Krása

Krk na krk

Príslušenstvo, ktoré bolo populárne už skôr, v roku 2017 opäť získalo lásku modernej módy. Avšak na rozdiel od predchádzajúcich verzií sú teraz nielen jednoduché a tenké čokolády. Materiály, z ktorých sú vyrobené, jednoducho ohromujú rozmanitosť. Budeme ďalej diskutovať o najkrajších a štýlových výrobkoch.

Velvet Chokers

Elegantné zamatové šupky už mali skvelú popularitu už skôr. V roku 2017 vám odporúčame pozrieť sa na toto príslušenstvo, pretože je opäť v móde. Že sametové výrobky sú považované za najuniverzálnejšie - vyzerajú skvele s takmer všetkým. Na druhej strane, rôzne farby vám umožnia vybrať si naozaj zaujímavú možnosť pre každý obrázok.

Maršálový sametový náušník vyzerá naozaj luxusne. Takýto produkt je vhodný len pre večery a udalosti.

Tenké kliešte rôznych odtieňov sú skvelým riešením pre letné vzhľad. Získajte niekoľko možností, ktoré šetria s vašim oblečením.

Velvet do-it-yourself čokolády

Môžete si urobiť nádherný ošálok sami. Potrebné materiály sú v každom obchode so šitie.

Na vytvorenie najjednoduchšieho produktu pripravíme:

 • sametová stuha;
 • koncové spínače - svorky na okrajoch pásky;
 • nožnice;
 • kliešte.

Odrežte pásku a upevnite koncové spínače na hranách pomocou klieští. Nie je potrebné robiť nič iné, pretože takýto výrobok je viazaný okolo krku vo forme luku.

Ďalšia alternatíva nie je atraktívnejšia. Každé dievča to bude môcť robiť vlastnými rukami, ale to bude trvať trochu viac úsilia.

Pripravíme nasledujúce materiály:

 • sametová stuha;
 • koncové spínače;
 • spojovací materiál;
 • kliešte.

Zmerajte objem krku a odrežte pásku.

Upevnite konce na okrajích a pripojte ich na spony. Elegantný sametový šatka pripravený!

Satin Chokers

Pre všetky jeho jednoduchosti, saténové kypriče vyzerajú veľmi pôsobivo. V závislosti od vašich preferencií môže mať akúkoľvek hrúbku a farbu. Ale napriek tomu odporúčame sústrediť sa na farebnú schému vašich vecí. Iba takýmto spôsobom bude obraz skutočne harmonický.

Stojí za zmienku, že saténové tkaniny vyzerajú uvoľnenejší ako zamat. To znamená, že sa môžu nosiť v každodennom živote, a nie iba na večer.

Čipky s čipkami

Čipky na rozdiel od ostatných vyzerajú elegantne a žensky. V závislosti od hrúbky a dekorácie je možné ich kombinovať s rôznymi vecami. Napríklad tenká čiapka z jednoduchej čipky bude vyzerať dobre aj v každodennom živote s krátkymi a hornými.


Jemná kvetinová šupka, ktorá bude pre leto vynikajúcou možnosťou, môžete to urobiť sami.

Odrezať šnúrku šnúrky požadovanej veľkosti.

Zvolíme vhodnú veľkosť a farbu koncových spínačov a potom ich pripevníme na okraje pásky.

Pripevnite spojovací krúžok a zaistite ho.

Letná čokoláda pripravená!

Široké čipky sú vhodné na večerné alebo romantické dni. Skutočnosť, že takéto výrobky robia obraz viac otvorený. Preto je veľmi dôležité, aby sa to správne urobilo, aby nevyzeralo vulgárne.

Kožené tkaniny

V roku 2017 sa obzvlášť obľúbili kožené alebo náhradné šupky. Mohli byť videní na mnohých výstavách, preto moderné ženské módy s potešením začali tento trend používať v každodennom živote.

Kožená čiapka so zipsom je veľmi neobvyklé riešenie. Vyzerá dosť masívne, takže je najlepšie nosiť to s koženým oblečením.

Ozdoba s krúžkom vyzerá nádherne. Ak chcete, aby bol obraz štýlový a harmonický, odporúčame ho kombinovať s tenkými tričkami alebo šaty v štýle bielizne.

Suede Chokers

Suede chokers v podobe dlhého vlákna - dobrá voľba pre akýkoľvek obrázok. Na druhej strane stylisti odporúčajú kombinovať tieto výrobky s jednoduchými súpravami. Môže to byť džínsy s tričkom alebo tielko v štýle ľanu. Tiež podlhovastý náhrdelník vyzerá skvele s letnými šatami. Ale v tomto prípade by mali byť čo najjednoduchšie, bez ďalšej dekorácie.

Ak chcete vytvoriť pretiahnutý obruč s vlastnými rukami, budete potrebovať:

 • semišové vlákno;
 • nožnice;
 • predĺžené koncové spínače;
 • kladivá;
 • nožnice na kov.

Ak je koncový spínač príliš dlhý, rozrežte ho na polovicu.

Vláknový závit zašlite do koncového spínača, až kým sa nezastaví.

Pomocou kladivka dávame tvar koncovému spínaču a tým upevňujeme nitový nit v ňom.

Opakujte to isté na druhej strane.

Tattoo Chokers

Tattoo chokers boli populárne už v deväťdesiatych rokoch minulého storočia a mnohí si ich spomínajú už v detstve. Vtedy veľa dievčat a dokonca malých dievčat nosilo viacfarebné súpravy. Teraz sa móda tohto doplnku vrátila a je už nemožné predstaviť si štýlový obrázok bez nej. Je možné kombinovať tattoo chokers s akýmkoľvek oblečením a dokonca aj s prísnym oblekom.

Tlmič so zavesením

Jednoduchý nárazník je oveľa zaujímavejší, ak je doplnený o zavesenie. Môže to byť osobný amulet, kríž, krásny krištáľ alebo len krásny prívesok. Každá z týchto možností je odlišná. Preto vyberte vhodné sady šiat, aby ste vytvorili naozaj štýlový obraz.

Nezvyčajné

Všetky dúchadlá majú svoj vlastný originál. Ak chcete vytvoriť jasný obrázok alebo fotografický záber, je lepšie pozrieť sa na nezvyčajné produkty. Napríklad, obruba s objemom luku zdôrazní romantiku obrazu.

Masívne kliešte, ktoré vyzerajú ako náhrdelníky, sú dokonalým riešením pre luxusné večerné oblečenie.

Korálky vyzerajú veľmi drahé, preto odporúčame ich kombinovať s šatami.

Štýlový obraz s čokoládou

Napriek veľkej obľube takýchto šperkov niektoré dievčatá stále nevedia, s čím by ich mohli kombinovať. Na fotografii ponúkame niekoľko najrelevantnejších možností.

Rôzne chokers je "mast hev" pre každú ženu módy v roku 2017. Takéto doplnky sú perfektne kombinované s rôznymi obrazmi a robia ich ešte atraktívnejšími.

Pozrite si video: Krk Otok Krk (December 2019).

Loading...