Články

Módna strieborná manikúra: 100 nápadov na brilantné nechtové umenie

Moderné trendy umenie nechtov výrazne podporujú kovový odtieň laku vo všetkých jeho prejavoch. Na móloch sa módne ženy chvália so zrkadlovými nechtami, kombinujú ich s rovnako pôsobivými dúhovými nohavičkami a šatami. Majstri nechtového dizajnu zdvihli nápad s brilantnou manikúrou a ponúkli módnym ženám najneobvyklejšie možnosti pomocou strieborného laku.

Strieborný odtieň mierne veľkolepý, inteligentný, nie nudný a nápadný. Po pridaní monofónneho dizajnu s pruhmi zrkadlovej farby ju premeníte na štýlové a jedinečné umenie nechtov.


Strieborná manikúra: nápady na fotografovanie pre skvelý dizajn

Strieborná farba je novinkou odvetvia nechtov. Tento neobvyklý odtieň bol veľmi zriedka používaný na vytvorenie dokonca aj slávnostnej manikúry. V tejto sezóne dizajnéri oceňujú kovový odtieň, ktorý sa začal objavovať v oboch slávnostných a každodenných projektoch.

Strieborná manikúra má mnoho výhod:

 • veľkolepý vzhľad - lesklé nechty budú významnou dekoráciou vášho obrazu. Oni, rovnako ako drahé kamene, dajú dizajnu rafinovaný a vznešený vzhľad. Na druhej strane, striebro je ten odtieň, ktorý sa sotva dá nazývať divný a kričať.
 • univerzálnosť - strieborný odtieň je lojálny k väčšine vecí moderného módneho šatníka. Dizajn so strieborným dekorom dokonale zapadajú do biznisu, mladosti, džínsy, romantického štýlu. Zvlášť vhodné lesklé nechtík vyzerať v štýle šaty a boho grunge.
 • prispôsobivosť - strieborné iskry možno aplikovať na dlhé a krátke nechty. Na akejkoľvek forme nechtov budú vyzerať štýlovo a originálne.

Strieborný náter je tradičnou voľbou pre vytvorenie slávnostného umenia, napríklad na Silvestra, svadbu, večere v reštaurácii, narodeniny. Okrem toho, flitre a kovové vzory môžu byť úspešne použité v každodennom dizajne. Klince so strieborným dizajnom zvýšia vplyv prsteňov a náramkov na ruky.

Strieborná manikúra 2018: všetky spôsoby, ako vytvoriť zrkadlový dizajn

Existuje 8 základných techník na vytvorenie striebornej manikúry, ktorá vám umožní realizovať neprekonateľné umenie s nechtami s fascinujúcim zrkadlovým povrchom, dokonca aj doma. Je možné, že tento zoznam sa čoskoro doplní, pretože fantázia dievčat je neobmedzená, najmä pokiaľ ide o krásu.

Striebornú manikúru môžete vytvoriť pomocou:

 • flitre
 • fólie
 • adhezívny termálny film
 • lesklé pruhy
 • strieborný lak
 • sľuda
 • kovové trenie
 • strieborné bujóny

Navrhujeme zvážiť viacero spôsobov podrobnejšie, aby sme pochopili, ktoré z nich budú vyhovovať vašim nechtám.

Strieborné lesklé manikúru

Technika nanášania lesku sa líši v závislosti od veľkosti častíc a očakávaného účinku. Lak s leskom - malý lesk - možno aplikovať tradičným spôsobom. Stačí, aby ste naliali kefu do fľaše a na pripravené nechty naneste lak. Hustota žiaroviek sa mení pri použití viacerých vrstiev poťahovania.

Suchý lesk sa aplikuje na platňu na nechty aplikátorom. Posypte častice na ešte suchý lak alebo na lepivú vrstvu gélového lesku. Po niekoľkých minútach lak vysuší a môže byť pokrytý vrcholom.

Krásne a efektívne vyzerá technika strečovania s iskrami, keď hustota aplikácie strieborných častíc sa postupne zvyšuje od koreňa nechtu k jej okraju.

Strieborná manikúra s fóliou

Fóliová manikúra sa tiež nazýva "zrkadlo" alebo "Hollywood". Na vykonanie strieborného dizajnu sa používa špeciálna fólia na nechty, ktorá je pomocou špeciálneho lepidla pripevnená k doske na nechty.

Postupnosť činností na vytvorenie manikúry s fóliou zahŕňa:

 • základná aplikácia
 • krytie nechtov so špeciálnym lepidlom
 • prekrytie fólie
 • odstránenie nadbytku použitím pilníčky na nechty alebo iných nástrojov na manikúru

Na zvýšenie pevnosti hotového dizajnu je fólia pokrytá vrchnou vrstvou. V takom prípade buďte pripravení na to, že fólia stratí trochu svoju lesk. Ak je veľkoleposť zrkadlového nechtového umenia pre vás dôležitejšia než jeho trvanlivosť, môžete tento krok vynechať.

Manikúra so striebornými pruhmi

Nie je to tak dávno, keď sa v nechtových predajniach objavili tenké lesklé pruhy, ktoré sú ideálne na vytváranie geometrických tvarov na nechtoch. Zvyčajne po vytvorení ideálne hladkých okrajov boli odstránené lesklé pruhy, ale neskôr sa do nich dostali šumivé čiary. Pomocou strieborných prúžkov vytvárajú majstri nechtového umenia úžasné vzory s pruhovanými a "kockovanými" vzormi.

Strieborná manikúra na krátke nechty

Na krátkych nechtoch, svetlé odtiene vyzerajú oveľa úžasnejšie a stručnejšie ako na dlhých. Strieborná farba môže byť klasifikovaná ako ľahké tóny, takže ak ste vlastníkom nechtíkov s dĺžkou až 3 mm, potom ich môžete slobodne sledovať strieborným dizajnom.

Úder sezóny pre krátke nechty je zrkadlo, ktoré vytvára nádherný lesklý efekt na nechty. Rubin je strieborný lesk jemného brúsenia, ktorého konečná forma sa môže líšiť v závislosti od farby podkladu.

Farebné podložky vyjadrujú trochu svojho odtieňa k zrkadlovému povlaku. Vyzerá to skvelé striebro trenie na bielom substráte. Ak chcete vytvoriť dokonalý chrómový povrch, zakryte nechty s gélovým vrcholom bez lepivosti alebo bežného vrchu. Na vysušenom povrchu jemne otrepte špongiou.

Čierna a strieborná manikúra

Ako urobiť čiernu manikúru menej ponurým a okázalejším? Je to jednoduché, stačí ho pridať so striebornými jiskrami alebo inými lesklými detailmi. Kontrast vytvorený medzi čiernou a striebornou farbou vyzerá štýlovo a výhodne.

V takýchto vzorkách striebro nahrádza bielu farbu, čo vám umožní vytvoriť stovky jedinečných umeleckých klinec pre vážne a každodenné udalosti. V trende geometrických tvarov, pruhov, abstraktný prechod zo striebra na čierny.

Používajte čierne ako primárnu farbu na dizajn nechtov. Je ľahšie aplikovať na nechty, čo sa nevzťahuje na strieborné jiskry, ktoré sú len doplnkom k manikúre.

Manikúra biela so striebrom

Biela manikúra je univerzálne riešenie pre väčšinu životných situácií. Ak chcete, aby váš dizajn nevyzeral ako nevesta, doplňte ho o strieborné vzory, iskry a kamienky. Rovnako ako v prípade čiernej manikúry, striebro je len časťou celkového dizajnu. Nestojí za to, aby strieborné trblietky na všetkých nechtoch v snahe o veľkolepý vzhľad. Stačí si ich vyzdobiť prstencom alebo položiť všetky nechty na koreňový otvor.

Kombinácia bielej a striebornej farby vyzerá obzvlášť pôsobivo v zime. Samotná príroda nám hovorí, čo by malo byť zobrazené na nechtoch - snehovo biely dizajn s rozptýlením strieborných jiskrov.

Strieborná farba je dosť priateľská. To všetko funguje pri všetkých odtieňoch. Trendy v čiernej, bielej, ružovej, modrej farbe so strieborným dekorom. V novej sezóne môžete vidieť odvážne umenie, ktoré kombinuje dva "drahé" laky naraz - zlato a striebro.