Články

Odpočinok v Sukko (Anapa) 2018 - ceny, ubytovanie, pláže, recenzie

Neďaleko Anapy sa nachádza malá útulná obec Sukko. Turisti tu prídu na krásu prírody a dovolenky na pláži. Aké sú náklady na cyprusové jazero, ktoré získalo svoje meno vďaka cypriasovej avenue vysadenej v 40. rokoch minulého storočia? Neskôr bol objekt uvedený v červenej knihe. Okrem toho, v blízkosti Big Utrisch.Morská dovolenka tu je skvelá: more je čisté, jasné a teplé. Pláž je čistá a dobre udržiavaná. Môžete tiež vyskúšať trekking v horách a na koni. To všetko sprevádza ohromujúca kombinácia morského a horského vzduchu, nasýteného éterickými olejmi z bylín a stromov.

Ak sa chcete dostať do mesta Sukko, odporúčame vám letieť do mesta Anapa. Odtiaľ nie je žiadna priama doprava do dediny, takže je najlepšie vziať taxík. Stojí to 1000-1300 rubľov. Ak používate verejnú dopravu, môžete ju uložiť. Ale musíte urobiť transplantáciu. Od Gelendžika po Sukko ísť ďalej a drahšie (2500-3500 rubľov za taxík), pretože tu nie je priama cesta.

Dovolenka v meste Sukko 2018: súkromný sektor v blízkosti mora

Väčšina budov v meste Sukko patrí do súkromného sektora. Čím ľahšie je nájsť pohodlné a cenovo výhodné ubytovanie pre rekreáciu. Zároveň zostáva hosťom dediny k dispozícii všetka zábava a infraštruktúra. Neexistuje žiadny obvyklý ruch ruských rezortov a kvalita oddychu sa nelíši od hlavných stredísk.Ako príklady vhodného umiestnenia v súkromnom sektore stojí za zmienku:

 • "Golden Fleece"

Adresa: Anapa, Sukko, st. Yuganskoye ring, 28.

Do mora odtiaľ rýchlosť bez spánku len 20 minút. Pláž je pokrytá štrkovými kamienkami. Hostia ponúkajú bezplatné parkovisko, spoločnú kuchyňu a ďalšie potrebné vybavenie so službami. Ubytovanie tu sa pohybuje medzi 600 - 1000 rubľov denne.

 • "Kvitnúca záhrada"

Adresa: Anapa, Sukko, st. Záznam 14

Na miestnu pláž s kamienkami sa dostanete za 15 minút. K dispozícii je kuchyňa na izbe a spoločná miestnosť na ulici. K dispozícii je tiež bezplatné parkovisko. Ubytovanie bude stáť 900-1400 rubľov.

 • Stavitelia 7

Adresa: Anapa, Sukko, st. Stavitelia, 7

Na pláž sa dostanete za 20 minút. K parkovaniu na mieste je možné ubytovať až päť áut. Môžete variť sami v spoločnej kuchyni. Ubytovanie tu stojí 400-500 rubľov denne.

 • "Toma"

Adresa: Anapa, p. Sukko, p. Pioneer, st. Stavitelia, 3/2

Do mora sa dostanete za 10-12 minút. Pred domom je k dispozícii bezplatné parkovisko. K dispozícii je tiež spoločná kuchyňa a ďalšie vybavenie. V závislosti od sezóny, ubytovanie stojí 350-500 rubľov.

 • "Svetlana má Zelený dvor"

Adresa: Anapa, p. Sukko, p. Pioneer, st. Stavitelia, 10

Na okraji mora sa dostanete za pouhých 15 minút. V prednej časti domu je bezplatné parkovanie. Hostia môžu využiť spoločnú kuchyňu na vlastné varenie alebo si objednať jedlo od majiteľov za poplatok. Ubytovanie bude stáť 400-500 rubľov na osobu a deň.

Pohodlnejšie podmienky nájdete na adrese: Anapa, Sukko, ul. Utrishskaya, 18. V dôsledku toho cena zvýši 1000-2000 rubľov. Sovietske 176 bude ponúkať viac spartánskych podmienok, ale budete musieť platiť len od 250 rubľov.

Sukko hotely a all inclusive

Tí, ktorí chcú najväčšie pohodlie, by mali ponúknuť ubytovanie v hoteloch a hostincoch. Ubytovanie na prvom riadku bude stáť 6000-10000 rubľov za deň. Vzdialenosť od pláže ušetrí trochu - 4000-6000 rubľov.Voľba takéhoto bývania v obci je malá, takže sa odporúča rezervovať vopred. Niektoré hotely ponúkajú ubytovanie s jedlom, parkovaním a bezplatným Wi-Fi takmer všade. Bohužiaľ, rozsah služieb zahrnutý v poplatku za ubytovanie je malý. Celý systém "all inclusive" sa nedá nájsť. Ale stráviť trochu viac peňazí, môžete sa pohodlne usadiť v hoteli s ďalšími službami.

Lacné ubytovanie v Sukko 2018: motely, penzióny, lacné penzióny

Sanatória, penzióny a penzióny zostávajú priemerné. Tu môžete získať všetko, čo potrebujete pre pohodlný pobyt, a sanatóriá navyše ponúkajú balík wellness procedúr.

 • Penzión "Muscat"

Adresa: Anapa, Sukko, st. Solárne, 13

Odtiaľ k oblázkovej pláži bude musieť ísť 10 minút. Bezplatné parkovisko sa nachádza čiastočne na ulici, čiastočne vo dvore. Musíte sa variť v spoločnej kuchyni. Ubytovanie bude stáť 800-2000 rubľov.

 • Sanatórium "Anapa-oceán"

Toto stredisko sa nachádza v malej vzdialenosti od mesta Sukko. Je nazývaný psychosomatickým sanatóriom za netradičný prístup k wellness procedúram. Ubytovanie tu bude stáť od 5500 rubľov.

 • Penzión "Angelina"

Adresa: Anapa, Sukko, st. Taman passage, 2

Pláž je vzdialená 10 minút chôdze. K dispozícii je bezplatné parkovisko. Územie má vlastnú jedáleň a kaviareň. Ubytovanie tu bude stáť 500-1000 rubľov na osobu. Miesto je k dispozícii po celý rok.

 • Penzión "Gulf Stream"

Utrishskoe diaľnica, 6

Ubytovanie v penzióne bude stáť od 1100 do 12100 rubľov na osobu. Budova penziónu je nová, oblasť je dobre udržiavaná a vybavená všetkým potrebným. Tí, ktorí potrebujú prevenciu a liečbu akútnych respiračných infekcií a akútnych respiračných vírusových infekcií, sa tu usilujú. Kombinácia horského a morského vzduchu s éterickými olejmi vzácnych druhov borovicových ihiel umožňuje rýchle zotavenie po ochoreniach a operáciách.Hosťom sú ponúkané:

 • izby pre ubytovanie
 • detské ihrisko
 • otvorený dvojzónový vyhrievaný bazén
 • bazéne
 • animácie pre deti a dospelých
 • stolný tenis
 • požičovňa bicyklov
 • služby chemického čistenia
 • sauna
 • organizovanie výletov (delfinárium, akvárium, vodné parky, dolmens, historické miesta Novorossijského, Gelendžik, výlety na jachte, jazda na koni)

 • 24-hodinová bezpečnosť komplexu
 • parkovanie
 • jedáleň.

Pláže v meste Sukko

Všetky pláže v obci sú pokryté kamienkami. Na niektorých miestach je dokonca veľmi veľká. Očkovaní turisti odporúčajú ísť na pláž len so špeciálnou obuv alebo len papučami a tiež vstupom do vody. Hĺbka rastie rýchlo a už 3 metre od pobrežia je dosť hlboká. Preto musia byť deti obzvlášť opatrné.

Centrálna pláž Sukka sa rozkladá len 600 metrov. Pre tých, ktorí si prajú, sú ležadlá a slnečníky, za ktoré budete musieť zaplatiť asi 200 rubľov. Medzi platené služby patrí aj vodné aktivity vo forme motocyklov, banánov a iných tradičných aktivít voľného času. Na oboch stranách centrálnej pláže sa nachádza divoká zóna. Nie je vybavená a preto opustená.

Záujemcovia sa môžu potápať. Podvodný svet tohto miesta bude zaujímať aj skúseného potápača. Voda je jasná, fauna je rôznorodá a niekoľko lodí sa potopilo neďaleko pobrežia: loď Gordipia, tanker Valerian Kuybyshev, nákladný parník Cola, zapustený park starožitných galérií Maria Magdalena, torpédoborec Boston A-20.

Začiatočníci budú mať k dispozícii školenie a prvé budú zasielané za ceny od 1500 do 2500 rubľov.

Sukko Recenzie

Tí, ktorí sem prídu na mier a pohodlie, by sa mali radi všetko. Milovníci hlučnej zábavy, súdiac podľa recenzií, sa stáva nudným. Pozitívne recenzie oslavujú prírodu, lacné ubytovanie a stravu. Ale väčšina recenzií je negatívna. Ľudia sa sťažujú na nedostatok pitnej vody, odpadkov na uliciach a na pláži, rieku Sukko, ktorá sa vlieva do mora v kúpacej zóne v špinavom potoku. Dôsledkom toho sú roto-črevné infekcie v lete. Preto pred cestou do tejto dediny by ste mali byť pripravení a byť mimoriadne pozorný počas prázdnin.

Loading...