Krása

Tetovacie štýly: populárne trasy, náčrty a fotografie

Tetovanie je moderná umelecká forma, pomocou ktorej muži a ženy vyjadrujú svoju originálnosť a dopĺňajú obraz so zaujímavými a atraktívnymi nositeľnými obrazmi. Po preskúmaní fotografií dokončených prác na internete je možné poznamenať, že všetky tetovanie majú charakteristické vlastnosti, funkcie v technike aplikácie a výberu farieb, rôzne štýly výkonu. Aby ste pochopili, ktorý štýl je vhodnejší, musíte sa oboznámiť s najobľúbenejšími oblasťami, ako aj študovať ich nuansy a vlastnosti.

Tetovacie štýly s príkladmi na fotografii

Chicano

Po prvýkrát sa táto technika aplikácie obrazu do tela objavila v polovici minulého storočia, keď latinskoamerickí zástupcovia podsvetia začali organizovať lúpeže a lúpeže, aby zabezpečili svoju rodinu. Pomocou tetovania demonštrovali príslušnosť k gangom a mohli vždy spoznať svoje davy. Teraz je to nádherné tetovanie, ktoré priťahuje svojou krásou a jasom.

Štýl funkcie:

  • Jasné čiary a kontúry.
  • Prevažnosť čiernej. Tiež modrá a červená sa používajú ako dodatočné odtiene.
  • Klasické obrazy sú tváre svätých, napríklad Ježiš Kristus, Panna Mária, Lucáš.
  • Najobľúbenejšia verzia náčrtu je dievča s maskou (tvárou) smrti s názvom Santa Muerte.

Blackwork Tetovanie

Charakteristickým znakom štýlu je čierna. Zdá sa, že väčšina tetovania je vykonávaná v tmavom meradle, avšak len čierna práca používa čiernu výplň, ktorá pokrýva veľké časti tela. Najlepšie tetovanie v tomto štýle - náramky alebo "rukávy", drevo. Jedinou nevýhodou výkonovej techniky je to, že tetovanie nemôže byť ničím obmedzené alebo "zablokované".

Stará škola a nová škola

V preklade z angličtiny je starý starý a nový je nový. Prvý typ tetovania začali používať námorníci už v 19. storočí, obrazy symbolizovali amulet, preto kresby námorných predmetov (vtáky, kotvy, lode) dominujú medzi náčrtky, ktoré sú doplnené nápismi a jasnými farbami.

Nové lícne kosti sa objavili až na konci minulého storočia, majú veľa spoločného so starými líniami, ale majú širší výber dizajnov na vytvorenie tetovania. Často tetovanie v tomto štýle sú humorné, takže pôvodným rozhodnutím bude obraz znakov a scén z karikatúr.

Dotvork

Dot je špeciálna technika kreslenia, pretože kresba je vytvorená pomocou bodov umiestnených v určitej vzdialenosti. Štýl dovork je najlepším riešením pre ľudí, ktorí uprednostňujú geometrické tvary a striktné čiary. Farby štýlu sú čierne a červené, v niektorých prípadoch modré, sýtosť vzoru sa dosiahne zmenou vzdialenosti medzi bodmi.

Tetovanie v štýle realizmu

Vychádzajúc z názvu, nie je ťažké odhadnúť, že ich presnosť a realita sa stala puncom štýlu. Tetovanie, ktoré sa robia v štýle realismu, sú v exekucii veľmi zložité, ale výsledok je úžasný, pretože vytvára pocit, že na tele je obraz, a nie kresba pána. Pri výbere skíc je obvyklé uprednostňovať obrázky zvierat, krajiny alebo portréty domorodcov i známych osobností.

Keltské tetovanie

Tetovanie, vyrobené v keltskom štýle, majú zložitý a neurčitý vzor, ​​ale zároveň za sebou skrývajú hlboký význam. Z vonkajšieho hľadiska sa kresby podobajú zložitým labyrintom, v ktorých sa línia zapleta, pretína nekonečne a vietor ako samotný život. Špeciálny typ keltského tetovania - obraz kríža. Medzi náčrtky môžete vidieť aj obrázky vtákov, najmä orly (pevnosť a rýchlosť), ako aj vrana (symbol múdrosti).

Thrash polka

Trash polka je jedným z najoriginálnejších a nezabudnuteľných štýlov v maľbe tela. Tetovanie, vyrobené v tomto štýle, slúžia ako protest proti normám a spoločnosti, zdôrazňujúc jeho majiteľa od "šedej hmoty". Klasické farby - červené a čierne. Hlavnými predmetmi sú portréty známych osobností, obrazy vtákov a zvierat, predmety a nápisy, ako aj abstraktné prvky.

kmeňový

Tribal - veľmi populárny typ tetovania. Podľa štatistík sa v tomto štýle vyrába takmer každá tretia fotografia. Z vonkajšieho hľadiska sa tetovanie podobajú vzoru, čiary so špicatými koncami, ktoré sklopia pôvodné a zložité vzory. Vo väčšine prípadov tento štýl zobrazuje obrázky zvierat, napríklad lev alebo vlk.

Tetovanie v štýle biomechaniky

Spektrálne, štýlové, moderné a moderné - to sú hlavné črty tohto štýlu. Podstata techniky spočíva v porovnaní človeka s mechanizmami (roboty), čím sa vytvorí cyborg. Vlastnosti štýlu - tetovanie by mali byť veľké, zvyčajne sú umiestnené na hrudi, chrbte, rukách alebo nohách. Vonkajšie sa podobajú mechanickým prvkom, ktoré sú viditeľné pod roztrhávanou kožou a slúžia ako ľudské vnútornosti. Nedostatok štýlu - pre jeho implementáciu, musíte nájsť vysoko kvalifikovaného odborníka, ktorý nie je toľko.

Polynézsky štýl tetovanie

Obyvatelia kmeňov tieto tetovanie používali na to, aby s pomocou svojich osobitostí zobrazovali svoje spoločenské postavenie, rodokmeň a históriu bitiek. Polynéské tetovanie sa zvyčajne aplikovalo na tvár, čo dokazuje jeho veľkosť, odvahu a odvahu. Vonkajšie sa podobajú na rezbárstvo dreva, priťahujúc sa svojou krásou a tajomstvom. V modernom svete tieto tetovanie nemajú zmysel a môžu byť použité nielen na tvári, ale aj na akejkoľvek inej časti tela.

Tetovanie v štýle minimalizmu a akvarela

Iný štýl, v ktorom názov hovorí o svojich funkciách. Tento štýl je obzvlášť populárny medzi dievčatami, pretože tetovanie sú malé, jasné a ľahké obrysy.

Akvarel je tiež populárny štýl medzi dievčatami, priťahuje ich s jeho farebné a atraktívne. Z vonkajšieho hľadiska sa tetovanie podobá kresbám vyrobeným z akvarelov, kde je to možné, že dochádza k postriekaniu farieb a ťahov, ktoré presahujú kontúry.

orientálne

Tetovanie, vyrobené v tomto štýle, ukazujú všetku veľkosť a krásu východnej kultúry. Klasické náčrty na tetovanie - obraz flóry a fauny, rovnako ako slávne mytologické bytosti - draci. Tiež v dopyte sú tetovanie zobrazujúce sakuru, lotus a tiger. Dôstojnosť štýlu spočíva v jeho všestrannosti, presnosti prevedenia a jasných farbách.