Krása

Obchodný štýl a kancelárska móda: Trendy 2017

Nepochybne sa žena snaží vždy vyzerať dobre. A oblečenie zohráva dôležitú úlohu v tomto. Naozaj, okrem spokojnosti s ich vzhľadom, oblečenie, vybrané s chuťou, dodáva dôveru. Preto je potrebné urobiť obraz starostlivo nielen pre každodenný život, ale aj pre prácu, najmä ak má kancelársky charakter. Z toho bude závisieť od postoja kolegov k vám a v niektorých prípadoch dokonca aj zvýšenie kariéry. Ak chcete zostať v trende, ponúkame vám oboznámiť sa so základnými prvkami šatníka podnikateľky z roku 2017.

Šaty do práce v kancelárii

Samozrejme, pokiaľ ide o kancelárske šaty, hneď je to združenie s malými čiernymi šatami, ktoré veľmi milovali slávny Coco Chanel. A to je naozaj najvhodnejšou možnosťou aj dnes. Napriek tomu sú teraz povolené oveľa viac variácií tohto prvku šatníka. V závislosti od závažnosti kódu oblečenia môžete vybrať jasnejšie alebo tlmenejšie odtiene. Môžete tiež zakúpiť šaty s diakritikou alebo s vložkami inej farby alebo látky.

Jemný, elegantný odtieň šiat je ideálny pre jarno-letnú sezónu.

Baska sa pomerne často používa pri navrhovaní šiat obchodného štýlu. Tento prvok umožňuje zdôrazniť boky a dať ženskosť.

Šaty s hlbokým výstrihom sú zriedkavo povolené pri práci v kancelárii. Ale ak pravidlá nie sú príliš prísne a výstrih je skôr obmedzený, potom môžete nosiť takýto model.

Tlač "bunka" nejde z módy už dlho. A obzvlášť je obľúbený v kancelárii oblečenia. Preto si môžete bezpečne kúpiť šaty, obleky a košele s takým vzorom.

Šaty bunda - trend 2017

Šaty tohto roka sú nesmierne populárne nielen pre každodenný život, ale aj pre kancelársku módu. Dizajnéri venovali osobitnú pozornosť bundovým šatám, ktoré boli relevantné už niekoľko rokov. A to nie je prekvapujúce, pretože tento štýl je veľmi všestranný, ženský a zároveň skvelý pre prácu v kancelárii. Tiež oblečenie bunda umožňuje vizuálne upraviť tvar a skryť chyby.

Ale ak je táto voľba pre vás príliš odvážna, skúste vyskúšať šaty na tričkách.

Štýlové nohavice

Prvá vec, ktorá vám príde na myseľ, pokiaľ ide o oblečenie pre kanceláriu - je striktné klasické nohavice. A tento detail šatníka bude vždy dôležitý bez ohľadu na sezónu. Tieto nohavice sú považované za základ pre vytvorenie obrazu pre prácu v kancelárii. Preto vždy venujte pozornosť zloženiu tkaniny a nohavíc. Takže si môžete vybrať perfektný model, ktorý bude dobre kombinovaný s rôznymi blúzkami a košele.

Mimochodom, v roku 2017 si môžete vybrať nielen rovné nohavice, ale aj chudé alebo naopak.

Stojí za zmienku, že v závislosti od závažnosti pravidiel kancelárskeho oblečenia si môžete vybrať nielen klasickú dĺžku, ale aj skrátenejšie modely. Posledná možnosť je vhodná pre letnú sezónu.

Klasický oblek

Ak pracujete v kancelárii, potom by ste mali mať vo svojom šatníku aspoň jeden oblek. Koniec koncov, je potrebný pre dôležité udalosti a obchodné stretnutia. A len tak, že ste si dal takú inteligentnú a drahú vec, môžete vytvoriť správny dojem o spoľahlivom a zodpovednom partnerovi. Ak stále máte pochybnosti o potrebe klasického obleku, potom sa nezabudnite ísť nakupovať. Verte mi, nemusíte to ľutovať.

Klasický oblek by nemal byť čierny. Môžete si vybrať rôzne odtiene šedej a bielej.

Tlač "pás" v obleku sa používa pomerne často. Koniec koncov hladké čiary dokonale zdôrazňujú závažnosť obrazu.

Pomerne jednoduchý klasický oblek so zapálenými nohavičkami je dokonale doplnený podväzkami. V modernom svete mnohí na ňu už dlho zabúdali a prestali ich používať. Napriek tomu je toto príslušenstvo, ktoré robí obraz obzvlášť harmonický a zaujímavý.

Obchodný oblek môže byť nielen nohavice, ale aj sukňa s ceruzkou alebo šaty. Táto verzia vyzerá veľmi žensky. A dáva tiež chôdzi plynulosť a eleganciu.

V roku 2017 bude dôležitý vojenský štýl, ktorý dizajnéri kombinujú s podnikaním. Vyzerá to veľmi nezvyčajne, ale zároveň veľa dievčat miluje také odvážne rozhodnutia.

Napriek tomu, že klasický oblek má často tmavý odtieň, dizajnéri vyzývajú na experimentovanie v roku 2017. A ak nemáte príliš prísne pravidlá oblečenia, potom sa uistite, že si získate svetlý, chytľavý oblek. Vyzerá úplne nezvyčajne, takže sa určite nebudete prehliadať.

Módna košeľa a blúzky 2017

Ak chcete urobiť oblek štýlový a harmonický, je veľmi dôležité vybrať správnu košeľu, ktorá by ideálne zodpovedala zloženiu tkaniny a strihu. V roku 2017 bude tento trend osviežujúci, pastelové odtiene a nezvyčajné štýly blúzkov. Najobľúbenejšie je ešte tričko v mužskom štýle. Umožňuje skryť prejavy ženskosti. Často sa takýto strih vyžaduje pri práci s pomerne prísnymi pravidlami oblečenia. Aby ste získali obraz o ženskosti, môžete si vybrať modely pevných a pokojných farieb bez dodatočných dekorácií. Ľahké šifónové alebo hedvábné blúzky sú tiež vynikajúcou možnosťou. Krásna halenka s drapériou bude váš vzhľad sofistikovanejšia a samozrejme ženská. Mimochodom, meniace sa košele a blúzky, môžete ľahko meniť rovnaký oblek.

Na rozdiel od všeobecnej viery, dizajnéri v roku 2017 navrhujú experimentovať a kombinovať klasické veci s prvkami iných štýlov. Môže to byť oblek s teniskami a širokým tričkom alebo klasickými nohavicami ako základný prvok so športovou obuv a koženou bundu. Preto Vám ponúkame zaujímavé, nové nápady.

Každá z prezentovaných prvkov obchodného štýlu je potrebná v šatníku obchodnej ženy. A ak chcete vyzerať ako diskrétne, ale veľmi štýlové, nezabudnite vyskúšať nové kombinácie, vybrať neobvyklé modely a experimentovať. Aké oblečenie radšej nosíte v práci?

Loading...