Články

Pôvodný a intenzívny Nový rok 2019 v Soči: program, zábava, ceny, ubytovanie

V posledných rokoch značne vzrástla popularita Soči ako destinácie pre vianočné turné. Turisti tu priťahujú nádherná príroda, rozvinutá infraštruktúra, veľké množstvo dostupných služieb a zábavy, ako aj širokú škálu možností ubytovania. Zimná teplota nie je vhodná pre dovolenku na pláži (+6 ... +15), ale je veľmi príjemná na prechádzky a výlety.

Ako sa baviť v Soči na Nový rok

Väčšina hotelov a hotelov si už uvedomuje, že je úplne nerentabilné zatvoriť na zimu. Preto sa ako veľa kaviarní a reštaurácií pripravujú na hostí nádherné bankety a rozsiahle koncertné programy.

K dispozícii sú dekorácie a girlandy všade, v každom prázdnom kútiku a samozrejme na námestí sú vianočné stromčeky. To je kľúčom k slávnostnej nálade. Na polnočný pozdrav 31. decembra boli pyrotechnické výrobky pripravené vopred. Všetky tieto kúzlo sú kombinované s množstvom atrakcií a miest na voľný čas. Tu môžete zorganizovať dovolenku pre každú peňaženku a pre každý vkus.

Ak chcete cítiť svoj pobyt na pobreží, môžete sa ubytovať v hoteli s vyhrievaným bazénom so slanou vodou. Táto služba je poskytovaná mnohými hotelmi, motely a strediskami. Krajiny s palmami pridávajú niektoré exotiky na oslavu Nového roka.

Zaujímavý môže byť pobyt v lyžiarskom stredisku Krasnaya Polyana. Samotná dovolenka bude obklopená magickým komfortom, ak ju strávite v kruhu svojich obľúbených ľudí pri krbe jedného z vynikajúcich miestnych hotelov. Ubytovanie v trojhviezdičkovom hoteli za jednu osobu bude stáť približne 2500 rubľov za deň. V závislosti od zvyšovania alebo zníženia ceny hotelov sa budú líšiť.

Nespočetné množstvo cestovných kancelárií ponúka neobťažujúce vyhľadávanie a organizáciu výletu, ale vybrať si pripravené, starostlivo naplánované turné. Ubytovanie v Soči môže byť dvakrát drahšie ako prehliadka do blízkej dediny. Takže ubytovanie v sanatóriu pri Soči bude stáť okolo 17 000 rubľov. Táto suma bude zahŕňať ubytovanie, banket, stravovanie pre sanatórium, služby zariadení nachádzajúcich sa na území. Približne za rovnakých podmienok, ale v samotnom Soči bude stáť 25 000 rubľov. A v skutočnosti, a v inom prípade, cesta bude musieť platiť oddelene. Let z Moskvy bude stáť od 11 000 rubľov.

Ubytovanie a kultúrny program pre novoročné sviatky v Soči v roku 2019

Medzi miesta vhodné pre turistické ubytovanie, najpopulárnejšie sú:

  • hotely;
  • sanatórium;
  • penzióny;
  • penzióny;
  • súkromného sektora.

Tu nájdete bývanie pre každý vkus a rozpočet. Medzi neďaleké dediny sú najobľúbenejšie obce Khosta, Matsesta a Lazarevskoye. Tu idú tí, ktorí nemajú radi preplnenú Soči. Môžete tiež zostať v Adler a vychutnať si jeho novoročné dekorácie na pozadí krásnej krajiny.

Turisti by mali navštíviť jeden z troch miestnych vodných parkov, takzvané "kráľovstvo Berendejeva", delfinárium, akvárium, škôlku pre opice a cirkus. Mladí a dospelí budú mať záujem o zábavný park AJ Hackett. Odporúča sa tiež preskúmať miestne jaskyne, vodopády a bizarné kotliny. Zaujímavá môže byť prechádzka na športové olympijské zariadenia. Na Resort Avenue sa môžete rozpustiť v davu turistov. Stojí tiež za návštevu miestnych múzeí, slávnostných predstavení v divadlách alebo vystúpení v koncertnej sále. To všetko je vhodné urobiť na prenajatom aute, pretože taxíky tu sú drahé a mestská doprava trvá veľa času.

Nový rok 2019 v Soči

V predvečer sviatku je mesto oblečené a žiari s osvetlením nového roku. V parkoch otvorené jazdy, mestá a iné zábavné komplexy pre deti. Slávnostné otvorenie hlavného mesta vianočného stromu sa uskutoční 25. decembra na námestí South Mall. Zvyčajne sa táto udalosť oslavuje sprievodom Grandfathers Frost. Od tohto dňa sú oficiálne otvorené veľké novoročné oslavy.

Na námestiach a vo veľkých maloobchodných predajniach sa konajú rôzne zábavné koncerty, prehliadky, kvízy a praktické vtipy. Roztomilé suveníry je možné zakúpiť na miestnych vianočných trhoch. Je veľmi príjemné zúčastniť sa na všetkých týchto podujatiach a stráviť hodiny prechádzkou po meste, pretože v Soči hostia nie sú trápi skutočnou ruskou mrazivou zimou.

Morský nábrežný štít začína od samotného štvorca južného krídla. Odtiaľ si môžete vychutnať novoročné ohňostroje. Zvyčajne sa na dovolenke nachádza veľké zhromaždenie ľudí. Aby boli všetci jasne viditeľní, mestské úrady okamžite nainštalujú obrovskú obrazovku, ktorá vysiela všetko, čo sa deje na javisku. Hlavný program nového roka začína 31. decembra o 22.00 hod. Prichádzajú popové hviezdy, diskotéky, karnevaly, kostýmy a súťaže.

Nemenej živý výkon očakáva hostí Art Square a Olympijského parku. V "Adler Arena" sa môžete stať členom veľkolepého slávnostného programu. Tu vystúpia akrobati, ukáže sa svetlá výstava, diskotéka s potešením a všetko končí banketom.

Deti sa môžu stať hosťami samostatnej udalosti s Santa Clausom a ďalšími rozprávkovými postavami. Vstup na takúto udalosť bude stáť približne 7 500 rubľov, pre deti do 6 rokov - 1000 rubľov.

Neobvyklý bude Nový rok v aquaparku AquaLoo. Tu sú hostia zábavní animátori, umelci show programu. Pre všetkých prítomných sú súťaže s cenami a darmi, slávnostné bankety, tancovanie až do rána, ohňostroje, opohmel-party 1. januára a oveľa viac. Miesto konania bolo pláž, kde môžete piť víno a grilovanie. Stojí to spolu s banketom a pobyt v hotelovej komplexnej miestnosti od 13 000 do 16 000 rubľov od každého hosťa.

Stojí za pozornosť nasledujúce návrhy:

  • zábavný program v parku Soči - banket, show program, diskotéka, žarty (7 500 rubľov pre dospelých, 1 000 rubľov pre deti);
  • program v hoteli Radisson Rosa Khutor je novoročná večera so známymi osobnosťami, hotelová izba s banketom (od 10 000 rubľov);
  • oslava v hoteli Bogatyr v parku Soči - show-balet, popové hviezdy, karneval, tance, autorská kuchyňa, noc v hotelovej izbe (z 17 000 rubľov);
  • dovolenku v SPA komplexu Mercure Sochi Center - karnevalová párty, živá hudba, populárne animátori, darčeky a prekvapenia, ubytovanie v hotelovej izbe (z 11 000 rubľov).

Podobný program ponúka takmer každý hotel. Každá udalosť je naplnená smiechom, vtipy a dobrou náladou.

Recenzie návštevníkov na dovolenku v Soči

Medzi tými, ktorí už mali podobnú skúsenosť, sú spokojní aj ostatní a tí, ktorí si počas sviatočných novoročných sviatkov v Soči všimli veľa nedostatkov.

Prvý nedostatok, ktorý všetci nespokojní vyčlenili, sa podľa ich názoru stal prehnaným. Turisti si sťažujú, že všetko, čo ponúka miestne služby pre novoročné sviatky, vyžaduje odpad. A to, čo sa zdalo byť zadarmo, bolo jednoducho zaplatené za skoršie (napríklad služby a zábava v hoteli).

Turisti tiež poznamenávajú, že miestna služba je často nedostatočne vybavená európskym, hoci sľuby organizátorov akcií a majiteľov hotelov sú veľmi náročné.

Napriek tomu návštevníci mesta zostávajú veľmi spokojní s prírodou, morom, počasím a rozmanitosťou zábavy. To je dosť na to, aby si New Year nálada a udržať jeho príjemné ozveny po celý rok.

Loading...