Články

100 jasných nápadov polka dot manikúra: jednoduché spôsoby, ako vytvoriť body na nechty

Polka-dot nehty sú skvelým príkladom jasnej a nezvyčajnej manikúry, ktorú si môžete vytvoriť sami. Častejšie hrášok je len súčasťou všeobecných umelých nechtov vyrobených v technike francúzskej alebo lunárnej manikúry. Miniatúrne bodky označujú radikálnu dieru, okraj nechtu, označujú oddelené časti vzoru, napríklad jadro kvetov.

Polka-dotová manikúra môže byť súčasťou retro vzhľadu, boho, grunge s ľahkými šifónovými sukňami, tečúcou saténovou alebo hedvábnou blúzkou a bielizňou s čipkou.

Polka-dot manikúra: možnosti dizajnu

Existuje niekoľko jednoduchých spôsobov, ako vytvoriť bodky na nechty rôznych priemerov a farieb. Patria medzi ne:

  • Dots - nástroj na manikúru s loptou na koncoch. Každá taká hokejka má guľôčky rôznych priemerov, takže s doplnením manikúry s týmto nástrojom môžete ľahko vytvoriť zaujímavé a originálne vzory.
  • ceruzka je alternatívou k dotúcaniu. To sa týka bežnej školskej ceruzky s gumou, ktorá je ponorená do povlaku a prenáša obrázok na nechty. Spracujte gumu tak, aby ste získali kruhy s priemerom 3-5 mm.

  • šablóna - veľké množstvo hotových šablón sa uvádza v obchodoch s manikúrou. Aplikujte vzorku na nechtovú dosku a naneste vrchný lak štetcom, opatrne odstráňte šablónu. Je pripravený dokonalý vzor polka dot.
  • razenie - je sada s manikúrovými nástrojmi na vytvorenie najneubrejších vzorov na nechtoch. Súprava obsahuje špeciálnu dosku s extrudovanými vzormi. Špeciálna pečať je stlačená na dosku, ktorá je podobná textúre s gumou z ceruzky a odtlačený obrázok sa prenáša na plech nechtov.

Polka tečie manikúru na krátke nechty

Veľkosť hrášku je dôležitá pre harmonické a štýlové umenie nechtov. Na krátkych nechtoch budú vzory strednej veľkosti vyzerať stručne. Pre obdĺžnikovú dosku nechtov si vyberte dizajn s veľkým a malým hráškom.

Na manikúru na krátke nechty sú vhodné možnosti ako:

  • chaotický vzor kreslenia - kruhy sú nakreslené v náhodnom poradí. Toto zohľadňuje veľkosť hrášku, najprv sa nakreslí veľký vzor, ​​potom menší.
  • farebný výkres - kruhy v tomto prípade sú vyrobené v rôznych farbách. To je najlepšia voľba pre letné obdobie. Pokiaľ je to potrebné, vykonajte viacvrstvové kreslenie hrášku použitím kontrastných kruhov vo vnútri veľkého vzoru.

Štýlová polka dot manikúra s lukom

Luk je najčastejším "hosťom" dizajnu polka-dot. Svieža luk na prsteň prstom v tóne na hlavné umenie umenie vyzerá veľmi roztomilý a ženský.

Populárne možnosti zdobenia sú:

  • dizajn s lukom v oblasti mesiaca - zvyšok klinčeka je pokrytý monochromatickým lakom a bodmi rovnakého priemeru
  • Francúzska manikúra s miniatúrnym lukom a hráškom - lúk sa nachádza priamo na línii úsmevu. Zvyšná plocha klinčeka je pokrytá kruhmi rovnakej farby a veľkosti.

Štýlová biela polka dot manikúra

Manikúra s bielym hráškom - mladá verzia, ktorá vyzerá perfektne na nechty strednej a krátkej dĺžky. Hlavná časť klinčeka je pokrytá bielou alebo inou jasnou farbou, na základni sa nanášajú bodky rôznych odtieňov, ale rovnakej veľkosti.

Často je tuhá báza nahradená gradientovým povlakom, kde sú kruhy doplnkom k dizajnu. Pri takomto uhle sa priemer hrášku postupne znižuje od koreňového otvoru k okraju nechtu.

Manikúra čierna polka bodka

Čierna je tradične považovaná za agresívnu a kategorickú farbu. Môžete zriediť tmavé vnímanie tmavých tónov pomocou kruhov kontrastnej farby. Na vrchole popularity sú návrhy s matným čiernym lakom a okrúhlymi okrúhlymi kruhmi. Manikúra štylizovaná ako slávna kabelka značky Coco Chanel vyzerá pôsobivo.

Manikúra červené polka bodky

Červená manikúra bude vyzerať vhodne len na obrázkoch, kde sú detaily tejto farby. Ak sa rozhodnete nosiť svetlé šaty, nezakrývajte nechty úplne červeno. Pokúste sa vybrať odtieň pre manikúru, aby zodpovedal príslušenstvu, vzory na šatách, ozdobu a okraj na šaty.

V manikúre s červenou polkou bodkou je tiež dôležitý kontrast. Ak je hlavná farba červená, mali by byť kruhy v bielej alebo striebornej farbe.

Ružová polka dot manikúra

Pink, tradične pastelový odtieň, perfektne kombinuje s klasickými oblečeniami a ľahko sa zapadá do kancelárskych odevov. Na mierne diverzifikáciu a obnovenie ružového dizajnu sa dopĺňajú s bielym hráškom. Ak chcete vytvoriť viac chytľavé a agresívne neo-umenie, nahraďte svetlo ružový lak s jasnými neónovými farbami.

Krásna manikúra pod polka dot šaty

Polka-dot šaty sú klasické oblečenie, ktoré je vhodné v každej situácii. Ako ju pridať, aby sa nepoškodilo vnímanie hlavného obrazu?

Ak sú vaše šaty vyrobené v retro štýle, neponáhľajte sa robiť polka dot manikúru. Takéto množstvo kruhu sa bude javiť ako nadmerné. Nakreslite miniatúrny hrášok v oblasti servisnej bunky, doplňte ju o pruhy alebo luky, ozdobte prsteň prstenec iba kruhy.

Pod šaty s veľkým hráškom vyberte dizajn s hráškom malého priemeru umiestneným na okraji alebo na spodnej strane nechtu. Venujte pozornosť farebnej schéme umenia nechtov. Nemali by ste robiť dizajn v tóne šaty, takáto kombinácia je považovaná za krok vo svete módy, okrem toho, že nevyzerá atraktívne. Zastavte výber na monofónnej manikúre s ťažko znateľnými bodmi bielej alebo striebornej farby.

Polka-dot manikúra je dizajn, ktorý sa dá urobiť doma. Môžete vytvoriť originálne hrnčeky pomocou dostupných nástrojov - špáradlo, ceruzku, vaty a gumu. Keď máte k dispozícii len 2 odtiene laku, za štvrtinu hodiny sa stanete majiteľom svetlej a letnej šťavnaté polka-dotovej manikúry.

Loading...