Články

Najlepšie online hry: TOP 5 2018

Novinkami v oblasti online hier umožňujú fanúšikom takejto zábavy výrazne doplniť svoju obľúbenú aktivitu. V roku 2018 sa rozsah hier výrazne rozšíril. Medzi nimi existuje mnoho smerov. Každá hra je vybavená vlastnou špecifikou, ktorá k nej priťahuje obdivovateľov takejto zábavy.

DRAGON KNIGHT 2

Táto hra je pokračovaním Dragon Knight, známeho MMORPG, o ktorom mnohí hráči sú vášniví. Účastníci bitky budú musieť zachrániť svet pred hroziacim nebezpečenstvom a nakoniec sa stanú Zlatým rytierom Draka. Udalosti sa konajú v dungeonoch, kde musíte vydržať tlak armády monštier. Aj v hre sú udalosti medzi servermi. Vývojári pridali do hry ďalšiu funkčnosť a pridali nové funkcie hrdinom. Hráči v tejto hre sa stávajú atraktívnymi:

 • jasné farby a bohatú grafiku;
 • prítomnosť bohyní v hre - magické tvory, ktoré poskytnú hráčovi nové príležitosti a dodajú výhodu v hre;
 • ako sa postupuje v hre, sa rozvíja nový zaujímavý príbeh;
 • prítomnosť minihier na zmenu;
 • množstvo spoločenských interakcií, ako sú svadby medzi hrdinami a stranami;
 • systém na dosiahnutie najvyššieho titulu rytiera;
 • úroveň tímu je vylepšená použitím úchytov, oblekov, krídel, domácich zvierat;
 • netriviálny prístup k vytváraniu každodenných úloh.

CROSSOUT

Táto hra patrí do postapokalyptického obsahu MMO. Hráči sú povinní postaviť bojové vozidlá z častí, ktoré sa potom posielajú na testovanie v bitkách s inými používateľmi. V rozsahu tisícov častí, z ktorých môžete zostaviť agilné manévrovateľné vozidlá alebo masívne platformy. V priebehu bitky môžete strieľať časti nepriateľských vozidiel a tým ich oslabiť.

V príbehu epidézia CROSSOUT zničila väčšinu ľudí na Zemi. Dôvodom takmer úplného poníženia civilizácie bola nehoda, ktorá sa vyskytla počas experimentu, ktorý sa uskutočnil na Zemi cudzím hosťom. Účelom pokusu bolo zničiť myseľ na pláne a vytvoriť bojových vojakov. Iba tí, ktorí pred nimi zostali vo svojom vývoji, dokázali prežiť. Stávajú sa hlavnými postavami hry.

STORM ONLINE

RPG prehliadača STORM ONLINE patrí do fantasy žánru. Všetci zainteresovaní užívatelia sa zúčastňujú. Od roku 2017 sa táto hra distribuuje bezplatne a už má tisíce fanúšikov. Vývojári ju vytvorili najnovšími technológiami, ktoré umožnili vytvoriť vynikajúcu trojrozmernú grafiku.

Úloha hry sa týka útoku na ľudí Pána temnoty. Poslal vojsk nemŕtvych na obyvateľov zeme. Úlohou hráča je zostaviť oddelenie bojovníkov, ktorí sa chcú zúčastniť na záchrane sveta. Používateľ musí vytvoriť svoj charakter. Voľba, ktorú ponúka, je:

 • bojovník;
 • Sentinel;
 • Čarodejník.

Každá z nich je vybavená vlastnými špeciálnymi vlastnosťami, ktoré sú založené na podstate charakteru.

V procese hry prebieha analýza rozprávkového sveta, účasť na bitkách a riešenie pridelených úloh. Hra používa systémy zberu, tímy, systém zlepšovania zručností. Ak chcete spustiť hru, stačí sa zaregistrovať.

ICARUS ONLINE

V Kórei sa vyvinul nový vzrušujúci MMORPG ICARUS ONLINE. Obrázky na obrazovke sú vytvorené v gotickom štýle a tmavých farbách. Hlavnou úlohou je skrotiť interaktívne zvieratá. Potom môžu jazdiť a bojovať s nepriateľmi. Pri pokračovaní hry sa užívatelia môžu zjednotiť v cechoch, obsadiť územia a stavať svoje vlastné hrady. Boj sa uskutočňuje v kombinovanom útokovom režime.

Ponuka formácie hrdiny má širokú škálu rôznych nastavení. V dôsledku toho sa môžete dostať z charakteru jedinečného vzhľadu. Je dovolené si vybrať z rôzneho tvaru a farby obočia, vlasov, očí, rôznych stavieb a iných vecí. Samostatne prezentovaný šatník s množstvom kostýmov. Je tiež potrebné priradiť hrdinu jednej z piatich navrhnutých tried.

Každá z tried je vybavená rozsiahlym súborom bojových zručností. Vďaka použitiu týchto animovaných schopností na obrazovke je bitka obraz fascinujúca v jeho realizme. Samotné bitky by mohli byť vzrušujúce, ak by hra nepoužívala funkciu autogrip cieľa.

Počas hry sa postavy stretnú s rôznymi zvieratami a chimérmi:

 • líšky;
 • korytnačka;
 • Griffins;
 • draci a ďalšie.

Mnohé z nich môžu byť skrotiť. Ak to chcete urobiť, stačí aktivovať špeciálne zručnosti. Jeho podstatou je mini-hra, v ktorej rozhodne potrebujete vyhrať. Výsledkom je, že toto zviera príde k hrdinu pri jeho volaní a umožní mu jazdiť na seba. Skladovanie zásob je obmedzené. Ak je sklad plný, niektoré zvieratá budú musieť byť prepustené. Je lepšie oslobodiť tých, ktorí majú najmenší ukazovateľ "vytrvalosti".

DRAGON PÁN

Game Dragon Lord je klasifikovaný ako MMORPG. Jej grafika je štýlová, svetlá a moderná. Používa komplikovaný systém bitiek a herných hier. Podľa sprisahania, orci, draci, elfovia a ľudia bojujú v hre medzi sebou. Ich cieľom je svetová nadvláda.

Hra bude lákať tých, ktorí dávajú prednosť žánrom stratégie a akcie. V tomto procese môžete vytvoriť svoje vlastné kráľovstvo a rozvíjať ho. Hra má PvP Arenas. V priebehu bitky získava charakter skúsenosti, trofeje a peniaze. V každej novej úrovni prístup k predtým nedosiahnuteľným zbrojám, zbraniam, artefaktom.

V tejto hre môžete tiež použiť zvieratá na jazdu. Vyberte si skutočné bytosti a báječné chiméry. Bohužiaľ, nie každý bude mať možnosť sedieť. Registráciou na oficiálnej webovej stránke môžete spolu s ďalšími hrdinami vzbudiť vzrušujúci spôsob víťazstva, plný dobrodružstiev a prekvapení.

Tieto päť online hier získalo najvyššie známky na tematických stránkach. Pôvodné pozemky a postavy, ktoré ožijú pred našimi očami, priťahujú čoraz viac adeptov k armáde fanúšikov. Nekonečný vývoj, nové zbrane, kostýmy a iné atribúty jednoducho neumožňujú používateľom nudiť. Jednoduchá kontrola nevyžaduje od hráčov špeciálne zručnosti alebo komplexné zručnosti - všetky pohyby sa zmenšujú na stlačenie niekoľkých tlačidiel. Takže každý fanúšik počítačových hier bude môcť nájsť niečo, čo by zabralo jeho voľný čas.

Pozrite si video: TOP 5 - HRY, KTERÉ MŮŽETE HRÁT V PROHLÍŽEČI! (Február 2020).

Loading...