Články

Nápady na manikúru: jar - leto 2018

Vo svete dizajnu nechtov je ťažké prísť s niečím novým a nie predtým používaným. Techniky manikúry sú tak študované a vykonávané tisíckrát, že mnohí ľudia chcú priniesť nové nápady do bežného umenia na svojich nechtoch.

Jarná-letná sezóna 2018 ponúka takýmto spôsobom šancu módnym návrhárom a ponúka jedinečné štýlové riešenia pre dizajn nechtíka.

Francúzska manikúra novým spôsobom

Francúzština má úžasnú vlastnosť spájať moderný štýl a výraznosť módnych obrazov 2018. Francúzska manikúra v novej sezóne ponúka módnym ženám, aby preukázali svoju individualitu a zdobili bežnú techniku ​​so štýlovými nápadmi.

V novej sezóne sú relevantné rôzne farby okraja nechtov, čo naznačuje novú etapu vo vývoji tejto techniky. Pastel francúzsky tón vybledne do pozadia a uvoľní sa tak do mladšieho množstva kvetov.

Makeup a manikúra

Najzaujímavejším trendom roku 2018 je harmonická kombinácia make-upu a manikúry na nechtoch. Táto technika je predovšetkým v dopyte na jar, keď sa obrazy módnych šiat stávajú otvorenejšími a svetlejšími.

pozlátko

Brilantné nechtíky nechápu. Tento populárny dizajn bude vždy nájsť svojich nasledovníkov, ktorí chcú priniesť šumivé detaily do obrazu.

V trende zlato a striebro trblietavé. Sú vhodné v takmer ľubovoľnom dizajne, či už ide o dennú manikúru s malým rozptýlením jiskier v koreňovej zóne alebo mono manikúru, ktorá pozostáva výhradne z malých škvŕn.

Navrhnite negatívny priestor

Technique negative space sa nachádza v takmer všetkých zbierkach nechtov.
Zahŕňa reverzný dizajn, to znamená, že samostatná časť hrebeňa je pokrytá farebným lakom a zvyšok priestoru zostáva voľný.

V jarnej a letnej sezóne je negatívna vesmírna technika vyjadrená použitím neutrálnych odtieňov - bielej a čiernej, bohatých farieb a pastelov.

Pruhy na nechty 2018

Pruhy dobili nielen módny svet, kde nie je možné predstaviť si štýlový obraz bez vecí s horizontálnymi alebo vertikálnymi pruhmi. Táto popularita ovplyvnila dizajn nechtov, kde sa pásy používajú ako základný vzor.

Pruhy na pravom jedinečnom vzore, ktorý vám umožňuje vytvoriť obrovské množstvo umeleckých diel, ktoré majú len niekoľko odtieňov laku.

Každá dievčina bude môcť vykonávať manikúru s pruhmi, stačí striedať niekoľko odtieňov laku na jednom kline, kreslenie horizontálne, vertikálne alebo diagonálne pruhy.

Dokonca taká populárna technika ombre zdvihla rastúcu popularitu pruhov a ponúka módnym ženám vertikálnu verziu tohto štýlového dizajnu.

Mozaika na nechty

Nezamieňajte mozaiku s farbami a efektom dúhy na nechty. Mosaic 2018 je komplexná technika, vyrobená vo forme krakovanej platiny, žiarivých zafírov alebo reflexného povrchu.

Vaša manikúra by mala trblietať čo najviac a neumožňovať vám zachytiť jasný dizajn a vzor na nechtoch.

Žltá farba

Podľa východného kalendára bude milenkou nadchádzajúceho roka Yellow Earth Dog. Z tohto dôvodu by mala byť žltá farba prítomná nielen v šatách, ale aj v detailoch obrazu, z ktorých hlavná je považovaná za manikúru.

Pre sezónu jar - leto 2018 nemôže byť žltá farba relevantná. Táto slnečná nasýtená farba sa najčastejšie nachádza v dizajne nechtov.

Nemožno hovoriť o jednej žltej manikúre, je to príliš jednoduché a nezaujímavé. Manikúra 2018 so žltým nádychom je umelecké dielo, ktoré obsahuje širokú škálu výkresov, šperkov a kombinácií.

Žltá sa môže používať ako hlavná farba, diverzifikovať jej letné vzory vo forme ovocia, kvetov, listov.

Žltá farba má obrovský počet odtieňov - piesok, broskyňa, vápno a ďalšie. Pre podnikateľský obraz si zvoľte uvoľnenejší tón, napríklad svetlo béžový a vytvorte skromný plášť s týmto odtieňom.

Matná manikúra 2018

Matné povrchové a tmavé odtiene laku - najlepšia kombinácia, o ktorej si môžete zamyslieť v dizajne nechtov. Manikúra s hlbokým tmavým odtieňom matného laku vám umožní vytvoriť obraz sebavedomého charakteru, pretože nie každá dievčina rozhoduje o takom dizajne nechtov.

Matná textúra môže byť vykonaná na 1-2 akcenty nechty, zvyšok prstov pokrytý obyčajným lakom.

Nepochybne, čierna farba nie je úplne jarná a letná farba, takže niektorí dizajnéri ponúkajú živšie a výraznejšie farby. Napríklad bledo ružová manikúra vyzerá veľmi nečakane a krásne.

Kožušinové čiary

Rastúci trend s podčiarknutím kutikuly už prilákal pozornosť mnohých módnych šampiónov. Tiež sa nazýva manikúra reverzného mesiaca, to znamená, že koreňová zóna je zvýraznená dierou, ktorá je zakrivená v opačnom smere.

Avšak tu musíte nakresliť dieru taký tenký, ako je to len možné, aby vyzeral skôr ako čiara. Tento dizajn môžete doplniť reflexným pásikom pozdĺž okraja nechtu, ktorý spája dva trendy naraz - francúzsky a reverzný mesiac manikúra. Váš klinec bude v ráme, ktorý sa na ne zameriava.

Šachová manikúra

Geometrické vzory na nechtoch sa už dlho používajú, ale v jarnom lese v sezóne 2018 sa objavia novým spôsobom. Dominantnou pozíciou na pódiu je šachová manikúra.

Bunky šachovnice môžu byť absolútne akékoľvek farby, hlavnou vecou je udržať dizajn sám osebe, čo robí linky rovnomerné a proporcionálne.

Červená manikúra 2018

Červená, spolu so žltou farbou, má veľa odtieňov - granátové jablko, šarlátové, burgundské atď., Takže sa nebojte, že táto farba bude vyzerať príliš vzdorná. Vyberte si pre seba najvhodnejšie pre váš obrázok, make-up a dokonca aj rúž farbu laku a vyzeráte neodolateľne na jar roku 2018.

Pamätajte si na dôležité pravidlo červenej manikúry - musí to byť kombinované s minimalistickým make-upom a odevom.

Hlavné odporúčanie manikúry jari-leto 2018 - všetko, čo nie je zakázané, je povolené, takže dievčatá môžu voľne používať širokú škálu odtieňov, techník a dekorácií na ich nechtíkach.

Nebojte sa pozerať jasne a priťahovať názory iných: manikúra 2018 vám to plne dovolí.

Loading...