Svet

Lunárny kalendár máj 2019 denne

Mesačný kalendár je skvelý spôsob, ako sledovať zmeny v energetickom pozadí každého dňa. Máj 2019 je nasýtený oboma priaznivými dňami a tými, ktoré sú nasýtené negatívnymi. Mesačný kalendár vám pomôže lepšie porozumieť problému a maximálne využiť vaše zdroje.

1. máj (25-26 mesačný mesiac)

Waning Moon v Rybách

Deň má introspekciu a vonkajšie vnímanie všetkého, čo sa stane. To pomôže lepšie pochopiť situáciu a pochopiť, že všetko nie je tak zlé.

2. máj (26-27 mesačný deň)

Ubúdajúci mesiac v Aries

Deň vám umožní optimálne využiť skúsenosti seniorov aj vašu intuíciu. Rozhodnutia prijaté v dôsledku dobrého vplyvu na pracovný a osobný život.

3. máj (27-28 mesiac v mesiaci)

Ubúdajúci mesiac v Aries

Tento deň pripravuje veľa nepríjemných prekvapení. Energia týchto mesiacov je nasýtená agresívnymi vibráciami a iba váš vlastný optimizmus vám pomôže vydržať všetky testy s cťou.

4. máj (28-29 mesiac v mesiaci)

Ubúdajúci mesiac v Tauruse

Deň je kontroverzný: v práci je lepšie využiť pomoc druhých na dosiahnutie požadovaného výsledku. Ale v rodinných problémoch je lepšie spoliehať sa na seba a neumožňovať rušenie zo strany iných.

5. máj (1-2 mesiace lunárneho dňa)

Nový Mesiac v Taurus

Dnes je lepšie byť účastníkom všetkého, čo sa deje a nerobí nič. Všetky problémy sa vyriešia sami. Deň je poznačený zmenami v živote, ktoré tiež prejdú sami. Prípustná vonkajšia pomoc.

6. máj (2-3 mesiac v mesiaci)

Rastúci mesiac v Gemini

Dnes môžete cítiť prudký nárast energie. Deň je vhodný pre šport a aktivity. Stojí za to venovať viac času sebe a riešiť čo najviac vašich vlastných problémov.

7. máj (3-4 mesiac v mesiaci)

Rastúci mesiac v Gemini

Deň bude poznačený úspechom vo všetkých oblastiach. Hlavná vec nie je sedieť, ale robiť niečo. Dnes je dobré riešiť finančné problémy a splácať dlhy. Viac času stojí za to stráviť s rodinou.

8. máj (4-5 mesačný deň)

Rastúci mesiac v rakovine

Deň je nasýtený romantickými vibráciami. Skvelý čas na ľahkú flirt bez nenávisti bez následkov.

9. máj (5-6 mesačný mesiac)

Rastúci mesiac v rakovine

Dnes môžete bezpečne začať s významnými objemovými projektmi. Určite prinesú pozitívne výsledky. Je tiež dôležité absorbovať všetky informácie, ktoré sa neskôr ukážu ako veľmi užitočné.

10. máj (6-7 mesačný deň)

Rastúci mesiac v rakovine

Je lepšie stráviť deň sám v meditácii a sebapoznávaní. Práve dnes sa môžu odhaliť nečakané pravdy. Pre najväčší efekt musíte stráviť deň na pozitívnej vlne.

11. máj (7-8 lunárny deň)

Rastúci Mesiac v Leo

Dnes stojí za to tráviť čas sami sami. Samoregulácia v potravinách a iné aspekty života prinesie iba jednu výhodu. Skvelý deň na sebačistenie a sebaobjavenie.

12. máj (8 - 9 mesiacov)

Rastúci Mesiac v Leo

Deň sa vyznačuje všeobecným napätím. Komunikácia by mala byť uzavretá iba na okruhu príbuzných a najmä blízkych ľudí. Obchodné stretnutia neprinesú úspech.

13. máj (9-10 lunárny deň)

Pestovanie Mesiaca v Panne

Deň je plná negatívnej energie, z ktorej sa musíte pokúsiť uzavrieť. Mali by ste sa ponoriť do seba a nesledovať dav. Riziko dostať sa do problémov je obzvlášť skvelé.

14. máj (10-11 mesiac lunárneho dňa)

Pestovanie Mesiaca v Panne

Deň je dosť márny, ale práce budú príjemné. Stretnutie s príjemnou osobou, ktorá sa dlho neobjavila, je pravdepodobné.

15. mája (11-12 lunárny deň)

Rastúci Mesiac vo Váh

Dnes existuje veľké riziko, že sa stane obeťou zvádzania. Pozornosť opačného pohlavia bude príjemná, ale povrchná. Nemali by ste brať, čo sa deje vážne, inak dôsledky budú hrozné.

16. máj (12 - 13 mesačný mesiac)

Rastúci Mesiac vo Váh

Deň bude plný udalostí a stretnutí, napriek tomu, že vnútorný štát nemá opatrenia. Odmenou za nepríjemné pocity bude stretnutie s užitočnou osobou, ktorá pozitívne ovplyvní udalosti.

17. máj (13-14 mesiac v mesiaci)

Otepľovanie Mesiac v Škorpióne

Vnútorný stav bude vyžadovať silné dojmy v tento deň. Môžete robiť extrémne športy alebo len stretnúť s priateľmi, ktorí neboli dlho videní.

18. máj (14-15 mesiac mesiac)

Rastúci Mesiac v Škorpióne

Deň prinesie množstvo zmien, ktoré sa nakoniec ukážu ako prínosné. V práci musíte dokázať sami seba a odmena vás nebude ťa čakať.

19. máj (15-16 mesačný deň)

Úplný Mesiac v Strelec

Dnes sa môžete bezpečne dostať do podnikania, ktoré vyžaduje energiu. Deň prinesie veľa prekvapení, takže konať podľa plánu nebude fungovať.

20. máj (16-17 mesačný deň)

Ubúdajúci mesiac v Strelec

Energia tohto dňa sa usiluje vyrovnať všetky udalosti. Všetky úspechy sú nutne kompenzované zlyhaniami v inej oblasti. Preto dnes nestojí za to vyčnievať z monotónneho rytmu.

21. mája (17-18 mesačný deň)

Waning Moon in Capricorn

Deň sa vyznačuje slabou energiou. To nestačí na riešenie problémov mimo. Nepreťažujte, je lepšie starať sa o zdravie.

22. máj (18. mesiac)

Waning Moon in Capricorn

Dnes musíme vynaložiť všetko úsilie v boji proti vlastnej nálady. Deň musí prejsť pod znamením pokory. Uvítajte komunikáciu s ostatnými, výlety na hostí a recepcie.

23. máj (18. - 19. mesiac)

Waning Moon in Capricorn

Dnes sa všetci budú snažiť pomôcť a poskytovať služby. Skôr ako prijmete takéto odmeny od ostatných, musíte starostlivo premyslieť všetko. Inak, pravdepodobnosť problémov.

24. máj (19-20 mesiac mesiac)

Waning Moon in Aquarius

Deň musí zdôrazniť. Ak sa im chcete vyhnúť, musíte sa vyhnúť okolitému zhonu a ponoriť sa do svojej obľúbenej činnosti. To pomôže predchádzať dekadentným náladám.

25. máj (20-21 mesačný deň)

Waning Moon in Aquarius

Dnešný odpočinok by mal byť spojený s úzkou komunikáciou s prírodou. Dovolenka na pláži alebo pešia turistika v lese budú najlepšie možnosti. Hlavná vec je vychutnať si tento proces.

26. mája (21 - 22 mesačný mesiac)

Waning Moon v Rybách

Veľa šťastia v podnikaní dnes je zatienené hádkami a nedorozumeniami v rodine. Nemali by ste situáciu zhoršiť objasnením vzťahu, je lepšie len počkať na nepriaznivé obdobie.

27. máj (22-23 mesiac v mesiaci)

Waning Moon v Rybách

Tieto mesiace mesiaca sú naplnené agresívnou energiou. Je lepšie, aby sa nestretli s nepríjemnými ľuďmi, inak je možná otvorená konfrontácia. Všetky vnútorné emócie a pocity dnes sú lepšie, aby sa nestratili, ale aby sa udržali vo vnútri.

28. máj (23-24 mesiac v mesiaci)

Waning Moon v Rybách

Tento deň je vhodný na začatie nových projektov a služobných ciest. Takéto udalosti určite prinesú úspech aj v budúcnosti. Všetky informácie v tento deň by mali byť dôkladne pochopené, pretože čoskoro bude potrebné vyriešiť dôležité otázky.

29. mája (24-25 mesačný deň)

Ubúdajúci mesiac v Aries

Dnes sa má učiť, ako sa zaoberať odmietnutím vlastných zlyhaní. Musíte byť schopní zvládnuť zlyhania a vyvodiť závery zo situácie. Tento deň je vhodný pre zúfalé skoky vpred, bez ohľadu na ich úspech.

30. máj (25-26 mesačný deň)

Ubúdajúci mesiac v Aries

Deň sa musí ponárať do seba, sebapoznanosti a meditácie. Takáto zábava prinesie dnes viac výhod ako aktívnejšie akcie. Hnev a závisť nahromadené vo vnútri musí byť odstránené z duše prostredníctvom duchovného sebaočistenia.

31. mája (26-27 mesačný deň)

Ubúdajúci mesiac v Tauruse

Nálada tohto dňa si vyžaduje pokojnú atmosféru. Všetky druhy agresie budú vnímané veľmi bolestivo. Tento deň je vhodný pre duševný vývoj, tréning, sebadisciplínu. Dnes bude dobré plánovať budúci týždeň.

Loading...