Krása

Hodinky dámskej módy: Najlepšie z roku 2017

Predtým boli hodinky indikátorom vysokého stavu. Ale časy sa menia a dnes mnohí z nás majú toto príslušenstvo bez ohľadu na finančné možnosti. Navyše, dnes sú to hodinky, ktoré sú znakom dobrého vkusu a nepostrádateľným prvkom šatníka. Moderné produkty sú prezentované vo veľkom sortimente, počnúc rozpočet a končiac drahými luxusnými výrobkami. Čo treba hľadať pri výbere? Aké štýly budú relevantné? Toto budeme ďalej diskutovať.

Dámske hodinky: farby 2017

V roku 2017 sa dizajnéri nezameriavali na konkrétnu farebnú paletu, čo umožnilo každej dievčine vybrať si pre seba najvhodnejšiu možnosť. Preto všetko závisí od vašich osobných preferencií a štýlu šiat.

Ale napriek tomu, že od tohto roku je prirodzenosť relevantná vo všetkom, odporúčame pozrieť sa na neutrálne odtiene. Napríklad karamelový, béžový, hnedý, strieborný a zlatý odtieň sa môže právom nazvať univerzálnym. Sú ideálne pre akýkoľvek obrázok a stane sa štýlovým prízvukom.

Pre letnú sezónu si môžete vyzdvihnúť hodiny s jasnými, nasýtenými farbami. Najdôležitejšie sú modrá, zelená, žltá, červená a fialová.

Aktuálne štýly hodiniek pre ženy 2017

V roku 2017 bude veľa rôznych štýlov hodiniek relevantné. Každý z nich vyzerá veľmi štýlovo, moderne a moderne.

Športové hodinky

Aktívni ľudia viac ako ostatní pozorujú čas a takmer nikdy neskoro. Mnohí tiež sledujú počet krokov a monitorujú ich srdcovú frekvenciu. Preto boli najmä pre ne predstavené elektronické hodinky, ktoré kombinujú mnoho rôznych funkcií a sú schopné nahradiť niektoré gadgety.

Takéto výrobky sú vhodné pre každodenný život a pre jogging, intenzívne tréningy. A ich moderný vzhľad vám umožňuje vytvárať štýlový obraz.

Moderná klasika

Pre tých, ktorí dávajú prednosť klasickému štýlu šiat, boli prezentované hodinky s kruhovým ciferníkom a koženým popruhom. Takéto výrobky vyzerajú veľmi jednoducho a zároveň štýlové. S ich pomocou sa môžete zamerať na hlavné vlastnosti obchodného obrazu.

Klasické hodinky v kombinácii s jednoduchým každodenným vzhľadom sú rovnako štýlové. Pokiaľ ide o farbu popruhu, vyberte si pre seba najvhodnejšiu možnosť.

Romantické hodinky

Vytvorte elegantný, ľahký a romantický obraz nie je ťažké. Ale je veľmi dôležité vybrať si vhodné topánky a príslušenstvo. Napríklad hodinky s pásikmi vo forme vreckoviek, pások alebo reťazí sú ideálnou voľbou.

Ženské prívesky

Prívesné hodinky sú vždy spojené s grafmi a starobylými hradmi. K dnešnému dňu sú takéto výrobky extrémne malé. Ale dizajnéri mali taký nápad taký nápad, že v roku 2017 boli prezentované moderné prívesky s príveskom. Nemajú takmer žiadnu podobnosť so starými verziami a viac podobajú ženským príveskom.

Malovaný ciferník

V roku 2017 sa do módy dostalo množstvo výtlačkov. Najpopulárnejšie sú geometrické, etnické a kvetinové. Dizajnéri venovali mimoriadnu pozornosť druhému, pretože to je ten, ktorý zdôrazňuje nehybnosť a ženskosť. Takéto produkty ideálne dopĺňajú akýkoľvek luk, ktorý mu dáva romantiku.

Nemenej populárny je mramorový vzor. To môže byť vidieť ako dekoráciu nechtov alebo tašiek, rovnako ako hodinky. Predpokladá sa, že výrobky s takýmto potlačou sú vhodné pre pokojných ľudí, ktorí presne vedia, čo chcú dosiahnuť v živote.

Ruža a biele zlato hodinky

Masívne hodinky, ktoré majú podobnosť s hodinkami pre mužov, budú dôležité ako dámske doplnky. Často sú tieto modely veľmi skromné, stručné, majú prísnu ciferník a oceľový alebo zlatý pásik. Hodiny tohto štýlu dokonale dopĺňajú kancelársky obliekací kód a pridávajú závažnosť obrazu pre každodenný život.

Elite hodinky

Luxusné výrobky s rozptylom drahokamov a diamantov budú vždy dôležité. Takéto hodinky vyzerajú ako skutočné umelecké dielo, takže ich hodnota je veľmi vysoká. Ale pre tých, ktorí si môžu dovoliť tento model, odporúčame ich kúpiť. Ide o rentabilnú investíciu, a to najmä preto, že tieto hodinky budú určite v móde.

Niektoré hodinky úplne pripomínajú náramok s drahými kameňmi. Táto možnosť je vhodná len na večerné odchod.

Eco-design

Každý rok stále viac ľudí premýšľa o škodlivosti, ktorú ľudia spôsobujú prírode. Z tohto dôvodu boli vyvinuté modely ekologického dizajnu, ktoré majú drevené vložky. Tieto hodinky nepochybne vyzerajú veľmi štýlovo a vysoko kvalitné.

Sledujte s otvoreným strojčekom

Hodinky tohto štýlu vyzerajú veľmi zaujímavé. Nie všetky produkty však dokážu zobraziť skutočný pohyb hodiniek. Preto je možné použiť vhodný dekor vo forme niekoľkých prevodových stupňov.

Textilný pás

Niektoré značky predstavili štýlové hodinky s textilným popruhom. Funkciou tohto modelu je možnosť meniť popruh. Súhlasím, veľmi rozumné riešenie. Koneckonců, môžete si kúpiť kvalitný model a niekoľko popruhov. Zdá sa teda, že zakaždým, keď si nasadíte iné hodinky. To je to, čo priťahuje veľa módnych návrhárov.

Miniatúrne hodiny

Ďalší trend, ktorý sa rýchlo zamiloval do dievčat - miniatúrnych hodiniek. Tento štýl prišiel k nám zo vzdialenej minulosti a znova sa stal jedným z popredných miest v počte súčasných modelov.

Tenké popruhy a malý rám sú dokonalým doplnkom k ľahkým letným šatám a klasickému vzhľadu. Takéto produkty sú navyše veľmi pohodlné a praktické, preto vám odporúčame pozrieť sa na túto možnosť.

Módne dámske hodinky 2017 foto

Hodinky nie sú len módnym doplnkom, ale aj ukazovateľom chuti ich majiteľov. Preto sa snažte získať naozaj stojace produkty, ktoré si zachovajú svoj vzhľad a vlastnosti už mnoho rokov.

A na čom ste vedený pri výbere takého štýlového doplnku ako hodinky?

Loading...