Články

Manikúra s logom: dizajn luxusnej značky pre každý deň

Značkové veci sú znakom skutočných známych kvality a krásy, milovníkov skvelých šatníkov, ktorí o svojom majiteľovi veľa povedia.

Dnes je veľa vecí pridelené meno značky súvisiacej s kozmetickým priemyslom. Ich cena je oveľa drahšia ako oblečenie a doplnky od značkových výrobcov, ale v tejto sezóne každý módny sa môže pochváliť, že nosí Chanel alebo iné logá na nehtoch.

Logománia: súčasný trend 2018

Fanúšikovia značkových položiek vedia, že ich charakteristickým znakom je rafinovaná a diskrétna chuť, ktorá je z akéhokoľvek dôvodu relevantná a relevantná. Manikúra so značkami by mala byť vyrobená v miernych farbách. Používajte kvalitné laky, lacné nátery sú veľmi odlišné od profesionálnych, to je okamžite zrejmé.

Ako si vybrať lak na nechty na manikúru s logom

Pre manikúru s logom používajte laky značky, ktoré chcete zobraziť na nechtoch. Napríklad aktualizovaná paleta Chanell ponúka dievčatám veľký výber lakov na veľkú manikúru pre každý deň.

Ak vyobrazujete logá známych značiek na nechtoch, potom by lak mal zodpovedať všeobecnej téme. Súhlasíte s tým, že na jednoduchom ozdobnom lakovom logo slávnej značky bude vyzerať škaredé a náročné.

Uprednostnite laky s receptom obohateným o fytocoraly. Tento povlak je založený na bioceramide a obsahuje stopové prvky dôležité pre posilnenie nechtov, ako je vápnik, železo a zinok. Navyše, laky značky obsahujú dodatočné množstvo pigmentu a perlete, čo vám umožňuje dosiahnuť lesklý lesk na nechty.

Odporúča sa používať profesionálne laky na nechty predtým pokryté špeciálnou základňou. Značkové nátery vyzerajú skvele s jednou vrstvou aplikácie, ale ak chcete získať perfektnú manikúru, naneste dve vrstvy.

Logo Manikúra: 5 skvelých nápadov.

Dnes sa pôvody módnych inovácií plynulo pohybujú z pódiu, kde boli nakreslené hlavné myšlienky pre štýlové luky a internet. Mnohé dievčatá sa ponáhľajú a zdieľajú svoje návrhy nechtov na stránkach spoločenských sietí, kde lietajú do všetkých kútov planéty a stali sa príkladom, ktorý je možné sledovať.

Manikúra s logom je živým príkladom toho, ako môže internet šíriť technológiu, ktorá ešte nebola zvládnutá, a urobiť ju veľmi populárnou už za pár týždňov. Prvá manikúra z loga bola zverejnená v Instagram a stala sa telefonátom pre zvyšok žien módy, ktoré zdobili nechty so štýlovými dizajnmi v štýle Chanel, Louis Vuitton a Burberry.

Ponúkame vám 5 unikátnych nápadov na manikúru, ktoré budú vyzerať elegantne a drahšie v kancelárii každodenného života a v slávnostnej atmosfére.

Čiernobiela manikúra s logom

Klasická kombinácia čiernej a bielej farby sa dá nazvať vrcholom zadržania a skvelou chuťou. Niektorí odborníci tvrdia, že takéto spojenie vyzerá príliš prísne, iné naopak nájdu v ňom poznámky sofistikovanosti a neprekonateľnej krásy.

Na čiernej a bielej báze budú logá vyzerať živšie a výraznejšie. Nepreháňajte ju dekoráciami, ktoré sú nepochybne prítomné v manikúre. Dodržiavajte základné princípy značkových firiem, zamerané na rafinovanú chuť bez chytľavej výzdoby.

Logo ako základ pre dizajn

Nič zbytočné - to je spôsob, ako charakterizovať takúto manikúru. Jediná vec, ktorú je potrebné vidieť okolo tohto loga značky. Tento dizajn vyzerá obzvlášť pôsobivým na matných náteroch, čo dáva manikúru ozveny šľachty.

Logo sa často zobrazuje na prstenci. Často nájdete dizajn s emblémmi na všetkých prstoch.

Prešívaná manikúra s logom

Možno, že myšlienka vykonať prešívanú manikúru na nehtoch, sa narodila po tom, čo uvažovala o legendárnej kabelke Chanel. Neuveriteľne roztomilé a koketné príslušenstvo získalo popularitu medzi módnymi značkami všetkých vekových kategórií a teraz sa veľkolepý dizajn s diamantmi presunul na prsty.

Môžete sa naučiť veľkolepú a krehkú kabelku reliéfnym diamantom, ktorý zdobí celý povrch príslušenstva. Môžete navrhnúť v štýle Chanel doma.

Etapa 1

Naneste monochromatický lak na vopred ošetrené nechty. Toto je základ dizajnu.

Etapa 2

Prilepte na povrch špeciálnych tenkých pásikov nechtov diagonálne. K tomu použite lepiace pásky na nechty alebo kusy obyčajného laku.

Etapa 3

Pretiahnite pásy opačným smerom tak, aby sa dosiahla sieťovina. Opustiť chvost pásov, s ich pomocou bude oveľa jednoduchšie odstrániť materiál.

Štádium 4

Naneste druhú vrstvu laku na nechty, ak je to potrebné, postupujte dvakrát.

Etapa 5

Počkajte, kým je lak úplne suchý a opatrne odstráňte pásy.

Výsledkom je, že v mieste tvorby diamantov z oka sa vytvárajú záhyby, ktoré vytvárajú pocit objemu a reliéfu manikúry.

Zlatá manikúra s logom

Luxus a zlato sú dve nerozlučne spojené pojmy. Na svoje nechty môžete namaľovať pôsobivú manikúru so zlatým odtieňom, ktorý bude ideálnou voľbou pre slávnostný dizajn.

Diskrétna manikúra s logom

Odborníci neodporúčajú "stláčať" všetky prvky logánie do jedného dizajnu. Ak stále chcete zobraziť neuveriteľnú manikúru na nechtoch, potom stojí za dôkladný prístup k kombinácii šperkov. Je dôležité, aby každý detail zaujal miesto a vyzerá harmonicky a expresívne v celkovom súbore.

Ako nakresliť logo chanell sami

Logo Chanel je najznámejšou značkou, ktorá je považovaná za znak luxusu a rafinovanej chuti. Môžete zobraziť logo Chanell na nechtoch 3 spôsobmi.

  1. Pomocou tenkej kefy nakreslite na nechty dve prekladané písmená C.
  2. Nakreslite priemernú nulu uprostred nechtu a vystrihnite chvosty.
  3. Použite pripravené emblémy, klzáky na nechty. To je najjednoduchší spôsob, ako zobraziť na nechty logo slávnej značky.

Štýlová žena, ktorá uprednostňuje značky a príslušenstvo, by mala byť dokonalá vo všetkom. V prvom rade ide o detaily, na ktorých je založený celý obraz. Manikúra s logom - to je prvok, ktorý bude zdôrazňovať vaše perfektné oblečenie a nedovolí vám zostať nenápadné.

Loading...