Svet

Priaznivé dni pre svadbu lunárneho kalendára 2018

Pre každý pár je svadba špeciálnou, dlho očakávanou udalosťou. Plánovanie často začína výberom perfektného dátumu. V tomto štádiu sa mnohí stretávajú s problémom, pretože treba brať do úvahy nielen deň v týždni alebo sviatky, ale tiež venovať pozornosť lunárnemu kalendáru. Podľa astrológov je rok 2018 sám o sebe ideálny pre registráciu manželstva. Existujú však priaznivé a nepriaznivé dni, o ktorých budeme diskutovať neskôr.

Január svadba

Prvý mesiac v roku bude jedným z najlepších pre manželstvo. Ale udalosť by mala byť odložená až do Vianoc. Predpokladá sa, že prvá polovica mesiaca je najnebezpečnejšia a nie je vhodná pre takúto udalosť. Z nich iba 11, rovnako ako 12. a 15. januára sú dobré termíny. V druhej polovici mesiaca je lepšie vybrať si 21, 26 a od 28. do 30. januára. Tieto dni sú pre takú radostnú udalosť najpriaznivejšie.

Tí, ktorí si tieto dátumy všimli: 3, 10, 13, 15 - 17 januára, je lepšie odložiť oslavu. Predpokladá sa, že v týchto dňoch nie sú najpriaznivejšie a nedajú páru nič dobrého.

Priaznivé dni vo februári

Posledný zimný mesiac je ideálny pre svadbu. Uistite sa, že oslava bude zábavná a bezstarostná. Rodinný život bude šťastný a dlhý, ak si zvolíte správny dátum. Najvhodnejšie čísla budú: 17. február 21, 24 - 26. Nepriaznivé bude obdobie od 1. do 15. februára. Ostatné dni sa považujú za neutrálne a neovplyvnia vzťahy v páre.

Mesačný kalendár pre mesiac 2018

Svadby sú zriedka organizované tento mesiac. Skutočnosťou je, že počas celého marca bude príchod. Ako viete, počas tohto obdobia sa nemôžete oženiť a oslavovať svadbu. V opačnom prípade môže byť manželstvo nešťastné. Navyše tento mesiac nie je najkrajšia príroda. Preto ak plánujete urobiť fotografickú reláciu na ulici, mali by ste presunúť oslavu na ďalší mesiac.

Ak však nemôžete preniesť svadbu akýmkoľvek spôsobom, je lepšie si vybrať jeden z týchto termínov: 9, 19, 30 alebo 31. marca. Ide o neutrálne dni, ktoré nebudú mať vplyv na pohodu rodiny.

Svadba v apríli 2018

Keďže Pôstok pokračuje v apríli, je lepšie, aby ste v prvom polčase mesiaca nezaplánovali manželstvo. Už od 17. si môžete zaregistrovať svoj vzťah. Najvhodnejšie dátumy sú: čísla 17, 21, 24 a 25. Manželstvo uzavreté v týchto dňoch bude nezvyčajne silné, takže sa pár nemusí obávať drobných hádiek.

Lunárny kalendár máj

Podľa astrologických predpovedí, v máji 2018 môžete bezpečne usporiadať nádhernú svadbu. Avšak vzhľadom na existenciu ľudovej viery páry nie sú v zhone organizovať taký dôležitý udalosť tento mesiac. Predpokladá sa, že svadba v máji povedie k tomu, že novomanželia nebudú šťastne žiť a pracovať.

Na druhej strane astrológovia tvrdia, že v tomto roku nemôžete venovať pozornosť viere, ak si zvolíte vhodný dátum. Okrem toho budú mať páry život, ktorý bude naplnený najpamätnejšími udalosťami a ich pocity budú obzvlášť silné. Takže najpriaznivejšie sú 18, 20, 25 - 29 mája.

Priaznivé dni v júni 2018

Prvý mesiac leta bol vždy jednou z najobľúbenejších svadobných obradov. Koniec koncov, všetko okolo kvitne a zmení sa na zeleno a slnko sa zahrieva svojimi jemnými lúčmi. Ale v roku 2018 bude na takúto udalosť veľmi málo vhodných dní. Podľa lunárneho kalendára je najlepší čas na uzavretie manželstva od 1. do 3. júna.

Najaktuálnejšie dni na svadbu v júli

Na rozdiel od predchádzajúceho mesiaca bude v júli pomerne málo priaznivých dní na oslavu. Všetci sú však v druhej polovici mesiaca, takže prvým je lepšie pripraviť prípravu. Najvhodnejšie pre svadobné dni bude od 15. do 29. júla. Manželstvo uzavreté počas tohto obdobia bude trvať niekoľko desaťročí a novomanželia sa budú navzájom ctiť.

Mesačný kalendár na august

Sametová sezóna - ideálna pre spojenie milovníkov srdca. Počasie v tejto dobe je slnečné, teplé a príroda je čo najkrajšia. Pokiaľ ide o astrologickú predpoveď, odborníci hovoria, že august bude pre tieto udalosti skôr kontroverzný. Preto plánovanie svadby je len pre tie páry, ktoré sa už ubezpečili o pravosti svojich pocitov. Nasledujúce dni sú ideálne na svadbu: 17. augusta 19 a obdobie od 24. do 27. dňa.

Priaznivé dni v septembri

September je považovaný za jeden z najvhodnejších na svadobný obrad. Navyše tento mesiac najčastejšie vyberajú novomanželia.

Podľa odborníkov je takmer každý deň vhodný na usporiadanie takejto dôležitej udalosti. Ale najlepšie dni budú v týchto dňoch: 11, 14 - 16, rovnako ako 21 - 24 septembra.

Svadba v októbri 2018

Únia vytvorená v októbri bude dlhá, silná a založená na láske a rešpekte si navzájom. Preto ho môžete registrovať doslovne každý deň okrem 14. októbra. Ak však chcete nájsť priaznivý dátum, žiadosť by sa mala predložiť 19., 22. alebo 26. októbra.

Lunárny kalendár na november

Tento mesiac nie je toľko slnečných dní, ale stále existuje veľa ľudí, ktorí sú ochotní zaregistrovať vzťahy. V roku 2018 v novembri bude k dispozícii dostatok vhodných termínov. Ale najlepšie z nich je 9., 14. a 18. novembra. Na druhej strane budú na konci mesiaca nepriaznivé len tri dni. Zvyšok je považovaný za neutrálny, takže sú vhodné aj na svadbu.

Priaznivé dni v decembri 2018

Ak chcete naplánovať svadbu v decembri, nie každý pár sa rozhodne. Ťažké mráz, sneh a vánica sa budú odvolávať iba na skutočných milovníkov prírody. Napriek tomu sú výstrely na tieto dni obzvlášť pekné a plné tepla, pohodlia a lásky.

Manželstvo je lepšie 13. decembra, 14, 19, 20 alebo 21. Toto sú najvhodnejšie dni na také dôležité rozhodnutie v živote.

Výber dátumu za veľmi očakávanú a dôležitú udalosť, ako je svadba, môže byť zložitý. Ale človek by sa na to nemal neprimerane sústrediť. Zvážte mesačný kalendár a svoje vlastné preferencie. Potom zvoľte správny dátum bude oveľa jednoduchšie.

Loading...