Články

Dovolenka s deťmi v lete roku 2018: vyberte najlepšie miesta

Zámočná rodinná dovolenka už nie je zázrak. Kam v pondelok v roku 2018 ísť plnohodnotná rodina s cieľom získať maximálny dojem a nezabudnuteľnú radosť zo zvyšku?

V letných zámorských prázdninách, najmä ak malé deti cestujú s vami, vyššia moc je najnebezpečnejšia, keď sa klimatické podmienky ukážu inak, hotelové izby a dokonca aj more sa volajú inak. Ak nechcete byť v takej situácii v lete roku 2018, potom plánujte svoju rodinnú dovolenku správne a premýšľajte o každom kroku.

Plánujeme dovolenku s deťmi

Výber miesta a času odpočinku

Pri plánovaní cesty do zahraničia sa psychicky pripravte na zmenu zemepisu. Majte na pamäti, že pri výbere krajiny pre zdravie detí je potrebné koordinovať všetky nuansy s pediatrom, ktorý pozoruje vaše deti. Okrem toho lekár spolu s balneológom po analýze zdravia vašich detí určí, ktoré klimatické podmienky prispejú k ich najlepšiemu zotaveniu. Presnejšie, lekár vás varuje, že pokiaľ ide o zmenu klímy, najbližšie morské oblasti pre dieťa sú rovnaké ako exotické krajiny na iných kontinentoch.

očkovanie

Neprehliadnite skutočnosť, že pred cestou musíte zistiť na klinike špeciálne očkovanie detí, bez ktorých nie je v niektorých krajinách jednoducho povolené. A pri ďalšom očkovaní sa rozhodnite čo najskôr, pretože obdobie medzi injekciou vakcíny a výletom by malo byť aspoň mesiac.

Registrácia zmluvnej dokumentácie s cestovnou agentúrou

Ak sa vaša rodinná rada rozhodla, kam sa má v lete v roku 2018 odísť na dovolenku a konzultovať s pediatrom, je čas obrátiť sa na cestovnú kanceláriu, aby uzavrela dohodu. Nezabudnite si vziať so sebou svoju kópiu zmluvy pred odchodom do teplej krajiny, kde sú stanovené všetky miesta pobytu vrátane prevodu. Potrebné je aj poistenie.

Mobilná komunikácia a neprenosný let

Zmena scenérie je reálnym stresom pre malé dieťa aj pre teenagerov. Nie každé dieťa bude dlho prežiť v obmedzenom priestore a bude sedieť na jednom mieste. Pokúste sa usporiadať čas cesty svojho dieťaťa a pozvite svoje dieťa, aby počúval hudbu, lákal s hračkou, hral loutkové divadlo, vytvoril predmety. Čas na ceste bude rýchlo a bez povšimnutia lietať. Pred odchodom do zahraničia nezabudnite na mobilnú komunikáciu s príbuznými. Preto plaťte tarifný balík, ktorý umožňuje roaming.

Dovolenka s deťmi v Egypte

Letné rodinné zájazdy do Egypta sú veľmi populárne. Majú svoje výhody a existujú nástrahy, a to ako v priamom ako aj v obrazovom zmysle tohto výrazu. Mnohí rekreanti tvrdia, že v júni je teplota vody a vzduchu v Egypte veľmi kontrastujúca a koralové rastliny sa dostanú na samotné pobrežie pláže, ktoré môžu zraniť nohy detí bez špeciálnej obuvi. V Hurghade, pokojnejšie ako v Sharm-al-Šajchu. Vyberte si malý hotel s vhodnými životnými podmienkami pre deti, inak riskujete, že stratíte aktívne deti v močení zvyšku. Najlacnejšia cesta do Egypta začína od 30 000 rubľov na osobu.

Rodinná prehliadka do Turecka

Turecko je úžasná a pohostinná krajina, kde si môžete v lete užívať deti. Od mája do novembra privíta Turecko hostí s otvorenou náručou. Nikdy nie je teplota vody pod 20 stupňov Celzia. Na čistých piesočnatých plážach v Antalyi, Alanyi, Kemer, Side, je potešenie uvoľniť sa so svojimi deťmi. Kúpte si poukážky do Turecka so systémom "all inclusive". Ceny za plné turné pre dvoch začínajú na 50 000 rubľov. Mimochodom, všetky hotely neprijmú rodiny s deťmi do šiestich rokov. Účastníci v hoteloch majú dobré deti, čo dokazuje organizácia detských klubov, animácia a početné vodné parky. Výhodou dovolenky v Turecku je to, že vy a deti budú obmedzené na zvyšok pri stenách hotela. A prečo ísť niekde, ak už je všetko plánované na zotavenie dieťaťa?

Zotavenie pre deti v Grécku

Morské letoviská Chalkidiki, Loutraki, Katerini, Korfu, Mykonos, Rodos sú známe svojou miernou klímou, nekonečným čistým morom, čistým piesočnatým pobrežím a dobrým servisom. Vysoká vlhkosť a množstvo zeleného priestoru umožní deťom pohybovať sa v gréckych teploch. Tu na každom rohu môžete venovať dieťaťu starovekom gréckym legendám príkladom. V letovisku však existujú problémy rusky hovoriacich hotelov, ktoré nie sú vhodné pre rodinnú dovolenku.

Dovolenka s deťmi v Bulharsku

Pokojné, pokojné, civilizované, premyslené a lacné môžete relaxovať so svojimi deťmi v lete v roku 2018 v Bulharsku - to je názor mnohých turistov. Zelené parky, detské atrakcie, tobogány, detské festivaly očakávajú dovolenkárov v Albena, Zlatých pieskoch a na Slnečnom ostrove. Rodinné prázdniny v Bulharsku budú bohaté, nezabudnuteľné a budú vás stáť asi 50 000 rubľov.

Rodinná cesta do Rumunska

Najobľúbenejšie pobrežie Čierneho mora v Rumunsku sú sústredené blízko Constanta. Piesočnatá pláž, úžasná modrá more, biele jahňatá vlny na rumunskom pobreží prinesú skutočnú radosť deťom každého veku. Široká terapeutická základňa kompenzuje nie veľmi rozvinutú detskú infraštruktúru.

Nenápadnosť detskej činnosti

Ak vaše dieťa miluje počúvanie mýtov a príbehov o egyptských faraách a gréckych bohov, potom sa rozhodne bude páčiť rodinné prázdniny v Grécku alebo Egypte. Dlhá exkurzia je nepravdepodobné, že poteší mladšie deti, pretože dovolenkový program je diskutovaný vopred. Ak je lístok všetko, nemali by ste ťahať celý kufor hračiek, ktoré môžete mať v hoteli.

Určite nebolo možné uviesť všetky krajiny, v ktorých môžete relaxovať s deťmi v lete roku 2018, ale sú špecifikované hlavné nuansy. Ponúkame využiť navrhované možnosti voľného času a chatovať s priateľmi alebo na fórach s tými, ktorí už s týmito deťmi navštívili tieto krajiny. Ešte lepšie, diskutujte tipy na rodinnú dovolenku v komentároch!

Pozrite si video: Špeciálne 2 dni na Sicílii I DOVOLENKOVLOG 15 + titulky (Február 2020).

Loading...