Svet

Horoskop pre mesiac september 2017

Baran

milovať

V septembri môžu nastať zmeny v osobných vzťahoch. Pod vplyvom Venuše budete flirtovať, flirtovať, hľadať lásku dobrodružstvo. Pri hľadaní nových romantických známych sa na nových miestach objavíte pre seba, a to najmä zmenou bežných trás - tým sa zvýši šanca na nový zaujímavý známy. Je to tiež možné v sociálnych sieťach, nevylučujú túto možnosť.

V poslednom desaťročí v mesiaci budete pokojnejší. Logika a objektivita budú vernými pomocníkmi pri rozhodovaní. Možno vznik romantického vzťahu v práci.

kariéra

V práci budete aktívne a aktívne. Ak pracujete s vysokou kvalitou a potešením, presuňte tieto veci z miesta, kde niekedy zasahovalo niečo. Ale ak vzniknú problémy, môžete ich ľahko prekonať. Po 20. septembri pomôže Venuša nadviazať dobré vzťahy s nadriadenými a kolegami, pričom bude mať kreatívne prístupy pri riešení problémov. Dobrý čas nájsť nových partnerov a nadviazať sľubné obchodné vzťahy. Najmä obdobie je úspešné pre tých ľudí, ktorí sa profesionálne zaoberajú umenie, kreativita, móda a kozmetický priemysel.

financie

Materiálne problémy sa nepredpokladajú, ale nezabudnite starostlivo naplánovať svoj rozpočet. Môžete dostávať ďalšie príjmy, rovnako ako darčeky. Baran sa musí správať pokojne, pragmaticky a venovať pozornosť všetkým detailom, ktoré sú na prvý pohľad nevýznamné. Finančné úspechy vám prináša niekoľko nasledujúcich mesiacov.

zdravie

Správny čas na konzultácie, lekárske prehliadky, začiatok lekárskych kurzov. Ak vznikne potreba, neodložte návštevu lekára. Pozícia Marsu môže spôsobiť akútne ochorenie, zranenie a zápal, preto buďte opatrní. A nezabudnite na vyváženú stravu, miernu fyzickú aktivitu a pozorný postoj k vášmu zdraviu - potom nebezpečenstvo tohto mesiaca bude minimálne.

Tip mesiaca: strávte čo najviac času so svojimi blízkymi. To obnoví vašu energiu a poskytne impulz pre ďalšie životy.

Býk

milovať

Tento mesiac budete cítiť emocionálny pohon a vášeň. Budete vo vysokom duchu. A v poslednom desaťročí od 20. septembra Venuša vytvorí jasnú a milujúcu atmosféru. Nečakane sa stretnete so svojou dušou. Bude to vášnivé pocity, život bude svietiť novými farbami. Túžba konať vás povzbudí k iniciatíve. Ak je vhodný kandidát, nebojte sa urobiť prvý krok. Nenechajte sa rozrušiť, ak nedosiahnete požadovaný výsledok, ale získate skúsenosti a úspešne ho budete používať aj v budúcnosti. Energie planét môžu vyvolať konflikty. Ovládajte svoje emócie. V rodinných vzťahoch bude všetko pokojné a harmonické. Je čas začať opravu, ak ste o nej dlho snívali.

kariéra

Mnoho teliat bude premýšľať o prioritách kariéry, môže chcieť zmeniť zamestnanie. Môže ísť o lukratívnu ponuku. Nemyslite si, že by ste nemali minúť vašu šancu. Kreativita a myslenie mimo škatuľky vám pomôžu vyjadriť sa. Rokovania, udalosti, prezentácie o spustení nového produktu, propagácia služieb a produktov budú úspešné. Dobrý čas pre pedagógov.

financie

Od 6. septembra je možné získať dodatočný príjem. Finančné záležitosti udržiava pod kontrolou, pretože okrem zotavenia v tejto oblasti sú možné aj straty. Obmedzte výdavky na zábavu, zábavu a záľuby.

zdravie

Nervové a respiračné systémy vyžadujú zvýšenú pozornosť. Ak je potrebný priebeh liečby po konzultácii so špecialistami, neodkladajte. Liečba počas tohto obdobia poskytne najpozitívnejší výsledok.

Tip mesiaca: Nebuďte príliš úprimní s neznámymi ľuďmi, buďte opatrní a bdieť s novými priateľmi!

Blíženci

milovať

Tento mesiac je priaznivý pre súkromie. Úspešne prekonáte všetky prekážky. Až do 20. septembra je vysoká pravdepodobnosť nových známych a príjemných stretnutí. Možno existuje romantický vzťah. Použite túto dobu pre konštruktívnu a pozitívnu komunikáciu - to vyrieši rozpor. Bude dobré organizovať domácu dovolenku a pozvať priateľov. Od 23. septembra bude slnko maľovať váš osobný život v jasných farbách. Pre tých, ktorí doteraz našli svoju dušu, bude mať reálnu šancu stretnúť sa s ňou. Ak máte takejto osoby, dajte mu darčeky, nezabudnite dať znamenia pozornosti a neváhajte hovoriť o svojich pocitoch. To nebude zbytočné, ale len posilní váš vzťah.

kariéra

Pre prácu je toto obdobie kontroverzné. Napriek starostlivosti a odhodlanosti pri výkone služobných povinností budú situácie mätúce a bránia produktívnej práci. Vezmite si čas vo svojej činnosti. Haste nepomôže, ale len bolí. Pokojne analyzujte situáciu a urobte správne kroky. Mohli by byť neoprávnené výčitky zo závistlivosti. Buďte opatrní a opatrní. Zmeny sú možné v podnikaní, v práci. Ak je potreba zmeny zamestnania, označte všetky ilúzie, odstúpte od prvého dojmu, zvážte všetko dobre a urobte pragmatické a vyvážené rozhodnutie.

financie

Je možné dosiahnuť zisk prostredníctvom obchodného partnera, milovaného jedného alebo manžela. Pozitívny výsledok vás očakáva pri riešení otázok týkajúcich sa dedičstva, pôžičiek a investícií.

zdravie

Zaneprázdnený mesiac môže mať nepriaznivý vplyv na zdravie. Preto sa nepreťažujte, pozrite sa na situáciu filozoficky. Odstráňte stres v čase. Ak sa necítite dobre, okamžite kontaktujte lekára.

Tip mesiaca: po stanovení jasných cieľov sa snažte o úspech! Je potrebné vyhnúť sa rivalite a konkurencii vo všetkých oblastiach. Konať pokojne a sebavedome.

rakovina

milovať

Budú sa nové jasné dojmy, zaujímavé neočakávané stretnutia. Možno existuje romantický vzťah. Ak chcete niečo diskutovať s vašou druhou polovicou, neváhajte a odvážne hovorte o svojich obavách. Môžete ľahko dohodnúť a nájsť spoločné spoločné riešenie. Vaša komunikácia bude hlbšia a rozmanitejšia. Kruh obdivovateľov a obdivovateľov osamelých rakovín sa výrazne rozšíri. Pozvite svoju vášeň na romantické obdobie, ale malo by to byť nezvyčajné. Problém osamelosti počas tohto obdobia možno úspešne vyriešiť. Ak ste ženatý a niečo vám nie je vhodné vo vašom spriaznenom duši, nemusíte mať v sebe podráždenie a odpor. Vyberte ten správny čas, vhodnú náladu a vyjadrujte svoj nesúhlas a názor v tejto veci. Ak správne vytvoríte konverzáciu, váš partner vás porozumie a pokúsi sa zmeniť jeho správanie tak, aby ste neboli rozrušení a zlepšovaní vzťahov.

kariéra

V práci budete mať šťastie, ale mesiac bude napätý. Urobte to veľa. Budete venovať pozornosť a toto je najlepší spôsob, ako ovplyvniť rast kariéry. Očakávalo sa veľa stretnutí, cestovanie, obchodná komunikácia. Zlepšenie profesionality v kurzoch alebo tréningoch nebude márne a prinesie výsledky v blízkej budúcnosti. Bude existovať veľa obchodnej komunikácie s inými organizáciami, možno bude prijatý návrh na vzájomne výhodnú spoluprácu. V manuáli sa zaznamená váš pokrok.

financie

Vznik sľubných obchodov, materiálne odmeny. Nepokúšajte sa rozhodovať v rokovaniach, ktoré sa týkajú financií. Buďte praktickí a pragmatickí, nevyužívajte peniaze na zbytočné krásne ozdoby.

zdravie

Vzhľadom na to, že dôjde k rozrušeniu, sa vo vás nahromadí podráždenie. Urobte si čas na odpočinok a odpočinok, aby ste nepoškodili zdravie. Podzim je studená sezóna a so znížením imunity budete vystavení chorobám. Dávajte pozor na vytvrdzovanie, posilňujte telo. Buďte opatrní pri výlete a pri preprave, hrozí nebezpečenstvo nehôd.

Tip mesiaca: použite svoj dar presvedčenia na riešenie problémov a skutkov. Toto je kľúčom k vášmu úspechu.

Lev

milovať

Táto doba bude plná zaujímavých udalostí. Budete veľmi atraktívne a očarujúce, takže bude ľahké očarovať a zaujať osobu, o ktorú máte záujem. Planéty vytvárajú dobré vyhliadky na romantické osobné vzťahy. Napätie však môže vzniknúť vo vzťahu, ktorý sa dá ľahko vyriešiť, ak sa naozaj rozumiete. Materiálne záujmy zasahujú do lásky: ide o diskusiu a plánovanie rodinného rozpočtu, veľké akvizície (pravdepodobne nehnuteľnosti).

kariéra

Toto obdobie je dosť produktívne pre prácu. Skôr pomaly sa rozvíjajúce projekty dostanú nový energetický impulz a problémy a prekážky, ktoré bránia ich rozvoju, postupne zmiznú. Budete mať šťastie dosiahnuť. Úspech očakáva tých, ktorí sa zaoberajú tvorivosťou a umením. Od 23.09. Môže byť túžba zlepšiť odborné zručnosti, získať ďalšie vedomosti v kurzoch odbornej prípravy. Existujú nové známe a užitočné kontakty.

financie

Astrologická situácia je priaznivá pre finančné otázky. Môžete zarobiť dobré peniaze, ale existuje nebezpečenstvo, že sa zapojíte do dobrodružstva a stratíte peniaze. Buďte veľmi pozorní a opatrní - nerobte risku.

zdravie

Mesiac je stresujúci, takže nezabudnite na voľný čas, zábavu, záľuby. Ak je návšteva lekára odložená dlho, potom by ste ho mali v septembri určite navštíviť. Predpísané liečby a postupy budú účinné.

Tip mesiaca: nevyberajte si priateľov vzhľad a veľkosť peňaženky!

Panna

milovať

Máte veľa vášne a energie. Planéty majú živý vplyv na súkromie. Je potrebné, aby láska, gestá a pohyby boli zvodné a zmyselné. Všetci priťahujete opačný sex. Bude ľahké vytvoriť romantický vzťah. Avšak, planéta Mars môže nepriaznivo ovplyvniť a spôsobiť podráždenosť, čo povedie k konfliktu. Poradenstvo - ovládajte svoje emócie. Môže to byť rozchod, sklamanie. Ale ak sa to stane, potom až do 20.09. Potom sa situácia stane pokojnejšou a harmonickejšou. A koncom septembra sa naplnia tvoje láskavé túžby.

kariéra

Od 09.06.2017 dôjde k prekonaniu prekážok v práci. Budete aktívni a plodní. Vaše úspechy ocenia vedenie. Ambície a vytrvalosť posilnili tento mesiac, bojové a vodcovské kvality pomôžu vyrovnať sa s takými úlohami, ktoré ostatní nemôžu robiť. Ak potrebujete brániť svoje záujmy, zapojte sa do boja, máte šancu vyhrať.

financie

Mesiac veľkorysý pre financie. Môžete ľahko získať peniaze pre seba. Kontroverzné otázky financií budú tiež ľahko vyriešiť.

zdravie

Reagujte na problémy s chladnou krvou. Nadmerná tendencia k ponáhľaniu a riziku môže viesť k zraneniam spôsobeným nedbanlivosťou, popáleninami. Podráždenosť a skúsenosti budú mať nepriaznivý vplyv na vaše zdravie, zníženie imunity a vystavenie riziku choroby.

Tip mesiaca: Vy, ako ktokoľvek iný, potrebujete kontrolovať svoje emócie tento mesiac a neroztrhnúť sa a nezaujímať ostatných. Po niekoľkých minútach sa uklidníte a budete ľutovať nepríjemný incident a vzťahy budú zničené.

váhy

milovať

Kontradiktórne pocity nedajú pokoj: na jednej strane budete lietať na romantických krídlach lásky, na druhej strane - triezvy a realistické zhodnotenie toho, čo sa deje. Vzťah, ktorý sa bude rozvíjať osobne, nie je pre vás úplne jasný, akoby sa objavili určité tajomstvá. Takto funguje Neptún. Ale nie je dôvod na obavy. Všetko sa objaví a po chvíli bude jasné. Lone Scales by nemali byť aktívne a iniciatíva voči opačnému pohlaviu. Planéty budú konať tak, aby osoba, ktorá je určená pre vás osudom, urobí prvý krok sám. Je možné, že pre vás to bude neočakávaná udalosť. Nenechajte si ujsť šancu, že vám osud prináša. Od 20.09 budú planéty zhoršovať intuíciu a stanete sa dôkladnejšou osobou - porozumiete vašim predsudkom, úzkostiam a strachom, nájdite si motiváciu partnera, uvidíte jeho skutočný postoj k vám.

kariéra

Až do dvadsiateho dňa v práci sa všetko nezmení. Toto obdobie je vhodné na analýzu súčasnej situácie a plánovanie ďalších akcií, ako aj skupinových diskusií, posilnenie a zlepšenie profesionálnej pozície. Realizácia vlastných záujmov by sa mala uskutočňovať prostredníctvom nepriamych otvorených akcií. Okolnosti sa vyvíjajú takým spôsobom, že všetko sa vyrieši najlepším spôsobom. Medzitým sa pripravte na budúci úspech. Výsledok bude trochu neskôr, po 23 septembri.

financie

Tam je kontroverzný čas na otázky týkajúce sa peňazí. Môžu existovať neoprávnené nádeje, nejasné situácie, podvod, a ako výsledok - strata peňazí. Buďte zvlášť opatrní v polovici mesiaca. Finančná situácia sa zmení na lepšie až koncom septembra.

zdravie

Fyzicky nie ste veľmi odolný v prvých dvoch desaťročiach septembra. Pozorujte svoj zdravotný stav, ak ste unavení - umožnite svojmu telu možnosť relaxovať a zotaviť sa. V opačnom prípade imunita zlyhá a budete náchylní na infekcie a prechladnutie. A len v posledných 10 dňoch sa výdrž a tón vrátia do normálu.

Tip mesiaca: nezverejňujte všetky svoje plány, dávajte pozor na ľudí okolo vás. Závojní ľudia sa najprv nemusí prejaviť otvorene.

Ckorpion

milovať

V septembri bude tento vzťah ťažký, romantika sa objaví až po 20. čísle. Toto obdobie je však vhodné na riešenie materiálnych a finančných problémov. V tejto oblasti môžete posilniť svoju pozíciu. Napríklad, je možné, že vy alebo váš partner dostanete propagačnú prácu, urobíte úspešné obchodné obchody, ľahko vytvoríte potrebné obchodné kontakty. Výsledkom je zlepšenie vašej finančnej situácie. Po 20. dni budete mať záujem o stretnutie s priateľmi. Účasť na verejných podujatiach pre osamelých škorpiónov môže mať za následok stretnutie s blízkym a vznik romantických vzťahov. Komunikácia, intelektuálne záujmy - kľúčové témy mesiaca. Planetárny vplyv pomôže transformovať vzťahy prostredníctvom komunikácie.

kariéra

Budete sa vyrovnávať s každou úlohou, ktorú by druhá osoba strávila niekoľko mesiacov. Použite tento čas na pracovné úlohy - a budete ľahko uspieť. V tom čase sa objavia tvoji podporovatelia a patróni. Práca bude intenzívna v skupine, v sociálnych aktivitách a v kolektívnej práci. Tento mesiac je vhodný na dlhodobé plánovanie, ale udržujte ho v tajnosti, až príde správny čas. Akumulovať a analyzovať všetky informácie, venovať pozornosť všetkým malým veciam.

financie

Harmonické usporiadanie planét bude mať pozitívny vplyv na vašu povesť a prinesie veľa šťastia vo finančnej sfére. Bude tu príležitosť zarobiť viac ako zvyčajne, ale úprimne. Nepočítajte na ľahké peniaze, nezapojujte sa do dobrodružstiev - stratíte viac.

zdravie

Fyzicky sa budete cítiť dobre, ale emočné pozadie nie je veľmi pohodlné. Budete tvrdo pracovať, takže zvyšok by mal byť úplný. Relaxácia je najlepšou formou na zmiernenie stresu a zotavenia. Ak ste vášniví akoukoľvek kreativitou, potom je vhodný aj na zotavenie a dobrú náladu.

Tip mesiaca: vyberte si svoje priority vo svojej činnosti a nasmerujte všetku svoju energiu na dosiahnutie svojich cieľov!

strelec

milovať

Očakávajte príjemnú zmenu v osobnom živote. Ľudia vás oslovia a pozývajú vás na stretnutia. V septembri môžete stráviť svoj voľný čas podľa vlastného uváženia. V priateľských spoločnostiach existuje vysoká pravdepodobnosť stretnutia s vašou druhou polovicou. Vzájomná vášeň a pocity budú podporované spoločnými záujmami a záľubami a to je zárukou dlhých harmonických vzťahov.

kariéra

Pre Strelec prichádza provokatívne a produktívne obdobie, ale závisí od vašej osobnej aktivity. Planéty pomôžu jasne a odvážne vypovedať o sebe, budete môcť úspešne brániť svoje záujmy a súčasne budete jasne a jasne vyjadrovať svoje myšlienky. Avšak nie všetko bude hladké, môžete očakávať horúcu kolíziu názorov. Nedosahujte konflikty s podriadenými (ak ste šéfom) alebo s manažmentom. Po 23.09 vaša pozornosť priláka kolektívne aktivity a projekty. Prostredníctvom známych alebo priateľov môžete získať šťastnú šancu zoznámiť sa so svojou dušou.

financie

Môžete zarobiť dobré peniaze, ak konáte a rozhodujete sa profesionálne. Súčasne s prijatím peňazí budete mať túţbu, bez myslenia, stráviť to. Je ťažké odolať pokušeniu, ale musíte to urobiť, aby ste nevyplácali svoje príjmy.

zdravie

Vaše zdravie vám nedáva žiadne problémy. Vaša energia sa neustále zvyšuje, dáva silu nielen vykonávať najťažšie úlohy, ale aj pre vonkajšie aktivity. A napriek tomu recyklujte. V tomto procese nezabudnite urobiť krátke prestávky. Ak sa vyskytnú ťažké situácie, pozrite sa na nich filozoficky. Duchovné praktiky budú mať pozitívny vplyv na vaše zdravie.

Совет месяца: используйте своё обаяние, чтобы расположить к себе людей - это важный фактор вашего успеха!

Kozorožec

Любовь

Наступил гармоничный период с большим количеством приятных событий. Своим оптимизмом и умением шутить вы создадите благоприятную атмосферу для романтики и любви, возникновения новых отношений. Если у вас есть любимый человек, то в сентябре ваши чувства укрепятся. Семейная жизнь у Козерогов спокойная, без бурного выяснения отношений. Но если есть какие-то проблемы, не просите совет у друзей. Проанализируйте ситуацию сами и примите верное решение, ведь лучше вас никто не знает всех нюансов ваших взаимоотношений. После 20.09 время подходит для романтического путешествия. Если вы одиноки, то знакомство и отношения могут возникнуть с человеком, который живёт от вас далеко.

Карьера

Месяц довольно продуктивный. С 6.09 препятствия, которые мешали работе, уйдут. Вы приблизитесь к концу проекта либо значительно продвинетесь, возникнет желание начать собственный бизнес. Если ваша деятельность связана с заграницей, то успех будет на вашей стороне. Прекрасное время для тех, кто работает в сфере культуры, права, образования. Не исключены разногласия по деловым вопросам, но вы сумеете отстоять свою точку зрения, избежав конфликта.

financie

Доход может быть выше обычного, в этой сфере месяц щедрый на вознаграждения. Благодаря сотрудничеству с партнёрами, вы можете хорошо заработать.

Здоровье

Проблем со здоровьем не будет. Вы почувствуете большой заряд энергии и бодрости.

Совет месяца: не беритесь за решение чужих вопросов и проблем, займитесь собственными и не отвлекайтесь!

Vodnár

Любовь

Что-то хорошее в любви обязательно произойдёт. Это событие будет для вас радостным и вы им захотите поделиться. Большая вероятность знакомства с приятным человеком. Не упустите свой шанс, найдите время для общения. Возникшее чувство симпатии, любви будет для вас полным тайн и необычных, даже мистических переживаний.

financie

Вы будете заняты обсуждением совместных финансовых планов со своей второй половинкой - крупные покупки, траты на путешествия и пр. Возможны совместные проекты или поиски дополнительных источников дохода. Такая работа ещё больше сблизит вас.

Карьера

В вопросах карьеры это период преобразований и переоценки. С 6.09 препятствия постепенно исчезнут и работа будет продвигаться быстрее. Возможно возникнет вопрос о смене места работы, организации нового бизнеса. Решившись на кардинальные изменения, тщательно изучите все нюансы, подходите к вопросам обдуманно и взвешенно принимайте решение. На достоверность информации обратите особое внимание и проверьте несколько раз. Процесс преобразований и трансформации не будет молниеносным, он займёт несколько месяцев.

financie

Появится возможность улучшить своё материальное положение. Партнёры по бизнесу, супруг, родные, друзья смогут помочь вам в этом. Не участвуйте в рискованных мероприятиях. Отдайте долги до 20-х чисел и постарайтесь обходиться без займов. Избегайте бессмысленных расходов.

Здоровье

Благоприятный период для здоровья. Однако есть опасность травм и заболеваний, будьте осторожными и внимательными. Нездоровые пристрастия и излишества могут нанести непоправимый вред. Ведите здоровый образ жизни, правильно и рационально питайтесь и с пользой для себя проводите досуг.

Совет месяца: не торопите события, пусть всё идёт своим чередом! Стабильность - хороший признак будущего успеха.

ryby

Любовь

Сентябрь - это период полный событий. Максимально его используйте для устройства личной жизни. Вам легко будет найти слова, жесты для выражения своих чувств и эмоций. Поэтому и удача будет на вашей стороне в поиске своего идеального спутника жизни. Однако положение Марса придаст вам некоторую долю агрессивности, что может привести к конфликтам, если не будете контролировать свои эмоции. Планета иллюзий и тайн Нептун поспособствует появлению тайн, обманов, разочарований, не оправдаются ваши мечты и надежды. Будьте реалистом, смотрите на происходящее по-философски. Вскоре ситуация изменится. Есть и положительное влияние этой планеты. Интерес к музыке, кино, живописи и другим видам искусства сблизят влюбленных. Совместные занятия творчеством принесут большие успехи.

Карьера

С 6.09 вы станете работать энергичнее, легко преодолеете трудности. Работа будет приносить удовольствие. У вас появится решимость и смелость открыто отстаивать свои интересы. Карьерный рост невозможен без партнёрских отношений. Не забывайте благодарить людей за их советы и хорошо выполненную работу. Установление новых деловых связей особенно удачно пройдёт в третьей декаде сентября. Запланируйте на это время встречи и командировки.

financie

Месяц удачный, но надо быть внимательным к денежным потокам. И прибыль, и убытки будут связаны непосредственно с партнёрами. Будьте бдительны и осторожны при заключении договоров и сделок, особенно обращайте внимание на детали, на первый взгляд кажущиеся незначительными.

Здоровье

В первые 20 дней посетите докторов, выполните все их рекомендации. Будьте особенно внимательными и осторожными на физической работе, дорогах и в транспорте. Период последней декады особенно аварийный и травмоопасный.

Совет месяца: научитесь приспосабливаться к временным неудобствами и игнорировать их. Будьте добрыми и внимательными к своим близким.

Pozrite si video: September 2017 Blíženci (Október 2019).

Loading...