Krása

Módne topánky jar-leto 2018. Nová sezóna

Nová sezóna prinesie veľa dôvodov pre shopaholikov na oživenie ich aktivít. Dôkazy zbierok v roku 2018 sú v plnom prúde a dôležitú úlohu zohrávajú obuv.

Väčšina módnych domov už prispela k tvorbe nových trendov. Toto je už vyzdvihnuté v lesklých časopisoch a pokročilých módnych kanáloch.

Trendy obuvi v novej jarno-letnej sezóne 2018

Medzi trendy modely jarno-letnej sezóny 2018 budú sandále zdobené jemným leskom. Topánky sú nosené na širokom päte. Tiež v trendovej lakovanej a kvetinovej tlači.

Jarné kvety na topánkach

Tsevochnyy tlač, ktorá už získala oblečenie a doplnky, šla dole a zdobila sama sebou módnu obuv. Kvety môžu byť videné maľované priamo na koži. V takýchto prípadoch sa vzorka úplne dotýka obuvi. Na mäkkých tkaninách sú kvety často prítomné vo forme výšivky alebo aplikácie.

Originálne vyzerajú konvexné plastové časti, ktoré majú tvar ruže. Takéto 3D kresby najčastejšie zdobia letné sandále a sandále. Tento štýl vyžaduje, aby ste starostlivo vybrali oblečenie a doplnky, takže pre zmenu môžete doplniť svoj šatník iba s 1-2 pármi originálnych kvetinových topánok.

Aby všetko svietilo

Rozprávkové šumivé topánky hodné nielen Popolušky. Dnes každá žena módy môže zdobiť nohy lesklými topánkami. Okrem toho tento trend pokračuje aj v druhej sezóne. Glitter na sandále a tenisky je možné kombinovať s džínmi každého moderného štýlu. Vysoko podpätné sandále doplnia večerné luky alebo koktailový odev. V trende, všetky druhy lesku: zlacenie, striebro, medené mierne červenkasté iskry.

Lakované povrchy v trende

V ideálnom prípade hladký lakovaný povrch priťahuje oči ostatných. Je to skvelý spôsob, ako vyniknúť z davu. V novej jarno-letnej sezóne sú topánky, sandále, sandále a iné druhy otvorenej obuvi pokryté lakom. Na regáloch nájdete plne zasklený pár topánok a modely s lesklými vložkami. Pôvodne vyzerá atletická obuv, ktorá hrá a žiari svetlami. Súčasne si tenisky zachovajú svoje špecifické uličné šarmy, čo je tak nevyhnutné pre vytvorenie športovo-šikového štýlu.


Lak vyžaduje dodržanie niektorých pravidiel pri výbere hlavnej palety obrázkov. Čierna kože dobre harmonizuje s jasnými červenými odtieňmi a inými hlbokými farbami. Ak majú pružinové topánky farebné lakované vložky, je lepšie im vyzdvihnúť oblečenie v pokojných pastelových farbách. Najdôležitejšou úlohou v prípade lakovej kože je vyváženie jej akcentu so zvyškom cibule.


Dámske topánky so širokými podpätkami

Retro estetika je v móde znova. Od sedemdesiatych rokov minulého storočia sa nám vrátila hustá a stabilná pätka. Modely s takouto pätou sú vhodné pre každý štýl. Výška by mala byť priemerná, čo úplne koreluje s koncepciou prakticity.

Jednoduchosť topánok s takouto pätou je úspešne kompenzovaná zmiešaním trendov v jednom páre. Môžu to byť vložky z plastového materiálu so zrkadlovým povrchom, umelohmotné kamienky a kamienky, kovové spojovacie prvky a dekor.

Stiletto Heel alebo Platforma

Milovníci klasických vysokých čapov budú tento rok trochu sklamaní. Vedúce módne domy zaujali také miesto na zadnej strane výstavy. Len v spoločnosti Gucci môžete stretnúť ortodoxné modely s klasickým tvarom lodí. Zvyšok uprednostnil buď úplne vylúčiť takúto pätu zo zbierok, alebo im dávať zanedbateľnú pozornosť.


V zbierkach Dolce & Gabbana, Saint Laurent, Haider Ackermann boli tieto modely zdobené futuristickými vložkami z farebného plastu a kovu. Pridaním sa stali čipky, ktoré v tomto prípade neumožňujú hovoriť o klasike.

V novej sezóne môžete bezpečne hovoriť o víťazstve masívnej platformy cez elegantnú pätu. Je to pohodlné, praktické a vždy originálne. Tento dizajn poskytuje dostatok príležitostí na zdobenie a použitie ďalších materiálov. Nové modely svedčia o hypertroficky, vyvolanej mizote.

Maison Margiela, Gucci a ďalšie kolekcie ponúkajú kombináciu dvoch trendov sezóny v jednom páre - hrubá päta a masívna punková platforma zdobená reťazami a nýtmi. Napriek ohrozujúcej kombinácii hrubých čiar, topánky sa ukázali celkom femininné.

Ako odpoveď na vyššie opísané modely sa na pódiu objavili takzvané ploché formy. Je to plochá uniformná podrážka, ktorá viac pripomína tradičnú japonskú obuv. Takéto modely sa našli aj v športových variantoch.

V novej sezóne sa plochá nízka plošina stlačila staršie high-top tenisky. Ľahké sandále dali ženské nohy eleganciu a citlivosť, čo sa nedalo dosiahnuť pomocou tenisiek na platforme a tenisiek.

Armani a Alexander Wang ponúkajú vstup do horúceho leta v pohodlných flip-flopoch, ktoré sú pripevnené na nohu so členkovými popruhmi.

V móde tiež malé elegantné podpätky nazývané mačiatko päty. Ušetria milovníkov kolíkov od hádzania medzi policami s hustými, stabilnými, ale módnymi podpätkami a elegantnými, minulými, klasickými.

Z roka na rok mnohí dizajnéri vytvárajú v letných zbierkach samostatnú líniu. Možno niekto pridelí tieto topánky výlučne skupine na pláži. Napriek tomu pri výkone moderných dizajnérov tento jednoduchý typ obuvi môže byť harmonickým doplnkom do kancelárskeho súboru. Aby ste sa o to postarali, stačí študovať zbierky za teplú sezónu od Miu Miu, Christian Dior a Hugo Boss.

Originality na pokraji

Kým si niekto vyberie svoje otvorené žabky pre pláž a kanceláriu, obzvlášť odvážne dámy dostanú kožušinové topánky z letných zbierok. Takéto kontrasty nie sú novinkou pre módny svet. Masívne topánky sa nosia s mini šatami a ľahkými sukňami. Holé nohy vyzerajú dotýkajúce sa v ramenách modelov grunge s masívnou platformou.

Alternatíva k oceľovým topánkam, pančuchám svetlých farieb. Sú aktívne zdobené farebnými výtlačkami a aplikáciami. Je dôležité, aby takéto modely boli vysoké.

V móde tiež vrátil všetky druhy tkanie z popruhov. Dizajnéri, ktorí sú v popredí módy, ponúkajú výrobky, plne zostavené z tenkých pásikov. Armani dovolila ženám vybrať si rovnaké modely na byte alebo na podpätku. Tieto topánky dokonale dopĺňajú kanceláriu a ležérny vzhľad.

Okrem toho, medzi hlavné trendy možno identifikovať T-v tvare uzáveru, šnurovanie rôznych tvarov a farieb, výtlačky vo forme plazy pokožky. Neprítomnosť chrbtov v niektorých modeloch je tiež vítaná.

Loading...