Svet

Mesačný kalendár pre mesiac september 2019

Mesačný kalendár pre mesiac september vám pomôže optimálne naplánovať svoj mesiac. Denné tipy na používanie vlastnej energie a energie nebeských telies prispejú k lepšiemu rozdeľovaniu síl.

1. september (2-3 mesiace v mesiaci)

Rastúci Mesiac vo Váh

Deň narušila množstvo malých zlyhaní. Ale žiadny z nich by nemal byť znepokojujúci. Ak chcete rozveseliť, je potrebné stráviť čas v kruhu blízkych ľudí. Nedoporučuje sa piť alkohol, pretože existuje vysoké riziko poškodenia zdravia.

2. september (3-4 lunárny deň)

Rastúci Mesiac vo Váh

Dnes stojí za to, aby sme sa venovali prehlbovaniu väzieb a upevňovaniu pozície v spoločnosti. Bude to trvať určitý čas a nebude plynúť hladko. Nemali by ste vziať dnešný zlyhanie srdca - to je len krok na ceste k úspechu.

3. september (4-5 lunárny deň)

Rastúci Mesiac v Škorpióne

Deň bude poznačený zlepšením finančného stavu. Môže ísť o príjemné prekvapenie. Ak narazíte na problém, s ktorým ste sa predtým nikdy nestretli, je lepšie použiť neštandardný prístup. Že bude najefektívnejší.

4. september (5-6 mesačný deň)

Rastúci Mesiac v Škorpióne

Dnes musíme byť čo najaktívnejší a viac iniciatívy. Navyše energetické zásoby prinesú maximálny počet prípadov.

5. september (6-7 mesačný deň)

Rastúci Mesiac v Strelec

Ťažký deň, mätúce a zložité. Riešenie problémov si bude vyžadovať úplnú koncentráciu. Skvelý čas stavať plány. Môžete robiť duchovné osvietenie a rast.

6. september (7-8 lunárny deň)

Rastúci Mesiac v Strelec

Dnešné úlohy môžu riešiť aj outsiderov. Prináša maximálny efekt. Ale zasiahnuť do rodiny, aby si ostatní nestojí za to. Dobrý čas na všetky druhy experimentov.

7. september (8-9 mesiacov v mesiaci)

Rastúci Mesiac v Strelec

Vo všeobecnosti dobrý deň. On prinesie zvýšenie alebo užitočné datovania. Pre maximálnu efektivitu použite pozitívny postoj. Na rušivé poradenstvo a názory ostatných nevenujú pozornosť.

8. september (9-10 lunárny deň)

Rastúci Mesiac v Kozorožcovi

Dnes sa musíte pozrieť na svoj život z rôznych uhlov a objaviť novú oblasť pre činnosť. Deň je vhodný na tréning, informácie budú mimoriadne prispôsobené.

9. september (10-11 mesiac mesiac)

Rastúci Mesiac v Kozorožcovi

Dnes sa na ceste k úspechu stretnú malé prekážky. Môžu to byť aj hmatateľné prekážky, ktoré by nemali odraziť správny kurz. Správnym prístupom je víťazstvo nad situáciou veľmi reálne.

10. september (11-12 lunárny deň)

Rastúci mesiac vo Vodnároch

Tento deň bude jednoduchšie žiť, ak budete mať optimizmus. Nemali by ste sa vyhnúť ťažkostiam, je lepšie pokúsiť sa ich prekonať. Hlavná vec - nepochybujte o ich schopnostiach.

11. september (12-13 lunárny deň)

Rastúci mesiac vo Vodnároch

Komunikácia s rodinou a priateľmi bude najlepší spôsob, ako stráviť tieto mesiace. To dosiahne harmóniu samo osebe.

12. september (13-14 mesačný mesiac)

Rastúci mesiac vo Vodnároch

Ak ste triezvo vyhodnotili situáciu, potom akcie môžu byť čokoľvek. Je dôležité len pochopiť, že ste pripravení na akékoľvek dôsledky a môžete zastaviť akúkoľvek nepríjemnú situáciu. Dnes existuje riziko úrazu, nehôd a hádiek.

13. september (14-15 mesiac)

Rastúci mesiac v Rybách

Deň bude vyžadovať väčšiu starostlivosť o seba. Dosť na to, aby ste začali chod vitamínov a aktívne sa venujete športu. Za to stojí aj iniciatíva v práci - výsledok bude potešený.

14. september (15-16 mesačný deň)

Úplné Mesiac v Rybách

Dnes nie je vhodný na nadmernú činnosť. V miestach preťaženia môžu ľudia čeliť všetkým druhom nebezpečenstiev. Preto je potrebné zostať mimoriadne vážne a pozorné.

15. september (16-17 mesačný deň)

Ubúdajúci mesiac v Aries

Energia tohto dňa sa varí dovnútra a vonku. Preto by ste sa mali snažiť zachytiť čo najviac. Okrem toho je užitočné venovať niekoľko hodín komunikácii s prírodou v ktoromkoľvek z jej prejavov.

16. september (17-18 dní v mesiaci)

Ubúdajúci mesiac v Aries

Tento deň je nebezpečný pri nervových poruchách, preto sa odporúča, aby ste vo všetkých situáciách vykonávali zdržanlivosť. Kruté tempo týchto dní vyvoláva agresiu. Stojí to za to pamätať.

17. september (18-19 mesiac mesiac)

Ubúdajúci mesiac v Aries

Tieto mesačné dni vyžadujú, aby ste sa úplne venovali vašim problémom. Riešenie iných ľudí jednoducho nebude fungovať. Tiež sa musíte ponoriť do myslenia a analyzovať svoj život. Dnes si nemôžete dopriať nervozitu.

18. september (19-20 mesiac mesiac)

Ubúdajúci mesiac v Tauruse

Dnes existuje vysoké riziko, že sa stane obeťou šarlatánov. Ale skutoční čarodejníci dnes získajú neuveriteľnú silu. Tí, ktorí nemajú magické sily, by mali používať svoju predstavivosť, ktorú dnes Mesiac napája. S jeho pomocou môžete postupovať v práci alebo v milostných záležitostiach.

19. september (20-21 mesačný deň)

Ubúdajúci mesiac v Tauruse

Tento deň je veľmi komplikovaný a rozrušený. Činnosti druhých sa zdajú byť nepochopiteľné. Možno ich chápeme a nestojí za to. Je lepšie venovať deň svojim záležitostiam a vykonávať ich sám.

20. september (21-22 mesačný deň)

Ubúdajúci mesiac v gemini

Deň je určený na relaxáciu a všetky druhy zdravotných ošetrení. Túry na kozmetický salón budú úspešné.

21. september (22-23 mesačný mesiac)

Ubúdajúci mesiac v gemini

Dnes je rodinný deň. Zvýšená pozornosť na príbuzných sa vyplatí a prinesie veľa radosti do budúcnosti.

22. september (23-24 mesačný mesiac)

Ubúdajúci mesiac v rakovine

Deň uprednostňuje odvážny. Dnes sa riziko vyplatí. Živý život prinesie dnes len radosť a žiadnu únava. Je lepšie hovoriť menej a robiť viac. V tomto prípade je zaručený aj úspech dokonca tých najlepších projektov.

23. september (24-25 mesačný deň)

Ubúdajúci mesiac v rakovine

Aby boli dnešné zmeny pozitívne, je potrebné vynaložiť úsilie. Nemôžete počítať s jednoduchým šťastím. Avšak v najťažších prípadoch môže pomoc pochádzať z najviac neočakávanej strany.

24. september (25 dní v mesiaci)

Ubúdajúci mesiac v rakovine

Deň musí zhromažďovať informácie. Dnes môžete byť prekvapení množstvom deja vu. Nesprávne vyplnené situácie sa vracajú z minulosti. Je potrebné ich dôkladne izolovať a dopĺňať.

25. september (25-26 mesačný mesiac)

Waning Moon v Leo

Všetky rady externých ľudí je lepšie odstrániť a spoliehať sa len na seba. Nebojte sa byť iný. Je dôležité zachovať harmóniu v sebe a nezabudnúť na presnosť. Dnes má zvláštny význam.

26. september (26-27 mesačný deň)

Waning Moon v Leo

Vnútorné pohodlie a mier dnes sú obzvlášť dôležité. K tomu môžete využiť meditáciu, všetky druhy relaxačných techník, odpočinok. Takéto prepustenie z ruchu prekoná ťažkosti náročného dňa.

27. september (27-28 mesiac mesiac)

Ubúdajúci mesiac v Panne

Deň by mal byť naplnený príjemnými dojmami, pretože spolu s nimi môžete akumulovať pozitívnu energiu. Choďte na prechádzku alebo na výlet.

28. september (28, 29-1 mesiac lunárneho dňa)

Nový Mesiac v Panne

Dnes by ste nemali začať nové projekty, inak by mohli skončiť v niečom úplne nepredvídateľnom. Je lepšie premýšľať o dobru a pripraviť plány do budúcnosti.

29. september (1-2 mesiac v mesiaci)

Rastúci Mesiac vo Váh

Čas tohto dňa by sa mal stráviť v harmonickom duchovnom usporiadaní. Je potrebné ukázať maximálnu trpezlivosť a šľachetnosť voči druhým a plody takéhoto správania nebudú trvať dlho čakať.

30. september (2-3 mesiace v mesiaci)

Rastúci Mesiac vo Váh

Dnes bude šťastie najlepšie na kreatívnych jednotlivcov. Priaznivé zmeny sú možné. Tento deň je skvelý na komunikáciu a zvládanie zlých návykov.

Loading...