Články

Ktoré druhé auto je lepšie kúpiť až 800 000

Tento článok predstavuje použité sedany v hodnote až 800 000 rubľov.

5. miesto. Ford Mondeo

Vozidlo má mnoho kompletných súprav a typov motorov, ktoré sa dajú vybrať pre každú chuť. Ford Mondeo - jeden z najbežnejších vozidiel na cestách.

Najbežnejšou možnosťou na vyzdvihnutie tohto auta je benzínový motor s výkonom 2300 cm3 na automatickú prevodovku. Tento motor je známy svojou spoľahlivosťou, čo sa vysvetľuje jeho vytrvalosťou a veľkou bezpečnosťou. Iba 250-300 tisíc najazdených kilometrov môže s tým mať problémy. Predovšetkým s reťazcom mechanizmu distribúcie plynu.

Ford Mondeo môže mať najmenšie vybavenie za prijateľnú cenu, rovnako ako plne vybavená verzia rôznych elektronických funkcií. Najmä v súčasnosti sú to aktuálne možnosti, ako napríklad regulácia rýchlosti, motor začínajúci tlačidlom a iné. To vám umožní vybrať si toto auto pre akúkoľvek peňaženku.

Nemali by ste ušetriť na kúpe tohto vozidla zakúpením s motorom s výkonom 1600 cm3. V každom prípade spotreba bude predstavovať najmenej 12 litrov paliva. Na aktívny pohon sa takýto motor nehodí. Ford Mondeo má hmotnosť až 1,5 tony, čo je dôvod, prečo bude tento typ motora ťažko demonštrovať určitú dynamiku. Navyše pri výbere b / w auta stojí za to, že bol s týmto motorom predtým, než sa predaj uskutočnil v taxíku. Stroj pracoval v nepriaznivých podmienkach, v opačnom prípade bude výrazné opotrebovanie motorových a karosárskych prvkov a iných častí vozidla.

Cena modelov vyrobených v rokoch 2012-2014 s nízkym kilometrovým využitím nebude vyššia ako 800 000 rubľov. Minimálna suma, za ktorú si môžete kúpiť Ford Mondeo (ale 2012) vo výbornom stave - 720 000 rubľov.

4. miesto v rebríčku

Toto miesto je rozdelené medzi tieto autá:

  1. Kia optima
  2. Hyundai Sonata YF
  3. Hyundai i45

Podľa technických údajov sú autá takmer rovnaké. Majú iba rôzne značky a trhy.

Hyundai sa vyznačuje obchodnou triedou. Toto auto je najviac vybavené rôznymi možnosťami v tomto hodnotení. Má panoramatickú strechu, ktorá nebola umiestnená výlučne na horných verziách. Tieto stroje sú známe svojimi mnohými funkciami.

Tieto tri automobily boli dokončené hlavne s motormi s objemom 2000 cm3 a 2400 cm3 od Mitsubishi. Ich zvláštnosťou je absencia hydraulického kompenzátora a reťaze. Po 60-100 tisíc kilometrov môže dôjsť k problémom s motorom. Vyjadrujú sa v hlučnej práci, vyžadujú a pozornosť pre neho, najmä nastavenie ventilov. Ďalšou nevýhodou výrobcov kórejského automobilového priemyslu je nekvalitná interiérová výbava. Je vyrobený z lacného plastu a materiálu. To je dôvod, prečo po asi 100 tisícoch jazdy bude mať kabína veľké množstvo škrabancov, vyblednutého volantu a čalúnenia sedadiel.

Pre určenú sumu si môžete kúpiť každé z týchto automobilov v rokoch 2011-2013 v dobrom stave.

3. Honda Accord 8

Vozidlo je známe svojim vynikajúcim športovým dizajnom a dobrou spoľahlivosťou. Má však aj určité nevýhody.

Honda Accord 8 na TCP má 201 koní Daň z daňového poriadku Ruskej federácie na vozidle s výkonom 200 koní robí 10 000 rubľov. Automobily s výkonom viac ako 200 koní musí zaplatiť do rozpočtu 15 000 rubľov. To je dôvod, prečo mnohí ľudia odmietajú nákup tohto auta, aby nedošlo k strate 5 000 rubľov v dôsledku prítomnosti nadmerného výkonu.

Ďalšou nevýhodou možno považovať za nákladnú službu, konkrétne za cenu náhradných dielov, ktorá je rovnaká ako ceny ako nemecké automobily, napríklad BMW. Sumy sú neoprávnené. Úroveň izolácie šumu je nedostatočná, orezanie by mohlo byť lepšie. Drobná dopravná nehoda ohrozuje majiteľa, aby získal veľa peňazí.

Jednou z výhod Honda Accord je predné odpruženie. Ona je v aute nie MacPherson, ale nezávislá dvojitá páka. Zlepšuje sa tak manipulácia a očakávané správanie na ceste. To je jednoznačný prínos pre taký veľký sedan.

2. Mazda 6 GH

Výrobca Mazda vyrába rôzne vozidlá s nezvyčajným a zaujímavým vzhľadom.

Mazda 6 GH má rovnaké predné odpruženie ako dvojpáka Honda Accord, ale má viac života a spoľahlivosť. Vozidlo má tiež širokú škálu motorov. Maximálny objem motora, ktorý bol umiestnený na ňom 3700 cm3. Najbežnejšími jednotkami sú motory s objemom 1800 cm3, 2000 cm3 a 2500 cm3.

Toto vozidlo je vybavené funkciou ovládania nevidiacich zón, čo je pre triedu E zriedkavé.

Mazda 6 GH má pomerne nízku svetlá výška, preto sa neodporúča zakúpiť ho v čase, keď žijete v regiónoch.
Kúpou tohto auta s motorom 2500 cm3, v porovnaní s Honda Accord, ktorý má objem motora 2400 cm3, môžete získať lepšiu dynamiku a ovládateľnosť.

1. Toyota Camry XV40

Toto auto má takmer žiadne chyby. Vozidlo roku 2010 s kilometrovým výkonom maximálne 100 000 a objemom motora 2400 cm3 je ideálne pre rozpočet 800 000 rubľov.

Životnosť motora je pomerne veľká. On je schopný prejsť asi 300 tisíc a len potom reťaz by mala byť nahradená.

Samozrejme, môžete si zakúpiť verziu s motorom s rozmermi 3500 cm3, s výkonom 277 koní. Zároveň dosiahne rýchlosť 100 km / h za 7 sekúnd. Avšak pre takúto silnú jednotku bude musieť platiť ročná dopravná daň vo výške približne 45 000 rubľov ročne.

Batožinový priestor je možné otvoriť pomocou kľúča, tlačidla na ňom alebo malého držadla v kabíne. Má také nevýhody ako drevovláknitá doska na podlahe a otvorené kĺby veka batožinového priestoru, ktoré môžu poškodiť zaťaženie, keď je zatvorené.
Nepochybnou výhodou tohto modelu je dostupnosť za cenu náhradných dielov. Napríklad - predné odpruženie je jednoduché, napríklad MacPherson, pracujúce s axiálnym ložiskom a guľou.

Toyota Camry je mäkké auto, ktoré má kožený interiér, ktorý poskytuje vysoký komfort pre tento druh peňazí. Maximálny stupeň nemôže stáť viac ako 850 000 rubľov. Má štandardné rádio s obrazovkou a zadnú kameru, tlačidlo na štart a zastavenie motora, sklápanie a rozloženie zrkadiel, elektrické okná.
Trim a prístrojová doska Toyota Camry XV40 je vyrobená z lacného plastu. Zároveň vďaka vysoko kvalitným výpočtom pri inštalácii vnútorných častí a mäkkému zaveseniu nie sú v kabíne vozidla žiadne nepríjemné škvrny. Pre pohodlie v chladnej sezóne v kabíne spĺňa dvojzónové ovládanie klimatizácie. Pre zadných cestujúcich sú deflektory, ale pohovka nie je vyhrievaná.
Prevodovka je automatická, bez funkcie Tiptronic, ktorá vám umožňuje posunúť prevodové stupne zo smerového radenia na ručné ovládanie. Okrem štandardného stroja existujú také rozmedzie ako 2-L, 3, 4-D.

Zaujímavosťou je skutočnosť, že Toyota si spomenula veľký počet áut, pretože pravidelná podložka mala pod plynovým pedálom dutinu, ktorá slúži ako zastávka. Ak stlačíte plynový pedál až na doraz, mohla by sa do tohto otvoru prilepiť. To viedlo k mnohým dopravným nehodám. Po odvolaní výrobca zmenil reliéf koberca, ako aj samotný pedál.
Toyota Camry XV40 - pomerne odolný a spoľahlivý automobil. Keď sa používa, neexistuje pocit neistoty, pocit, že sa môže rozpadnúť a prísť do nevhodného stavu. Toto je najlepší prostriedok triedy E z hľadiska pomeru ceny a kvality v tomto rozpočte.

Loading...