Krása

Farebný páv v tetovaní: luxusné možnosti pre fotografiu, význam, náčrty

Tetovanie na telo muža alebo dievčaťa je rozhodujúcim krokom, pre ktorý sa musíte pripraviť vopred, pretože viete, že je to pre život. Preto je dôležité vybrať správne tetovanie a nakresliť to, čo môže pomôcť pánovi alebo nezávislému hľadaniu skíc a hotových prác na internete.

Tetovanie s obrazom pávi alebo jeho chvostom bude veľmi originálne, svetlé a farebné možnosti. Pred použitím tetovania potrebujete poznať jeho skrytý význam, pretože hodnota môže byť pozitívna a naopak. Ďalší obrázok páv bude vyhovovať ľuďom s nasledujúcimi vlastnosťami:

  • Neštandardné a kreatívne myslenie.
  • Spontánnosť.
  • Originalita.
  • Štíhla postava a atraktívny vzhľad - to je dôvod, prečo tetovanie páv je obľúbenejšie medzi dievčatami.Peacock tetovanie: význam

Peacock je ušľachtilý a neuveriteľne krásny vták, takže je vo všetkých krajinách a kultúrach symbolom bohatstva a šľachty, krásy, kráľovstva a majestátnosti. Vták je považovaný za slnečný a jasný symbol, mnohí ho považujú za personifikáciu Slnka. Zároveň môže mať páv nasledovné významy: láska, rozmanitosť, sláva, dlhovekosť alebo dokonca nesmrteľnosť.

Páv je nielen veľmi krásny, ale aj farebný, a preto je považovaný za veselý, veselý a dravý, čo znamená, že je vhodný pre takýchto ľudí. Ako tetovanie, páv nemá zápornú hodnotu, nesie náboj svetla a láskavosti. Nemenej populárny je obraz nie celého páv, ale jeho samostatná časť, napríklad ocas alebo perie.

V modernom svete má tetovanie páv aj len dobrý zmysel. Páv v 21. storočí - je zosobnenie krásy, jasu a rozmanitosti, pomáha človeku objaviť jeho potenciál a všestrannosť. Mnoho ľudí používa páv tetovanie, aby preukázalo svoju márnosť a márnosť, snahu o ideálnu krásu, nevhodnú pre vnútorný svet človeka.

Takáto negatívna hodnota sa objavila pomerne nedávno, skôr než to nebolo, pretože páv bol zosobnením dobroty a krásy. Tetovanie s obrazom pána bude všeobecne najlepším riešením pre spontánnych a zábavných ľudí, ako aj pre tvorivých jednotlivcov, ktorí sa usilujú o dokonalosť.
Hodnota tetovacieho peria alebo pána chvosta

Mnohí veria, že obraz vo forme tetovania samostatnej časti pána (chvost alebo perie) má rovnaký význam ako celý páv. Mali by sme povedať, že sú to len z boku, pretože pre mnohé národy má obraz chvosta a peria osobitný význam. Gréci napríklad verili, že chvost páv bol zosobnením hviezdnej oblohy. Fanúšik pekné perie v budhizme - súcit. Pre Číňanov je páv veľkoleposťou, dôstojnosťou a znakom vysokej spoločnosti, ale jej chvost bol symbolom jej umiestnenia, predstavili ho cisári ľuďom, ktorí si zaslúžia svoju dôveru a pozornosť.

Ak hovoríme o kresťanstve, tu bol chvost páv považovaný za nimbus, personifikáciu niečoho božského a mystického. Chvost páv má originálny vzor, ​​ktorý sa podobá oku, v súvislosti s ktorým sa vták nazýva všelijaké oko cirkvi. Naši predkovia mali pekný symbol bohatstva, vložili ich do vázy a zdobili miestnosti, ale v Anglicku naopak perie nebolo možné udržať doma, pretože by mohli prilákať katastrofu alebo spôsobiť, že dcéra majiteľa domu sa nikdy nevydatí. Dôvod - obraz oka na perie bol považovaný za zlé znamenie, zlé oko a symbol neúspechu.

V Ríme sa pávové perie považovalo za personifikáciu ženskosti, často zobrazenú na minciach ako znak dcéry cisára a krásy cisárskej ženy. Gréci verili, že chvost páv mal oči boha Argusa, ktorého zabil Hermes, ktorý má sto očí. V hinduizme je pekné perie znakom Krišny, ktorý nosí perie vo vlasoch, čo symbolizuje nesmrteľnosť. Starí alchymisti verili, že pávové perie bolo schopné premeniť obyčajný kov na drahocenný. Vo výučbe feng shay perie je talizman, ktorý prináša úspech v práci a kariérnom raste.
Hodnota tetovania pre dievčatá a mužov

Ako viete, spravodlivý sex sa vždy pokúša zobraziť na svojom tele nádherné tetovanie, ktoré môže zdôrazňovať ich sexualitu. Peacock je perfektné riešenie pre dievčatá, pretože má neuveriteľnú krásu. Hodnota tetovacieho pána pre slabší sex - pokoj mysle, ľahkosť a neha. Ideálnou voľbou pre tetovanie je páv, ktorý sa nachádza od hrudníka po zadok a zakrýva ich chvostom. Spoločnosť vnímá dievča s podobným tetovaním ako vynikajúca a elegantná osoba s ideálnym vkusom.

Muži nemajú radi jas a prestížnosť, takže prakticky nepoužívajú na svojom tele páv tetovanie. Existujú však výnimky, ako v prípade silnejšieho pohlavia, páv symbolizuje úspech v práci a dlhý život, nesmrteľnosť. Páni tiež slúžia ako zosobnenie na čistú lásku. Často muži používajú páv tetovanie, aby preukázali svoju dôstojnosť a nadradenosť nad ostatnými, čo dokazuje, že v živote dosiahli viac ako ktorýkoľvek iný.

Pokiaľ ide o tetovanie na telo ľudí, ktorí sú na takých miestach, ktoré nie sú tak vzdialené, potom nie sú zajatci nútení zažiariť celý obraz vtáka. Tu používajú iba pekné perie, ktoré symbolizujú maskulinitu, silu a príslušnosť k vyšším vrstvám spoločnosti. Obraz pána, jeho chvosta alebo peria je veľmi populárny u Cigánov.

Náčrty a štýlové rozhodnutia

Páv alebo jeho samostatná časť (chvost, perie) vyzerajú najlepšie v týchto štýloch:

  • Stará škola - používa svetlé a nasýtené farby.
  • Nové lícne kosti - často obraz je doplnený očami alebo farbami.
  • Štýl gravírovania je čerstvé a originálne riešenie. Vlastnosti - obmedzenie a bohatstvo častí, doplnené o farebné škvrny.
  • Dotvok - používa sa iba čierna a atraktívny vzhľad sa dosiahne hraním s odtieňmi.
  • Realismus a akvarel - páv je veľmi jasný a pestrý, takže tieto štýly pomôžu odrážať jeho krásu a sofistikovanosť.


Loading...