Články

Módna školská uniforma v klietke: 70 foto-nápadov pre jasný obraz študenta

Spory týkajúce sa uskutočniteľnosti zavedenia školskej uniformy sa doteraz neznížili, aj keď uplynulo viac ako 10 rokov od nadobudnutia účinnosti novela zákona o vzdelávaní v Ruskej federácii, pokiaľ ide o vzhľad študenta. Školská uniforma je nielen spôsob, ako zachovať disciplínu, ale aj dôstojnú možnosť vytvoriť medzi študentmi osobitnú náladu.


Školská uniforma, o ktorej je známe od sovietskeho obdobia, prešla významnými zmenami. Moderní školáci si môžu vybrať oblečenie z viac ako stovky rôznych štýlov a viac ako tucet farieb. Medzi najpopulárnejšie trendy v školskej móde patrí školská uniforma v klietke, ktorá vyzerá neuveriteľne štýlovo a prísne.

Školská uniforma v klietke: ako si vybrať dokonalý obraz pre študenta

Školská uniforma - základ celého obrazu študenta. V predvečer každého školského roka sa rodičia snažia nájsť najlepšiu verziu formy, v ktorej sa dieťa bude cítiť pohodlne z rôznych modelov.

Povinnými prvkami obrazu chlapca sú:

  • nohavice
  • vesta
  • bunda
  • pletená bunda

Dievčatá majú väčšiu rozmanitosť. V dievčenskej šatni môže byť prítomný šatník:

  • sukňa rôznych štýlov
  • šatová sukňa
  • vesta
  • nohavice

Jedná sa o klasické školské uniformy, ktoré vyzerajú skvele v jedinej farbe. Ale ako sa budú zobrazovať tie isté modely v šikovnom prevedení?

Predtým, než sa pozriete do školskej uniformy v klietke, musíte sa oboznámiť so všetkými odrodami kockovaného potlače, ktoré sa ukázali ako úplne odlišné od seba.

Trendová školská uniforma: 5 druhov kockovaných potlače

Klasické školské uniformy vyzerajú v škole oveľa oveľa úžasnejšie a formálne než monofónne. Mnohí rodičia prvého ročníka, ešte pred začiatkom školského roka, diskutujú o vzhľade a sfarbení károvanej tlače. V tomto prípade môže byť štýl školských uniforiem úplne iný, čo vylučuje situácie, keď všetci študenti sú oblečení v rovnakých uniformách.

Celkovo existuje 5 druhov károvanej tlače, ktoré možno použiť na vytvorenie školskej uniformy.

Kockovaná tlač z plastu

Tartan znamená "krížom". Spočiatku bol vzor použitý na určenie špecifického škótskeho klanu, ale moderným spôsobom predstavuje jeden zo spôsobov, ako diverzifikovať škôlku. Nižšie sú uvedené možnosti pre školské uniformy s tartanovým vzorom. Najpopulárnejšie výtlačky sú vzory v štyroch farbách: piesok, červená, čierna a biela.

Skontrolujte tlačovú nohu

Tlač je dobre známa v dospelosti, kde je považovaná za znak rafinácie a dobrého vkusu. Na prispôsobenie školskej uniformy sa použila malá potlač štvorcov s pozdĺžnymi rohmi diagonálne. Vyberte si modely v tichých farbách: šedá, čierna a biela, modrá.

Klietka princa z Walesu

Jeden z lídrov v šití školských uniforiem. Stačí sa pozrieť, ako štýlová a aristokratická školská súprava vyzerá v takom kockovanom dizajne. Tento formulár je možné nosiť aj v pracovných dňoch a používa sa pri zvláštnych príležitostiach.

Skontrolujte tlač Glenchek

Tlač s charakteristickým achromatickým farebným gamutom. Základné farby károvanej tlače sú šedé, biele a čierne. Na šitie školských uniforiem sa používajú rôzne varianty Glencheku: striedanie tlmených tónov, svetlé a tmavé pruhy, vzájomné prepojenie vzorov.

Školská uniforma v klietke pre dievčatá

Kockovaná tlač je jasná dekorácia akéhokoľvek obrázka. Moderná školská móda ponúka školské súpravy v plne tlačenej verzii, rovnako ako modely, ktoré kombinujú hladké a kockované textúry. Obidve možnosti sú platné v dievčenskom vzhľade, vyzerajú zdržanlivo a štýlovo.

Kockovaná tlač pre dievčatá môže byť zastúpená v modrej, vínovej, šedej, zelenej. Práve tieto odtiene umožňujú vytvárať jedinečné a nenapodobiteľné obrázky.

Školská uniforma: modrá v klietke

Modrá ako alternatíva k čiernej pevne zapadajú do obrázkov školy. Deti vo forme modrej bunky vyzerajú čisto a pevné. Modrá farba okrem toho môže študentom a ich rodičom umožniť širokú škálu odtieňov. Vyberte si pre dieťa vestu alebo sukňu v tmavo modrej, svetlej modrej, fialovej a modrej.

Pre kombináciu modrej károvanej tlače použite šaty v šedom, čiernej alebo čiernobielo modrej. Na dievčatách perfektne vyzerá set zo sukne v klietke a monofónnej vesty s nevýznamnými vložkami z kockovaného materiálu.

Školská uniforma v červených bunkách

Nemenej populárne školské uniformy v burgundskej a červenej farbe. Farba je dostatočne jasná, takže školská sada by mala obsahovať iba jednu položku v kockovanej verzii. Stylisti odporúčajú umiestniť dieťa do šachovnicovej sukne, nohavíc alebo klobúka s potlačou.

Školská uniforma v červenej a vínovej bunke perfektne kombinuje šaty s modrými a šedými odtieňmi. Vyzdvihnite monofónny vrchol šiat v upokojujúcich farbách. Pre dievča bude mať svetlá košeľa alebo halenka, pre chlapca si vybrať klasickú košeľu v bielej alebo modrej.

Školská uniforma: šedá v klietke

Šedá farba, na rozdiel od prevládajúceho názoru, sa dá nazvať najťažšou z hľadiska kombinácie odtieňov. Striktný a štýlový školský vzhľad so šedým kockovaným tvarom vyžaduje starostlivý výber častí a dodatočných odtieňov.

Dôležitú úlohu v perfektnej školskej uniforme hrajú tieňové šedé. Vyberte tvar pre dieťa, kde je 2-3 odtieňov od tmy po svetlo. Táto kombinácia nielenže vyzerá prísne, ale aj upokojuje dieťa. V šedej verzii, šikmý článok, tlač princa z Walesu, tartan vyzerá skvele.

Pokiaľ ide o ostatné odtiene obrazu, skombinujte šedú kockovanú podobu s modrou, šedou, čiernou. Pre šedé školské uniformy košele, blúzky v bielej a modrej sa odporúča. V tomto prípade musia byť monotónne, inak bude obraz preťažený.

Módna školská uniforma v klietke: budeme vytvárať ideálny obraz študenta

Existujú len 2 možnosti kombinácie školskej uniformy:

  • v kombinácii s inými kockovanými vecami
  • v kombinácii s monofónnym oblečením

Pri vytváraní súpravy, kde sú horná a spodná časť obrazu vytvorené v šikmom prevedení, je potrebné brať do úvahy farebný gamut. Pre mono-komlekta často používajú šedú bunku. Je viac zdržanlivá a neutrálna, dokonale zapadá do obrazu školy.

V závislosti od školy môžete aplikovať kockovanú školskú uniformu v burgundskej a modrej. Takáto súprava nepochybne vyzerá pôsobivo a štýlovo.

Kombinácia s monofónnym oblečením zostáva najpopulárnejšou možnosťou pre školákov každého veku. Táto kombinácia vám umožňuje vytvoriť desiatky obrázkov každý deň, meniť iba hornú časť obrázka. Pre dievčatá vyberte sadu s plátovanou sukňou a monofónnou vestou, pre chlapca, vyberte si obyčajné farebné nohavice a potlačenú vestu.

Šachová školská uniforma sa nedávno začala používať na vytvorenie harmonického obrazu študenta. Tieto výtlačky nepochybne vyzerajú oveľa oveľa zaujímavejšie a atraktívnejšie ako monofónne modely, pretože prinášajú vzhľad študenta bližšie k elitným vzdelávacím inštitúciám v Anglicku, Škótsku, Francúzsku atď.