Krása

Dream catcher tetovanie: význam, originálne nápady a náčrty

Nedávno tetovanie získava čoraz viac popularity, pretože je to originálny spôsob sebavyjadrenia a dekorácie vášho tela. Medzi mnohými obľúbenými skicami je tetovanie tetovania snov. Toto je starodávny symbol vizitiek kultúry Indiánov Severnej Ameriky.

Predpokladá sa, že zachytávač snov pôsobí ako ochranný amulet, ktorý môže počas spánku zachrániť človeka, pretože v tomto čase je úplne bezbranný. Dreamcatcher je obdarený hlbokým posvätným významom, ktorý musí byť nielen pochopený, ale aj rešpektovaný. Väčšina chlapcov a dievčat tento obrázok priťahuje svojou krásou, originálnosťou a tajomstvom.

Dream Catcher: význam

Tetovanie, ktoré zobrazuje snítačku, sa považuje za jeden z najatraktívnejších a zmysluplných v zmysle, po prvýkrát ho používali indiáni, pre ktorých sa považuje za záchrannú kartu. V modernom svete tetovanie láka mladé dievčatá s krásou a tajomstvom. Dreamcatcher dokázal zjednotiť vrchol krásy a štýlu indiánskeho tetovania, pričom získal obrovské sémantické zaťaženie, ktoré má symbolický sakrálny význam.

Ako viete, lovca snov je slávnym indickým talismanom a šarmom, ktorý obsahuje web, umiestnený v kruhu, do ktorého sú zviazané perie. V niektorých prípadoch boli do rúna vtlačené drevené korálky alebo vetvičky, je tiež dôležité venovať pozornosť počtu peier, môže byť niekoľko alebo naopak, maľovanie a zdobenie šarm v rôznych farbách a farbách.

V starých dňoch žila snovacia vetva z vŕbových vetví a sobov, zdobila kruh s perím sov alebo orlov. Strážca je zvyčajne obesený v spálni alebo na posteli, takže sa ľudia snažili vystrašiť zlé myšlienky a zlé sny. V budúcnosti sa obyvatelia kmeňov začali nosiť s nimi snov, ktorí ich používali ako národné nositeľné tetovanie.

Základný význam zachytávača snov bol vysvetlený nasledovne: web v amulete zachytil negatívne sny a myšlienky, chýbali len pozitívne myšlienky. Preto si zachránil sen, aby si mohol vychutnať silný a pokojný spánok, zatiaľ čo zlí duchovia sa nemohli dostať k osobe v momente, keď bol vďaka ochrannému amuletu najmenej chránený. Tiež severoamerickí indiáni spojili obraz ohľadne snov s obrazmi totemových zvierat, napríklad vlka alebo medveď, v strede kruhu umiestnili vlkodlak alebo medveďovu tlačenú tlapku.

Nemenej populárne tetovanie bolo medzi obyvateľmi Sibíri, ale vo väčšine prípadov tento amulet používali kňazi a šamani na to, aby si spomenuli svoje vízie, aby mali silnejšie spojenie s podvedomím. V modernom svete sa vytvára tetovanie s obrazom zachytávača snov, aby sa poznal sám seba, získal duchovné a vnútorné skúsenosti. Dokonca aj toto tetovanie zostáva špeciálnym vzťahom, nasýteným rešpektom a opatrnosťou. Navyše k talismanu a šarmu, záchytný sen priťahuje svojou jasnosťou a originálnosťou.

Odborníci odporúčajú umiestniť obraz snemu na rameno alebo krk tak, aby bol amulet čo najbližšie k hlave, ponorený do myšlienok. Stojí za zmienku, že tetovanie tetovania snov nemá žiadnu obrannú silu bez hlbokej znalosti symbolu a viery v nej. Okrem tetovania sa používa výzdoba snov ako dekorácie - náušnice, náramky a náhrdelníky.

Dreamcatcher Tattoo: Význam pre dievčatá a chlapcov

Podľa štatistík je obraz ohľadne snov senšie obľúbený u dievčat, pretože ich priťahuje svojou originálnosťou a krásou. Hlavným významom tetovania je šarm, ochrana pred zlými myšlienkami a zlým okolím. Často dievčatá doplňujú predmet s ďalšími prvkami, čím vytvárajú atraktívny obraz. Medzi obľúbené možnosti doplnenia tetovania - ruže, bábiky, pobočky horského popola atď. Sovy perie - symbol múdrosti, srdce - láska.

Pokiaľ ide o mužov, nie sú fanúšikmi rôznych dekorácií, ktorí používajú zachytávača snov ako nezávislého subjektu. Silný sex môže dopĺňať lovca snov s medveďovou labkou alebo vlčím úsmevom, posilňujúc magické vlastnosti amuletu. Ako perá chlapci používajú perie orla, symbolizujúce statočnosť a odvahu.

Dream Catcher Tattoo: originálne náčrty s vtákmi, zvieratami a ďalšími prvkami.

S cieľom zvýšiť magickú silu obrazu je zachytávač snov doplnený rôznymi totemovými zvieratami:

 • Leo - zvyšuje sebavedomie, demonštruje vedenie, je symbolom odvahy. Ideálne pre mužov so silným vôľou, ktorí dokážu prekonať všetky prekážky.
 • Lizard - zvyšuje dôveryhodnosť, zlepšuje ľudskú schopnosť v oratóriu, odhaľuje diplomatické zručnosti.
 • Wolf - posilňuje už silné body človeka, robí svojho majiteľa silnejším, inteligentnejším a rýchlejším.
 • Drak je symbolom veľkosti, múdrosti, krásy a spravodlivosti.
 • Tiger - moc a zlosť, najlepšia voľba pre ľudí, ktorí spojili svoje životy s mocenskými štruktúrami.
 • Čierne kŕdeľ vtákov - mazaný a podvod.
 • Rastúce vtáky - symbol lásky, túžba po niečom úžasnom, zosobnenie slobody.
 • Sova - múdrosť, spoľahlivý amulet z nočných mori, stabilita charakteru.
 • Raven je životne dôležitá energia a múdrosť, symbol dlhovekosti.
 • Prehltnutie - úspech a fyzická sila.

Taktiež môže byť zachytávač snov použitý ako nedokončený kruh, v takom prípade bude vyzerať ako podkova a nielen chráni pred negatívom, ale tiež priťahuje úspech. Veľmi často je zachytávač snov doplnený rôznymi predmetmi, symbolmi a prvkami, medzi ktorými stojí za zmienku:

 • Korálky na webe - ciele a sny, ktorých počet sa rovná počtu želaní majiteľa tetovania. Veľké množstvo korálkov - symbol nádeje na jasnú budúcnosť.
 • Lebka je strašná moc.
 • Perie - ľahkosť, nevyhnutná potreba slobody.
 • Ruža je symbolom lásky a vášne, čistoty a integrity.
 • Prstene s kvetmi - vernosť a oddanosť.
 • Perie vo voľnom lete - čestnosť, otvorenosť a pokoj.
 • Eagle perie - odvaha a silu.
 • Sovy perie - ženskosť, krása, neha a múdrosť.

Loading...