Články

Matná manikúra: najlepšie nápady pre rok 2017

Po dlhú dobu bol lesklý lesk na nechty považovaný za najdrahší. Časy sa menia a v roku 2017 bude matná úprava dôležitejšia. Ale nepočúvajte sa zbaviť všetkých lakov, je lepšie získať špeciálne matovacie činidlo, ktoré dodá nechty požadovaný účinok.

Plain Matte Manicure

Aby ste mali dobre upravené ruky a štýlovú manikúru, nie je vôbec potrebné robiť neobvyklé výkresy s použitím dodatočného výzdoby. V roku 2017 sú vítané zrozumiteľnosť, prirodzenosť a jednoduchosť. To je dôvod, prečo je jednoduchá matná manikúra vynikajúcim riešením.

Okrem toho, ak vyberiete ten správny odtieň, bude takéto pokrytie vhodné v práci a každodennom živote. A nemusíte myslieť a zdvíhať oblečenie v podobných farbách.

Ak je však táto voľba príliš nudná, môžete do nej pridať voľný kamienok. Ale stále sa snažte nepridať ich príliš veľa, aby design vyzeral harmonicky.

Kombinácia ušľachtilej farby laku so stredne veľkými kamienkami robí dizajn nechtov viac sviatočným.

Ombre efekt

Krásny, hladký prechod odtieňov na nechty vždy vyzerá atraktívne. Matný gradient nevyzerá nemenej pôsobivo, preto odporúčame, aby ste v roku 2017 určite experimentovali. Mimochodom, tento trend nie je len horizontálny, ale aj vertikálny ombre.

Pre tých, ktorí pristúpia k takému dizajnu prvýkrát, predstavíme krok za krokom majstrovskú triedu.

Zaujímavá kombinácia gradientu s geometrickým dizajnom.

Jasný dizajn nechtov s gradientovým efektom a rozptýlením kameňov určite nie je voľbou pre každý deň. Ale ak idete na párty alebo relaxujete na mori, je to perfektné.

Francúzska a mesačná manikúra

Tieto dve možnosti návrhu sa stali klasikmi už dlhú dobu. Sú to ich najčastejšie vybrané dievčatá pre každodenný život a pre dôležité alebo slávnostné udalosti. Ponúkame vám, aby priniesli nádych rôznorodosti a namiesto obvyklého lesklého náteru, aby ste mali matné. Vyzerá nie menej krásne, ale zároveň dosť nezvyčajná.

Zaujímavá konštrukčná možnosť založená na matnej povrchovej úpravke so zrkadlovými samolepkami pre francúzsku manikúru.

Kombinácia lesklej a matnej povrchovej úpravy vždy vyzerá skvele. Preto, ak sa nemôžete rozhodnúť o dizajne, odporúčame vám vybrať túto možnosť.

Francúzske a mesačné dizajnové možnosti sú vždy spojené s citlivosťou a zdržanlivosťou. Avšak v roku 2017 môžete bezpečne experimentovať s inými odtieňmi. Z tohto dôvodu zvyčajné výkresy vyzerajú veľmi neobvykle.

Takýto dizajn v bodkovanej technike sa môže robiť doma. Na to budete potrebovať bodky a trochu trpezlivosti. Spočiatku stojí za to, aby ste na papieri praktizovali uniformy. Potom môžete bezpečne prejsť na dekoráciu nechtíkov.

Štýlová geometria

Geometrický dizajn je už ďaleko od prvej sezóny. Napriek tomu nemá rámce a obmedzenia, čo vám umožní vytvoriť skutočne krásne a úžasne štýlové kresby. Zobrazovanie fantázie, môžete urobiť niečo jedinečné. Linky, geometrické tvary, abstrakcie - to všetko vyzerá skvele na nechty s matným povrchom.

Veľmi často sa geometrický dizajn spája s novým trendom s názvom "Negatívny priestor": nie úplné zafarbenie nechtov, ale len časť z nich. Často, aby sa vytvorili hladké kontúry používané špeciálne nálepky. To znamená, že nalepujú nálepku na nechty a farbia ho na vrchu lakom. Bez čakania na sušenie musí byť odstránený tak, aby boli obrysy jasné.

Návrh mramoru

Mramorový dizajn sa stal obzvlášť populárnym v roku 2017. Takýto vzor sa používa doslova všade. Začína s výzdobou odevov a doplnkov a končí manikúrou. Napriek tomu to vyzerá úžasne krásne, najmä v matnej verzii.

Mimochodom, nie je potrebné robiť klasický čierny a biely mramor. V dizajne nechtov nie sú žiadne zákazy, takže môžete experimentovať s rôznymi odtieňmi.

kvety

Najobľúbenejšia tlač v roku 2017 je považovaná za kvetinovú. A je to skutočne krásne, pretože takéto kresby dávajú manikúre jemnosť, eleganciu a ženskosť. Svetlé odtiene sú ideálne pre každodenný a každodenný život.

A tmavé, hlboké farby sú dokonalým riešením na večerné večierky, večierky a iné podujatia. Ak sa vám však nepáči príliš tmavé odtiene, môžete ich skombinovať s možnosťami svetla. Manikúra tak bude vyzerať mäkšie a farebná schéma výberu šiat je oveľa širšia.

Romantické vzory

Ak sa vám nepáčila žiadna z vyššie uvedených návrhových možností, pozrite sa na jednoduché vzory. Takéto kresby sú fantázie a spôsob, ako vytvoriť niečo skutočne krásne so svojimi vlastnými rukami. Ak to chcete urobiť, nepotrebujete špeciálne nástroje, pretože ich môžete dokonca kresliť improvizovanými prostriedkami. Pomocou špáradiel, rôznych tyčiniek, kefiek alebo ihiel môžete ľahko vytvoriť zaujímavý vzor.

Štýlové nápady matná manikúra

Jarno-letná sezóna je ideálna pre manikúru v pastelových odtieňoch. Sú navzájom dobre kombinované a to znamená, že môžete vytvoriť rôzne možnosti dizajnu.

Niekedy, aby matná manikúra vyzerala naozaj krásne, nemusíte robiť príliš zložité výkresy. Fotografia je živým príkladom skutočnosti, že aj malý prízvuk môže urobiť dizajn štýlový a moderný.

Neobyčajná verzia gradientovej manikúry vyzerá úžasne. Samozrejme, zopakovať tento dizajn doma bude ťažké. A ak ste sa mu páčili, odporúčame sa zaregistrovať na majster nechtov v salóne.

Dokonca aj najjednoduchší dizajn s matným povrchom bude úplne iný. Preto experiment, kombinovať rôzne techniky a návrhy. Koniec koncov, letná sezóna je ideálny čas pre kreativitu a fantáziu.

Povedzte nám, aký typ poťahu preferujete: matný alebo lesklý?

Loading...