Krása

Príslušenstvo 2018: Módne trendy a nové položky

Príslušenstvo je nepostrádateľným atribútom štýlového obrázka. Správnym výberom týchto na prvý pohľad "trinkety" môžete premeniť oblečenie a urobiť to výraznejšie.

Milanský týždeň módy, ktorý sa konal v Miláne, priniesol luxusné doplnky pre celý svet, ktoré obsahovali šialené nápady a nepredstaviteľné kombinácie, ktoré sa narodili v hlavách slávnych dizajnérov. Niektoré z nich nie sú v štýle a extravagancii horšie ani do samotných kostýmov.

Príslušenstvo 2018: Módne trendy a nové položky

Keď hovoríme všeobecne o príslušenstve 2018, môžeme rozlíšiť niekoľko oblastí:

  • vzpurný rockerský štýl - hojnosť kolíkov, reťazí a ďalších dekorácií sa stáva módnou a opäť žiadanou
  • živočíšne výtlačky - náramky a prstene v podobe hadov, motýľov, vtákov atď.
  • masívne šperky - vrstvené korálky, náhrdelníky, hrubé reťaze
  • drahé kovy a kamene - príslušenstvo s jaspisom, ametystom, malachitom atď.
  • etnické motívy - orientálne výtvory, amulety, talizmany a amulety našli svoje miesto v štýlových módnych obrázkoch z roku 2018

Zimné doplnky 2018

Dokonca aj keď je zabalený do kožušiny, tlstého kabáta alebo bundy, nemali by ste zabudnúť na roztomilé doplnky, ktoré vás nielen zahriajú v chlade, ale aj jedinečný šarm.

Kožušinové šály

Pletené výrobky sa stali tak nudné, že ženy módy sú pripravené nahradiť ich nezvyčajným objemom šupiek a kožušinových šálov. Vyzerajú oveľa zaujímavejšie a najdôležitejšie je, že sa v zime chladia lepšie. Dizajnéri ponúkli nielen nový spôsob viazania šálu, ale tiež ukázali modely neočakávaných materiálov.

Kožušinový šál môže byť vyrobený v upokojujúcich farbách a naopak, oslnivý s jasnými nasýtenými farbami. V zimných podmienkach vyzerajú veľmi zvláštne klenoty ružovej, modrej a fialovej farby alebo niekoľko kúskov viacfarebnej kožušiny.

Kožušinový šál je univerzálny doplnok, ktorý je pre zimu nepostrádateľný. Môže sa nosiť, vrhnúť cez ramená cez vrchné ošatenie, zabalené okolo krku a dokonca aj ako čelenka.

"Babička" vreckovka

Mnohí považujú šatku za ozvenu sovietskej minulosti, keď boli nepostrádateľným atribútom provinčných dám a babiek. Najnovšie zbierky spoločnosti Gucci, Moschino však ukázali, že šatka nie je plne oceňovaným doplnkom, ktorý dokáže ozdobiť ženský obraz mestskej módy.

V móde jasných farebných šálov, ktoré musia byť viazané presne na spôsoby "babičky". Môžete kombinovať čelenku s prešívaným kabátom alebo kožušinovým náterom bohatých farieb.

Dlhé rukavice

Dizajnéri so silou a hlavou sa pripravujú na ťažké mrazy, pretože meteorológovia predpovedajú, že zimy v roku 2018 budú najchladnejšie za posledných 100 rokov. Preto stojí za to zahriať naplno a doplniť šatník s kožušinovými rukavicami a klobúkmi.

Zima 2018 zaviedla správnu dĺžku rukavíc, ktoré sa dostali do lakťa a vyššie. Príslušné kožené, semišové a pletené modely rôznych farieb a štýlov. Môžete nosiť kožušinové rukavice nielen s vrchným oblečením. Môžu byť vrcholom obrazu so šatami, blúzkami alebo oblekmi.

Kožušinové obväzy

Ženské čelenky a čelenky zdôrazňujú tvárové rysy, čím sú jasnejšie a výraznejšie. Správne zvolený odtieň a štýl tohto príslušenstva sú zamerané na farbu očí a odevu.

Obväzy, ktoré prezentujú Luisa Beccaria a Elie Saab, sú navrhnuté v štýle aristokracie a závažnosti. Sú vyrobené z kožušiny, pleteniny a zdobené veľkými drahými kovmi, brošne s kamienkami, kvetmi a perlami. Takéto doplnky sú nepostrádateľné pre studený jeseň alebo teplú pružinu.

Módne doplnky: Leto 2018

Keď, ako v lete, dopĺňate svoj obraz s roztomilými doplnkami, z ktorých je zastúpené obrovské množstvo. Náramky, náhrdelníky, prívesky, náušnice, kabelky, krúžky, brošne nie sú kompletným zoznamom toho, čo môžete vyzdobiť svojim každodenným, obchodným alebo večerným vzhľadom.

Štýlové náramky 2018

Pokiaľ ide o náramky, dizajnéri tu už dlho rozhodujú o smerovaní. Stále viac nám ponúkajú najdôležitejšie doplnky s jednoduchou formou a nenáročným výtlačkom.

Materiál náramku nezáleží, pokiaľ je veľký a nezabudne na všeobecnom pozadí. Trend 2018 - niekoľko náramkov na jednej strane súčasne, cez rukávy alebo dlhé rukavice.

Náramky na nohách

Stylisti naznačujú, že náramky používajú nielen na rukách, ale aj na členkoch. Dokonale dopĺňajú letný a jarný vzhľad, keď sú oblečenie stále otvorenejšie a ľahšie. Náramky na nohách vyzerajú veľmi pôsobivo s sukňou akéhokoľvek dĺžky, šaty, šortky alebo orezané džínsy.

Rastúca tendencia 2018 - šperky s krížom. Sú doplnené ozdobami, náramkami, náušnicami a reťazcami, ktoré vytvárajú slávnostné aj každodenné obrazy.

Trend náušnice 2018

Masívne prenasledovanie módnych šiat a takých nepostrádateľných doplnkov pre ženy ako náušnice. V tejto sezóne dávajte pozor na veľké ozdoby s krížom, kamene. Veľké klipy, otvorené kaviarne s reťazami, príslušenstvo neobvyklých geometrických tvarov, viacstupňové modely sú v móde.

Štýlový náhrdelník 2018

Hlavnou úlohou náhrdelníka v nasledujúcom roku je zamerať sa na veľký výzdobu tohto príslušenstva. V roku 2018 budú významné masívne viaczložkové šperky s kamienkami na strunách alebo malých kryštáloch.

Na leto, oblek etnický štýl, ktorý vyzerá skvele s boho alebo ležérny vzhľad bude vyhovovať.

Módne krúžky 2018

Prstene, ktoré budú v nasledujúcom roku v trende, sú pozoruhodné v ich masívnosti a extravagancii foriem. Dizajnéri ponúkli dievčenské modely vo forme veľkého hmyzu, miniatúrnych vtákov a dokonca aj zvierat. Toto príslušenstvo musíte nosiť na každom prste, čím vytvoríte kompletnú sadu v rovnakom štýle.

Trendy prívesky 2018

Rovnako ako veľa príslušenstva v roku 2018, prívesky musia byť veľké a zreteľné. V trende masívne reťaze s veľkými medailónmi, ktoré nie sú len dekoráciou, sú doplnené premyslenými nápismi alebo symbolmi.

Záujem o chokers v roku 2018 mierne klesol, takže dizajnéri sa obmedzili na modely s malým a najjednoduchším výzdobou.

Ostatné príslušenstvo 2018

Okrem hlavných šperkov, bez ktorých žiadna žena nemôže robiť, môžete ľahko používať nie tak populárne príslušenstvo. Napríklad, čipky a pančuchy, ktoré sa práve objavili na módnych prehliadkach. Môžete ich nosiť so všetkými otvorenými topánkami a dokonca aj pod sandále.

Ak chcete zdôrazniť a zúžiť pás, pomôže pás a pásy. V nadchádzajúcej sezóne sa odporúča nosiť široké kožené modely, ktoré sú viazané v uzle na páse, čo spôsobuje, že obraz je nepríjemný a náročný.

Výber správneho príslušenstva pre vás nie je ľahká úloha. Tu je potrebné dôkladne premýšľať o každom nákupe a nie na prvý pohľad získať atraktívny šperk.

Aby ste pochopili, ktoré doplnky sú pre vás to pravé, pomôže vám len stála prax a štúdium módnych recenzií s fotografiami na našich webových stránkach, kde pomôže viac ako 100 originálnych nápadov kombinovať šperky s oblečením v takmer akomkoľvek štýle.

Loading...