Krása

Štýlové zimné topánky: Valenki na fotke

Nie tak dávno sa predpokladalo, že topánky sa nosia iba v ruských dedinách. Ale v roku 2017 dizajnéri zničili tento stereotyp, prezentovali na móloch množstvo rôznych moderných modelov. Navyše, nové topánky takmer nemajú podobnosť s ich predchodcami. Sú štýlové, praktické a vylepšené. Ale najdôležitejšou vecou je zároveň ich kvalita - schopnosť udržať si teplo.

Čo sú vyrobené valenki?

Pôvodne sa cítili topánky na Sibíri a používali sa na tento materiál z plsti alebo ovčia vlna. Postupom času sa veľa zmenilo a dnes existujú rôzne výrobné techniky. Napríklad, fínsky cítil topánky veľmi populárne.

Na rozdiel od ostatných, majú hrubú izolačnú podrážku, ktorá vám umožňuje nezmraziť ani v extrémnych podmienkach. Je vyrobená z polyuretánu, čo znamená, že sa na ľade nezmizne. Súhlasím, významnou výhodou pre zimnú obuv.

V hornej časti je často ošetrený špeciálnym nástrojom, ktorý odpudzuje nečistoty a prach. Vnútri zimných obuvi je vysoko kvalitná hromada. Zachováva teplo a dáva pocit pohodlia pre nohy.

Dámske topánky: farebná paleta 2017

Časy, keď boli topánky výhradne v šedej, bielej alebo čiernej farbe, už dávno prešli. K dnešnému dňu predstavil veľa odtieňov v rôznych odtieňoch. Jasné farby sú najvýhodnejšie, pretože sa môžu stať štýlovým prízvukom v obraze. Najrelevantnejšie sú všetky odtiene zelenej, modrej, fialovej a hnedej.

Vzhľadom k tomu, že v roku 2017 je prírodnosť v móde, potom sa cítia topánky v pastelových farbách. Samozrejme, v chladnej sezóne sú topánky v takýchto odtieňoch považované za nepraktické. Ale pretože sú topánky pokryté špeciálnym ochranným prostriedkom, môžete bezpečne vybrať ľubovoľný model svetlej farby.

Samozrejme, klasické odtiene zostanú v móde, ale je veľmi dôležité, aby mali ďalšiu dekoráciu vo forme čipiek, kamienkov alebo výšiviek. S ich pomocou vyzerajú modernejšie.

Pocitové topánky s prechodom vyzerajú nezvyčajne a úžasne krásne. A to môže byť v pastelových aj jasných nasýtených tónoch.

Taktiež v roku 2017 bude relevantný geometrický vzor, ​​ktorý vyzerá štýlovo na plstených topánkach akejkoľvek farby. Samozrejme, nemali by sme zabudnúť ani na tradičný ľudový ozdob, ktorý si predovšetkým cenia dizajnéri. Tieto modely vyzerajú veľmi farebné a skutočne štýlové.

Treba poznamenať, že aj plstené obuv z viacerých materiálov sa tiež považuje za relevantné. Nenechajte sa prekvapiť, keď uvidíte jednoduché modely s kožou, čipkou, plsťou alebo inými materiálovými vložkami. Môžu sa použiť tiež šnurovanie, pásy, pompony a nezvyčajné nity. Všetky tieto prvky pomáhajú vytvárať plnohodnotné topánky ešte modernejšie a módnejšie.

Módne topánky 2017

V módnych zbierkach z roku 2017 sa prezentujú nielen klasické plstené topánky, ale aj odvážnejšie nezvyčajné modely. Napríklad, plstené topánky s podpätkom len ohromili každého, kto sleduje módne novinky.

Napriek tomu, že to znie ako blázon, tieto topánky vyzerajú veľmi prezentovateľné a majú podobnosť s jednoduchými topánkami. A čo je najdôležitejšie, takéto modely si zachovajú všetky svoje funkcie a udržiavajú v teple. Ale v každom prípade, pri výbere, je potrebné venovať pozornosť tomu, že topánky sú stabilné a nekĺzajú. Preto je najlepšou voľbou široká pätka alebo klin.

Ďalšou novinkou, ktorá potešila množstvo módnych šperkov, sú topánky. Vyzerajú naozaj krásne a často majú dodatočnú výzdobu vo forme výšivky. Tieto topánky sú ideálne pre chladnú zimu.

Veľmi štýlové vzhľadové topánky s gumovou podrážkou. Väčšina z týchto modelov má podobnosť s klasickou obuvou, ale sú oveľa teplejšie. Často tak krátke topánky majú šnurovanie, ktoré je vytvorené pre pohodlie. Takéto možnosti sú najlepším riešením pre mladšiu generáciu.

Ďalší model topánok, ktorý získal veľkú popularitu v roku 2017 - topánky s pletenými vložkami. Modely tohto štýlu vyzerajú obzvlášť útulné, ženské a jemné. Preto sú najčastejšie dievčatami zvolené na vytvorenie módnych obrazov.

Oddelene stojí za zmienku o topánkach spoločnosti Keddo, ktoré sa vyrábajú vo Veľkej Británii. Predpokladá sa, že táto spoločnosť vyrába najštýlovejšie a najmodernejšie plstené topánky. Prezentované modely sú zamerané na mladé publikum, takže dizajn je veľmi kreatívny a originálny. Zároveň sú topánky tejto produkcie veľmi ženské, takže môžu byť bezpečne vybraní aj pre prácu.

Čo nosiť s topánkami?

Stylisti tvrdia, že klasické valenky sú najlepšie kombinované s štíhlymi džínsy, legíny a nohavice. A ako vrchné oblečenie sú najlepšie vhodné bundy, bundy a kožušinové vesty.

To je čiastočne pravda, ale vo väčšej miere sa musíte zamerať na štýl vašich topánok. Napríklad modely v podpätkoch a botách - topánky vyzerať oveľa lepšie v kombinácii s sukňami, šortky a šaty. V tomto prípade by ste si mali vybrať kožušinové plášte, kabáty alebo kabáty.

Ak chcete vytvoriť štýlový obrázok s krátkymi topánkami, topánkami, je najlepšie kombinovať ich s džínsy a nie príliš dlhou bundou. A samozrejme nezabudnite na teplé, objemné svetre, pretože sú ideálne pre vytvorenie útulného zimného vzhľadu.

Na druhej strane, športové štýlové topánky sa dajú kombinovať nielen s džínsy, ale aj s teplákovou súpravou alebo legomami. Najlepšie je kombinovať ich so športovými bundami alebo kabátmi. Podobné obrázky vyzerajú veľmi neobvykle, ale zároveň štýlové.

Valenki je štýlový a módny prvok šatníka skutočného módy. Napriek tomu, že sa už dlho stali známi, bola táto útulná obuv skutočne ocenená. Preto vám odporúčame zakúpiť si aspoň jeden pár, ak chcete robiť zaujímavé a neobvyklé obrázky.

A ako sa cítite o topánkach? Povedzte nám v komentároch o najobľúbenejšie a najpohodlnejšie zimné topánky.

Loading...