Články

Čo si vybrať módy na jeseň roku 2018: aktuálne luky

Existuje predsudok, že chladná sezóna neumožňuje šaty tak elegantne a elegantne ako v lete. Toto je veľká mylná predstava. Najviac vášniví módni vedia, že módny priemysel dodáva svojim zákazníkom skvelé veci kedykoľvek počas roka.Skutočnosť, že teplé oblečenie schováva postavu, je nejednoznačné vyhlásenie. Mnoho siluety, ako v teplom počasí, majú štíhly fit. Ak sa voľba dostala na rozsiahle veci, potom pomôžu skryť chyby, s ktorými sa bude bojovať až do nasledujúcej sezóny. V každom prípade módny týždeň preukázal, že luky jesene 2018 budú elegantné a elegantné, bez ohľadu na počasie.
Dámske módne luky jeseň 2018: trendy a hlavné smery pri výbere obrazu

Jeden z najpopulárnejších módnych gurusov na jeseň roku 2018 bude retro. Hlavný dôraz sa kladie na módu 70. rokov. Aby ste odolali tomuto smeru, je potrebné pri vytváraní luku vybrať šaty s jemnými čiarami. Je vhodné použiť ako dekoratívny jabot a flonces. Tkaniny by mali byť väčšinou mäkké. Jesenné luky dopĺňajú klinové topánky a klobúky s veľkými okrajmi.

Ak sa takýto obraz zdá trochu staromódny, odporúčame ho ozdobiť ultramoderným príslušenstvom. Tiež je potrebné použiť svetlé šperky a moderné účesy.


Farby a výtlačky v jesenných lukoch

Na jesenný úklon na oko, stojí za to preskúmať jasnú paletu najvyšších odtieňov. Medzi nimi sú oranžové, smaragdové, studené odtiene modrej, vínovej, marsala, horčice, maliny, čokolády. Nezabudnite na klasické farby: hnedá, čierna a šedá by mali zriediť jasnú hru farebných odtieňov. Iba v tomto prípade bude luk štýlový a ostrieľaný. Profesionáli, zručne kombinujúci klasické farby s jasnými farbami, vytvárajú oblečenie vo farebnom štýle, ktoré umožňuje zbierať aktuálne nové jesenné luky.

Použitie výtlačkov v odevoch bude opäť relevantné na jeseň roku 2018. Výber vzoru je široký: pruhy, bunky, hladké miešanie farieb, hrach, všetky druhy log. Medzi lukmi je dôležitosť opäť získať celkový vzhľad smeru. Znamená to, že obrázok je vytvorený z objektov v jednej farbe. Na jeseň roku 2018 môžete vybrať achromatický, kombinovaný alebo celkový vzhľad farieb. Stačí stačiť veci, ktoré majú len farebnú podobu - ide o najťažšiu možnosť vytvoriť.
Obmedzenia v tomto prípade budú nasledovné: Ak chcete vytvoriť achromatický luk, nemali by ste si vybrať čiernu, bielu a sivú. Sú v kombinácii príliš jednoduchý obraz. Rozdiel medzi odtieňmi by mal byť viditeľný, aby sa luk mohol prejaviť objemný a zaujímavý. Je dôležité používať v jednej luke len teplé alebo chladné odtiene.
Tiež, pre kvalitný vzhľad v štýle celkového vzhľadu, musíte sa pozrieť na kombináciu textúr. To pomôže vytvoriť objem pevnej cibule. Dobré kombinácie sú kožené a priesvitné tkaniny, velúr a čipky, jemné úplety a hrubý semiš. Tento obrázok dokonale dopĺňa flitre, kožušinové dekorácie, kovové časti atď. Je dôležité dosiahnuť harmonickú kombináciu všetkých zložiek výrobku. Kovová hra striebra alebo zlata ľahko zapadá do šatníka. Zvlášť dôležité je nosenie striebornej alebo pozlátenej obuvi.

Kožušinové vesty a ďalšie trendové detaily módnej cibule

Jeseň v posledných rokoch je ťažké si predstaviť bez kožušiny vesty rôznych odtieňov a tvarov. Takéto oblečenie ideálne dopĺňa luky pre aktívny životný štýl. Napríklad pri riadení vozidla. V špičkových výrobkoch z dlhej bohatej kožušiny. Medzi nimi sú arktická líška, sable, liška, strieborná líška. V niektorých prípadoch je použitie modelov krátkej kožušiny prijateľné. Najpopulárnejšie na jeseň roku 2018 použijú nočné vesty. Volumetrická vesta zahŕňa kombináciu v jednej luči s dlhými a úzkymi vecami. Patria sem legíny, štíhle džínsy, štíhle nohavice a sukne na ceruzky.Originálne jesenné luk pomôže vytvoriť plášť alebo pončo. Takéto oblečenie je možné používať pre neformálne štýl. Na posledných koncertoch sa kapely objavili v jasných farbách a so všetkými druhmi výtlačkov. Príležitostná jesenná luk môže byť doplnená pruhovaným pončočom s etnickým vzorom v čiernobielom prevedení alebo v ušľachtilej klietke. Mys a iné čiapky je možné nosiť s nohavicami, legíny, zúženými sukňami a šatami.

Aby ste sa poklonili klasickým kabátom, bol harmonický, mali by ste venovať pozornosť topánkam. Dlhý kabát v podlahe bude vyžadovať od žien, aby sa rozhodli pre vysoké podpätky. Jeho hrúbka nezáleží. Silná stabilná päta alebo elegantný kolík - každý z nich vytvorí požadovaný efekt. Takýto luk bude vyzerať organicky s úzkymi nohavicami alebo zúženými sukňami. Všetky druhy odevov, ktoré smerujú dole, sú irelevantné.

Styly, ktoré majú vydržať skutočné jesenné luky

Aby bol luk relevantný na jeseň roku 2018, stojí za to udržať ho v štýle konzervatívnej klasiky, avantgardy, príležitostnej či grungeovej. Stojí tiež za to, aby ste vo svojom imidžu vytvorili detaily z módy 60. rokov. Street štýl je samostatná kategória. Každý prvok luku môže byť v tomto štýle a obraz nebude preťažený detailmi.

V rôznych variantoch môžete kombinovať nafukovacie sukne a midi dĺžky šiat, nadmerné svetre, záplaty, vysoko elegantné obojky a romantické blúzky.

Materiály pre módne obrazy jesene

Praktické tkaniny sa stanú najpopulárnejšími pri výrobe odevov v novej jesennej sezóne. Jedná sa o mäkké pletenie, tvíd, džínsy, pletené odevy. Kožušina a koža sa široko používajú na dekoráciu.


Príležitostné luky budú dokonale doplňovať tkané sukne alebo šaty. Môžu byť kombinované s rôznymi svetrami, bundami a bundami. Pod plášťom alebo kabátom sa odporúča nosiť halenku alebo golf. Akékoľvek príležitostné luk bude zdobiť veľké pletené vesty. Tento detail šatníka nadobúda osobitnú hodnotu na jeseň roku 2018, pretože dáva svojmu majiteľovi teplo a perfektne kombinuje so základným oblečením.

Množstvo informácií o trendoch a trendoch novej sezóny môže vytvoriť dojem bezprecedentnej zložitosti výberu. V skutočnosti sa dá ľahko vytvoriť organická módna cibuľka. Stačí si vybrať oblečenie vhodné pre typ postavy a typ farby dámy. Po rozhodovaní o základnej forme a všeobecných výberových kritériách sa môžete zamerať na štýly, ktoré sú v novej sezóne moderné. Je tiež dôležité počúvať svoj vkus a preferencie. Iba v tomto prípade bude obraz harmonický a kompletný.