Články

Pánske oblečenie jeseň-zima: trendy a trendy sezóny

Dnes takmer každý človek venuje dostatok času na to, aby vyzeral nie horšie ako spravodlivý sex. Záujem o moderné módne trendy neustále rastie, ale často nehorázne rozhodnutia módnych stylistov a módnych návrhárov sú jednoducho nereálne, aby sa zaviedli do každodenného života. Niektoré obrázky sa však dajú "pod ceruzkou".

Čerstvé tkaniny, podráždená sexualita a čisté šarmy každodennej módy - to všetko očakáva v módnych zbierkach pánskeho oblečenia v najbližšej zime. Elegance a modernosť netrpeli a optimizmus v modeloch sa stal ešte väčším.

Top pánske oblečenie

Musí mať sezónu dlhý kabát

Pánsky kabát kašmíru alebo tvídového oblečenia v nadchádzajúcej sezóne je povolený v najrôznejších štýloch, ktoré sa perfektne hodia do každodenného obchodného štýlu. Hoci fanúšikov mestského šikovného kabátu šľachtických textúr sa stane nepostrádateľnou vecou v šatníku.

Praktická pánska pláštenka

Pláštenka je už dlho považovaná za praktickú vec v každom ročnom období. Dizajnéri ponúkali plášte plášťov s izoláciou a obložením. Trend 2018 - pláštenka s potlačou. Najzaujímavejšie tlačené modely sú vyrobené pod kožou plazov alebo s obrazom farebnej flóry a fauny.

Legendárna pilotná bunda

Maskulinita, sloboda a romantika sú spojené s mužom, ktorý nosí pilotnú bundu. Dizajnéri v nadchádzajúcej sezóne pridali úprimne brutálne šicie k týmto bundám.

Nepríjemná bunda

Bundy vyrobené z pevnej kožušiny, ako nemôžete na miesto v chladnej zime. Let výletov fantázie nie je obmedzený. Ozdoba kože je povolená nielen na golier, ale aj na rukávoch, vreckách a iných neobvyklých miestach. Mimochodom, novodobé štylistické rozhodnutie je skrátená verzia bundy. V trenčine, dosiahnuť okolo pasu linky. Skvelá možnosť pre nadšencov áut.

Základná štýlová skriňa

oblek

Elegantný dvojdielny oblek je ideálny odev, ktorý nemôžete robiť bez. Stylisti odporúčajú, aby mali pár takýchto oblekov pre celú príležitosť života: slávnostné podujatia, obchodné stretnutia, romantickú večeru. Trojdielny oblek obsahuje štýlovú vestu, ktorá je v nasledujúcom roku zdobená jasnými dekoráciami alebo očarujúcim reťazcom. Najobľúbenejšie sú obleky zelenej, modrej a hnedej pánskej.

Pánske nohavice

Classic je vždy v móde, ale skrátil klasické nohavice na kost - trend sezóny. Tento model nevyzerá "hit" a vizuálne zvyšuje rast. Ale ak nechcete riskovať získanie skrátených nohavíc, štylisti ponúkajú praktické a všestranné riešenie: zastrčte nohu.

Pánska košeľa

V kolekcii nadchádzajúcej sezóny sú prítomné iba pánske košele: klasické, v štýle militar, s potlačou, na zips, na uvoľnenie ... Koniec koncov, len tričko môže transformovať najjednoduchšieho mimoriadneho muža na objekt želania väčšiny žien.

Vyberte si pravú košeľu

Značkou kvalitnej košele je predovšetkým švy a stehy.

Tlačidlá by mali byť šité na popruhu na nohe.

Horné a spodné slučky by mali byť kolmé k zvyšku. Takže košeľu nebudú uvoľnené "bez povolenia".

Tričká v štýle športovej klasiky by mali byť vyrobené z oxford, melange alebo poplin - to sú tkaniny s najjemnejšou štruktúrou.

Vyzdvihnúť gombíky - tie, ktoré sú pripevnené na košeľu s gombíkmi. Zmršťujú menej, neporušia sa a neprekrúcajú sa na krídlach jeho bundy.

Súčasné tvary goliera sú kent, windsor, vario.

Paleta farieb moderného pánskeho šatníka

Najpozoruhodnejšie a víťazné odtiene nadchádzajúcej sezóny zvýhodňujú moderný strih modelu. Štýlové oblečenie, obchodné obleky, košele a nohavice sú dôležité v hlbokých odtieňoch zelenej, modrej, šelejskej, kávy a dokonca aj červenej. Ale klasické čierne, biele a "päťdesiat odtieňov šedej" nešli do pozadia.

Štýlové pánske modely s potlačou

Čo sa týka výtlačkov, malo by sa povedať, že orientálne témy, abstrakcie, symboly a bunky sú považované za módne. Obľúbená, ale trochu podnadoevshaya bunka sa nachádza vo všetkých zbierkach svetových módnych domov.

Inteligentný príležitostný štýl

Stylisti vedia presne, čo by mal byť človek oblečený pred ktorým nemôže žiť žiadna žena. Smart príležitostné je perfektnou voľbou pre dokonalého človeka, vlastne znamená bezplatný oblečovací kód. Ale to nie je dôvod nosiť nič. Aj voľný štýl má svoje vlastné pravidlá. Aký druh? Bezplatný sprievodca štýlom vám povie. Na rade sa môžete dozvedieť, ako si vybrať správny skriňu pre nadchádzajúcu sezónu.

uchovávané

Skontrolujte košeľu pod bundou v klietke? Pred započítaním si pozorne premyslite. A ak sa rozhodnete, uistite sa, že nohavice a topánky sú bezchybné. Piesočné kôpky a hnedé brogúre sú to, čo potrebujete.

dôrazne

Voľný štýl vám umožňuje vyzerať jasne, a preto ho môžete využiť. Zateplené červené džínsy s diskrétnou bundou a topánkami vás odlíšia od ľudí okolo vás. Vyberte si krásnu košeľu, posledný obrázok.

štýlovo

Formálne, ako vyzeráte, závisí nielen od bundy, ale aj od nohavíc. Klasické tmavé džínsy sú osvedčenou možnosťou zmäkčiť rafinovaný vzhľad. Kožuchy manšestrové vyzerajú ešte viac priamo. Štíhlé nohavice vám umožňujú zostať v medziach slušnosti.

Je vaše inteligentné príležitostné dosť chytré?

Bundy s jednou drážkou sú bežnejšie a sú vhodné pre tých mužov, ktorých postava je ďaleko od ideálneho. No, dve postranné sloty vyzerajú skvele na tenkých a štíhlych chlapcoch.

Podšívka plášťa je potrebná tak, aby udržala svoj tvar a sedí na obrázku. Okrem toho modely s podšívkou vyzerajú striktne a formálne. Takže ak sa chcete pozerať ľahko, vyberte si sako bez nej.

Neformálna alebo športová bunda sa líši od klasického ornamentu alebo textúry. Fir-tree, bunka alebo melange automaticky robí to neformálne.

Bunda "dva v jednom" šetrí miesto v skrini. Najdôležitejšia je nájsť kombináciu, ktorá zistí, že je rozpoznateľná: napríklad vlna a pláštenka.

Ozdobený športový kabát poskytuje väčšiu voľnosť pohybu ako klasická verzia bundy. V ňom budete nielen cítiť pohodlne, ale získať aj veľa možností kombinácie s inými vecami zo skrine.

Kostým sme doplnili

Výtlačky dokážu oživiť aj tie najtvrdšie obleky. Vezmite si vec s neštandardným vzorom a kombinujte ho s topánkami. Tenká šálka bude vyhovovať klasickému páru a pletená kravata bude vyzerať perfektne s opotrebovanými semišovými topánkami.

Príslušenstvo pre módne pánske oblečenie v elegantnom príležitostnom štýle

Zabudnite na čierne doplnky, ak potrebujete vyzerať štýlovo a atraktívne. Šedá kožená taška s plstenými vložkami sa zhoduje s väčšinou vášho šatníka. Dĺžka rukoväte musí byť nastavená tak, aby zodpovedala ich rastu.

Najobľúbenejší pánsky klobúk v posledných ročných obdobiach sa stal trilby klobúkom. Ona je najbližší príbuzný Fedor a Homburg klobúky. Môžete vidieť v televíznom seriáli "White Collar" slávny americký herec Matt Bomer, neustále sa lámajúc v kmeňovom klobúku.

Klasické hodinky sú neoddeliteľnou súčasťou štýlového vzhľadu pre mužov. V tejto sezóne sú hodinky so zafírovým sklom a čiernym koženým pásikom módne.

Loading...