Krása

Krásne tetovanie na rebrách: najlepšie príklady na fotografii, náčrty pre dievčatá a mužov

Nositeľné obrázky na rebrách - schopnosť zdôrazniť postavu a jej výhody, pričom vyjadruje svoju originalitu a jedinečnosť. Vo väčšine prípadov sa tetovanie používa na krásu, takže obraz je sexy, s osobitnou pozornosťou zameranou na postavu majiteľa tetovania. Správne vybraný obrázok skryje telesné chyby, ale neúspešne vybraný náčrt s presnosťou a naopak, takže je dôležité správne vybrať výkres, v tom pomôže majster.

Pri výbere tetovania na rebrách je potrebné vziať do úvahy zloženie tela - štíhle a tenké osoby by nemali používať husté, farebné alebo ťažkopádne tetovanie. Malé obrázky tiež nebudú vhodné, musíte si vybrať niečo medzi tým. Pre hustejšie dievčatá a mužov bude robiť väčší obraz, mal by byť primeraný.


     Je tiež potrebné vziať do úvahy, že táto časť tela sa nakoniec podrobuje zmenám súvisiacim s vekom: koža sa tiahne a svaly stratia svoju elasticitu, preto, aby sa zachovalo atraktívne tetovanie na rebrách, musíte sledovať hmotnosť a vašu postavu a podporovať ju športovými cvičeniami. Tetovanie sa nalepí na rebrá po predbežnej príprave - musíte pred tetovaním stratiť alebo zvýšiť hmotnosť, pretože koža môže zmeniť svoju hustotu a premeniť kresbu na nepochopiteľné miesto. Výkresy s jemnými detailmi na okrajoch sa neodporúčajú.

Tetovanie na rebrách bude dobre viditeľné na prednej aj zadnej strane, takže je dôležité, aby sa zosúladil s inými tetovaním na tele. Tetovanie môže byť zväčšené, doplnené tak, aby smerovalo do žalúdka, stehien alebo hýždeň. Z ktorej strany sa veci tetovanie, nie je žiadny rozdiel, ale pre talismany existujú obmedzenia. Podľa kresťanských pravidiel je ľavá strana zlá, smrť a negatívnosť, ale pravá strana je dobrá a mocná. Existujú však výnimky z tohto pravidla, napríklad delfín na ľavej strane je symbolom lojality a yin-yang na pravej strane je múdrosť a šanca rozlúštiť hádanky osudu. 

Tetovanie na rebrá dievčat: výhody a nevýhody

Tetovanie na rebrách dievčaťa je častým výskytom, ktorý možno nájsť na letných plážach. Potvrdením popularity tetovania na rebrách slabšieho pohlavia budú rôzne tetované celebrity, vrátane Megan Fox s básňou na rebrách, spevákom Rihannou - s nápisom na strane a mnohými ďalšími.

Hlavná výhoda takého tetovania - schopnosť nosiť ho ako skrytá od nezaujímavých očí a opačne na verejnom displeji. V práci mnohí nevítajú takúto originalitu, takže kolegovia a šéfovia nebudú môcť vidieť obraz na tele dievčaťa, ale v letnom období môžete nosiť plavky, zobrazovať obraz v celej svojej sláve, používať to ako veľkolepé dekorácie. Tetovanie na rebrách je často vidieť u športovcov a dievčat, ktoré podporujú svoju postavu vo telocvičniach. Patching zvýrazní krásnu postavu a tlač (ak je k dispozícii).

Ďalšou výhodou tetovania bude jeho liečenie, ktoré nespôsobuje veľa problémov, pretože sa môžete postarať o tetovanie sami. V prvých týždňoch po aplikácii tetovania je lepšie opustiť solárium alebo kúpeľ; Počas tejto doby majstri odporúčajú nosiť voľné oblečenie, aby sa kôra nepoškodila a samotný povrch pokožky by mal byť neustále ošetrovaný liečivými masťami, ktoré urýchľujú proces hojenia tkanív.


Dievčatá, ktoré nikdy neurobili tetovanie, sa čudujú - je to zranenie, keď sa na tetovanie dostávajú rebrá? Neexistuje žiadna definitívna odpoveď, je spojená s tým, že každá osoba má svoj vlastný prah bolesti a pocity prenesené počas tohto postupu sú individuálne. Avšak, ak si myslíte, že štatistiky, rovnako ako biológia (rebrá sú blízko koži a tuk je malá), odpoveď bude jednoznačná - to bolí. Tiež odborníci neponúkajú, aby sa objavili v tetovacie salóne počas menštruácie alebo týždeň predtým, než sa objavia, pretože počas tohto obdobia je ženské telo obzvlášť citlivé.

Ak je dievča nadváhou alebo je náchylné k telesnej hmotnosti, tetovanie na rebrách bude dôležitým krokom, pre ktorý sa budete musieť pripraviť. Pri ostrých zmenách hmotnosti môže byť tetovanie deformované, stratiť atraktívny vzhľad, je ťažké, ak nie nemožné, túto situáciu napraviť. Preto, aby sa zistilo, či dať tetovanie na rebrá dievčaťa by mala postupovať, po zvážení všetkých klady a zápory. Tiež odborníci neodporúčajú vypchať tetovanie na rebrách dievčat, ktoré doteraz nedarčili.

Pánske tetovanie na rebrách

Pokiaľ ide o mužov, často používajú čiernobiele čierne obrazy. Najobľúbenejšie tetovanie je loď s plachtami, ktorá pláva na vlnách. Predtým námorníci používali podobné tetovanie, aby mohli byť správne identifikované a pochované. V súčasnosti má tento obraz úplne iný význam - jeho majiteľ je osoba milujúca slobodu, pripravená na ťažkosti.

Medzi populárne tetovanie na rebrách mužov sa považujú: náboženské predmety, čierne diviaky, kríže, divé zvieratá a vtáky, predstavitelia hlbokého mora. Predtým, než aplikujete obrázok, potrebujete vedieť o jeho významu, napríklad žralok je symbolom prehnanosti, sily a ostrou mysľou, napriek tomu, že to vyzerá skľučujúco a veľmi agresívne.

Tiež populárne sú draci, nahé dievčatá, lebky a krídla. Často silnejší sex používa biomechaniky a klasické kmene. V niektorých prípadoch muži kladú kvety na rebrá, často dúhovku, symbolizujúcu silu a odvahu. Nemenej populárne nápisy, často to sú myšlienky majiteľa tetovania, citátov, básní alebo čínskych znakov.

Rib tetovanie vzory

Medzi najúspešnejšie náčrty na tetovanie na rebrách dievčat:

  • Kvety. Lily - symbol hrdosti, mak - osamelosť, ruža - veľká láska a tulipán - divoká vášeň. Avšak, veľa dievčat neinvestuje zvláštny význam do obrazu a používa ho kvôli vonkajšej kráse.
  • Vtáky sú roztomilé a romantické možnosti. Každý vták má svoje vlastné označenie: holub - dobrý, kolibrík - veselosť, žeriav - prosperita a vtáčie perie - nezávislosť.
  • Nápisy - univerzálna možnosť pre mužov a dievčatá, ktoré môžu byť umiestnené nielen na okraji, ale aj na akúkoľvek inú časť tela.
  • Rôzne vzory a ozdoby, ktoré pomôžu skryť kožné defekty alebo tvary.

Loading...