Články

Príjemný a fascinujúci odpočinok v Peschannoy (Krym): ceny, ubytovanie, pláže

Odpočívaj v obci Peschany ako tí, ktorí chcú cítiť jednotu s prírodou ďaleko od urbanizácie. Koryty vonkajšieho hrebeňa Krymských predsiehov sa prispôsobujú pobrežiu mora a ponechávajú malý priestor na pláži. Tí, ktorí sú obdarení fyzickou silou, sa môžu tešiť na opaľovanie priamo na skalách, kde musíte najprv vyliezť.

Ako rekreačná obec sa Peschanoe nedávno objavila na mapách. Aj napriek špecifickej pláži prichádzajú sem rodiny s deťmi. Všetko kvôli jedinečnému jodidu vo vzduchu a špeciálnemu zloženiu vody. Ekológia tohto miesta môže konkurovať neobývaným ostrovom v oceáne.

Klíma dediny tiež prináša všeobecné oživenie akéhokoľvek organizmu. Kombinácia stepnej a morskej klímy vytvára ideálne mikroprostredie v okolí dediny. V lete je priemerná teplota na komfortnej značke 28 stupňov s plusom. More ohrieva až 24 stupňov.

Infraštruktúra obce

Piesok sa tiahne pozdĺž pobrežia na 1,5 kilometra. Z vysokých bodov na ľavom brehu rieky Alma môžete pozorovať nádhernú krajinu. Na prvom rade husto umiestnených letovísk, hotelov a detských táborov. Elegantnejšie budovy sa nachádzajú v malej vzdialenosti od pobrežia. Väčšina chát na tomto mieste patrí k ukrajinským politikom a bohémom.


Jedným z najvýznamnejších miest v obci je autobusová stanica. Pre turistov je niekoľko obchodov, kaviarní, reštaurácií a dvoch trhov. V podmienkach vysokej ekologickej prívetivosti tu vyrastie výborná zelenina a ovocie.

Pláže a zábava v Sandy

Pre mladých ľudí v meste Peschany je veľa moderných barov, zábavných diskoték a podobných zariadení. Každý rok narastá úroveň aj množstvo. Navyše na brehu sa môžete ponoriť do vodných a športových hier, ako aj prenajať si potrebné vybavenie.

Ponúka turistom možnosť výberu z kamienkových alebo piesočnatých pláží. Ich šírka v priemere dosahuje 20-30 metrov. Spodok je väčšinou mäkký a piesočný, vstup do vody je jemný. Vstup na niektorú z pláží je zadarmo, môžete sa tam dostať kedykoľvek počas dňa. Pre milovníkov izolácie je divoká pláž.

Dovolenka v Sandy 2018: ceny hotelov, all-inclusive

Rezort je stále mladý, ale každoročne rastie a pridáva nové miesta. Najmä tu sú penzióny a malé penzióny.

Na nábreží je obľúbený hotel "Arabella". Iba 20 metrov oddeľuje vstup do hotela od pláže. Počet izieb je aktualizovaný pomerne nedávno, všetky služby sú poskytované na vysokej úrovni. Hotel má vlastnú pláž a vyzdvihuje svojich hostí na výletoch. Jedinou nevýhodou takéhoto umiestnenia môže byť blízkosť nespočetných zábavných miest na nábreží. Hotel ubytovanie bude stáť približne 4500 rubľov za deň.

Najlepšie možnosti ubytovania sú tie, ktoré ponúkajú raňajky, polpenziu alebo 3-4 jedlá denne. Starostlivo vyhľadávať môžete nájsť hotely, ktoré pracujú v systéme "All inclusive", ale miesta v nich musia byť rezervované vopred. Niektoré reštaurácie na požiadanie zákazníkov pripravujú samostatné detské menu alebo jedlá pre vegetariánov.

Jeden z hotelov s vysokými známkami od hostí je nazývaný "Sandy". Nachádza sa na ulici Quay, 12a. Ubytovanie v nej bude stáť od 1000 do 3850 rubľov za deň. Pri rezervácii si môžete objednať transfer, bude to stáť ďalších 1400 rubľov. Hotelové služby zahŕňajú:

  • ubytovanie;
  • čistenie miestnosti raz za týždeň;
  • zmena bielizne raz za týždeň;
  • zmena uterákov každých 5 dní;
  • žehlička a žehliaca doska;
  • parkovanie;
  • Wi-Fi prístup na internet.

Ďalší hotel "Mandarin" ponúka kúpiť poukážky s balíkom služieb za cenu 50,900 - 57,200 rubľov. Všetky izby v hotelovej nadácii sú pre 6 osôb. Hostia majú k dispozícií plné 5 jedál denne v bufetovom systéme. Ponúka hosťom bazén s morskou vodou a tobogány, súkromnú pláž s malými okruhliakmi, lezeckými stenami a športovými ihriskami. Rôzne zábavy a športové podujatia sa tu konajú pravidelne. Wi-Fi je k dispozícii na mieste. Tiež tu môžete získať zdravotné a životné poistenie.

Penzión "Fortune" ponúka ubytovanie v rámci 2000 - 6200 rubľov. Cena závisí od sezóny a zvoleného typu ubytovania. Cena zahŕňa 3 jedlá denne. Prístelka v izbe bude stáť 300 rubľov. Varenie jedla na žiadosť hostí náklady od 700 rubľov.

More je vzdialené 250 metrov od penziónu. Ponúka turistom strážené parkovisko. Izba má všetky vybavenie, balkón, potrebný nábytok, klimatizáciu, ohrievač vody, TV, internet. Na ulici sa nachádza BBQ a miesto na grilovanie. Domáce zvieratá sú povolené. Na vyžiadanie si môžete rezervovať izbu s transferom z letiska Simferopol za príplatok 1500 ruble.

Súkromný sektor

Ekonomickejšou možnosťou pobytu v rezorte je súkromný sektor. Ceny sa pohybujú od 500 do 3000 rubľov. Je ľahké nájsť ubytovanie na prvej línii, s vybavením, bazénom, balkónom, parkovaním, jedlom a výletmi. Luxusné apartmány tiež nie sú nezvyčajné, ale budú stáť oveľa viac - z 3000 rubľov.

Napríklad na ulici Basseinaya 12 si môžete prenajať skvelú miestnosť za cenu 250 - 350 rubľov na osobu a deň. Každá izba sa môže ubytovať od 1 do 4 osôb. Všetko sa nachádza vo veľkom súkromnom dome vo vzdialenosti 800 metrov od mora. V hoteli je gril, sprcha, WC vo dvore, parkovisko, bezdrôtové pripojenie na internet, hojdačky, pieskovisko pre deti.

Mini-hotel so všetkými zariadeniami "La Marie" sa nachádza 150 metrov od mora. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza obľúbený SPA komplex. Ubytovanie tu bude stáť 500 - 800 rubľov za deň.

Priemerná cena týchto izieb počas sezóny sa bude pohybovať od 500 do 600 rubľov za deň, čo je vynikajúca možnosť pre úsporu rozpočtu.

Dovolenka s deťmi v Sandy 2018

Veľké percento dovolenkárov Sandy sú rodiny s deťmi. V prvom rade je to kvôli všeobecnému zdravotnému účinku, ktorý má celkovo jódový vzduch kombinovaný so špeciálnym zložením vody a aromatického oleja, ktorý vystupuje nad dedinou.

More v piesku je plytké a teplé. Vstup je jemný a hĺbka sa zvyšuje pomerne pomaly. Okrem toho pláž má veľa zábavy pre deti rôzneho veku. Prítomnosť piesočnatej pláže je dôležitým faktorom pri výbere miesta na dovolenku s mladšími rodinnými príslušníkmi. Tiež si na malých kamienkových plážach. Bare nožičky detí dostávajú skvelú masáž.

Ďalšou výhodou je veľký počet miest na pobyt s plnou penziou. Nie je potrebné premýšľať o tom, ako kŕmiť deti. Mnoho reštaurácií ponúka detské menu.

Obec Peschanoe je skvelým miestom pre kvalitnú a cenovo dostupnú dovolenku na mori. Má všetko pre relaxáciu a maximálne potešenie z morského vánku a lúčov liečivého krymského slnka.

Loading...