila v porovnaní s predchádzajúcimi sezónami, ale majú verných fanúšikov.

Pánske modré džínsy: aké štýly si vybrať

Modré džínsy sa naopak čoraz častejšie objavovali u ľudí, ktorí uprednostňujú diskrétny a mierny štýl. Často v modrej farbe sú klasické alebo zúžené štýly.

Široké džínsy: pánske štýly značky

Úprimne zúžené modely skôr nudia chlapci, ktorí oceňujú pohodlie a jednoduchosť. Voľné modely nahrádzajú štíhle džínsy, ktoré potvrdzujú renomovaní dizajnéri a výrobcovia značkového oblečenia. Napríklad Patrick Grant, zakladateľ módneho oblečenia E. Tautz sa objavil pred verejnosťou v priestranných džínsoch, preukázal pohodlie a štýlový vzhľad tohto modelu. Po trendoch získali značky ako Next, New Look, Burton, ktoré prezentujú modely voľného strihu v kolekcii jeseň-zima.

Pri výbere voľného džínsu odporúčajú štylistickí výrobcovia výber presne takej veľkosti. Priestranné modely pre niekoľko veľkostí, ktoré sú väčšie ako vaše, spôsobia, že vaša postava bude objemnejšia a v skutočnosti je obraz prázdny.

Svetlé a biele pánske džínsy

Prvýkrát videli svetlo bieleho džínsy umelecka anglickej indickej kapely Razorlight Johnny Borelli. Po dlhú dobu však tento model nepochopil, rovnako ako popularitu samotného speváka. Svetlý denim sa opäť ukázal až v roku 2015, keď sa na móle objavili snehové biele modely klasických a chudých džín.

Svetlé džínsy vyzerajú skvele v celkovom bielom súbore. To je dobrá voľba pre ležérny letný vzhľad. Nie je vylúčená taká kombinácia na slávnostné a slávnostné príležitosti. Kombinujte svetlé rifle s pastelovou farbou, pár bielych tenisiek a štýlovým vzhľadom.

Rovné džínsy pre mužov

Najnovšia novinka slávnej značky Jeans značky Levi 501 ST sa stala skutočným módnym objavom sezóny. Modely kužeľovitého tvaru sa opäť stali obľúbenými a požadovanými od chlapcov, ktorých postava je ďaleko od ideálu. Voľné fit týchto džínsy vizuálne skryje extra palce na zadku.

Nezamieňajte si džínsy so slávnym modelom džínsy a mrkvy. Posledné z nich vyzerajú viac ako tesné štíhle džínsy, zatiaľ čo kužeľové sú voľnejší model s pohodlnou oblasťou slabín.

Kónické džínsy s úsekom sa zakorenia v obchodnom vzhľade, ale v uličnom štýle nemôžete bez nich. Doplňte ich polokošou, sako a tenisky a máte trendový ležérny vzhľad.

Čo nosiť s modrými džínsy

Obľúbené v tejto sezóne, modré džínsy - štandard prísneho štýlu a sofistikovanú chuť. Ako urobiť obraz tak harmonický, že modrý model sa stáva jeho veľkolepým prízvukom, a nie zanedbateľným doplnkom?

Vytváranie štýlových kombinácií s modrými džínsy stojí za to, aby ste sa prilepili kontrastnými odtieňmi. Vyzerá skvelá zmes džínsy v modrej a ľahkej košeli. Je povolené používať svetlé džínsové tričko ako top ako vrch.

Kombinácia s tričkom alebo mikinou, pletený sveter vyzerá zdiskreditovane a štýlovo. V chladných ročných obdobiach položte košeľu na kožu alebo na bombardér.

Čo nosiť s čiernymi džínsy

Pokiaľ ide o čierne džínsy, mali by ste dodržiavať rovnaké pravidlá ako s modrými. Ale s tmavými modelmi môžete vytvoriť oveľa viac kombinácií. Napríklad čierne modely vyzerajú štýlovo s koženými košelemi, ktoré jazdia z tmavo modrej alebo modrej džínsie.

Čo nosiť s chudá džínsy a roztrhané džínsy

Drobné džínsy a roztrhané džínsy majú neformálny vzhľad, takže pre nich stojí za to, aby si vybrali zodpovedajúcu špičku. Spojte ich s denim bundami, mikiny, pulóvre, kabáty.

Takmer všetky oblečenie a topánky sú kombinované s džínsy. To sú skutočne nevyhnutné oblečenie v pánskej aj dámskej šatníku. Ak chcete vytvoriť módny obrázok, kaderníci odporúčajú, aby ste vybrali iba modely značky džínsy z vysoko kvalitných materiálov.

Loading...