Články

Neobvyklá manikúra: Crazy Design nápady

Samozrejme, samotné slovo "manikúra" znamená krásne a dobre upravené nechty lakované, možno s niektorými dekoratívnymi akcentmi. Ale pre dámy s "charakterom", neil dizajn je tiež spôsob, ako ukázať svoju jasnú osobnosť, výzvu iným. Preto sa v moderných časoch stretávame s úplne neočakávanými verziami originálnej manikúry, niekedy šokujúcou a nechávajúc v mysli nejednoznačné dojmy.

V posledných rokoch sa ukázalo, že sa v malej, ale veľmi efektívnej špičke prejavuje slušné množstvo extravagantných trendov nail art. Skôr sa dostať až do najzaujímavejšieho!

Vlastné výkresy

Namiesto tradičných farieb, abstrakcií, geometrických línií, v dizajne manikúry môžete vidieť neočakávanú galériu na nechty s obrázkami vašich obľúbených postáv, filmových postáv atď. Skutoční majstri môžu premeniť nechty na portréty slávnych géniov, bankoviek, kociek, legrační tváre rôznych tvorov, šťavnaté kusy ovocia.

Pôvodná manikúra s aplikáciami alebo výkresmi je dosť bežná. Takýto dizajn nechtov nezasahuje do každodenného života a vo väčšine prípadov to vyzerá čisto a roztomilo av neposlednom rade je k dispozícii takmer každá módna žena.

Kaviár manikúra

Módny trend vo svete dizajnu nechtov v nedávnej dobe je kaviár manikúra. Vyrába sa pomocou granúl, ktoré sa nanášajú na plech na nechty. Tento druh manikúry vyzerá veľmi neobvykle a drahé.

Ale veľa dievčat sa ukázalo byť bez jediného krytu "kaviáru" - a potom sa začali najdivokejšie fantazie a pokusy. Tu sa môžete stretnúť s zaujímavými zberačmi farebných korálkov rôznych veľkostí, fascinujúcimi vzormi granúl a dokonca aj ombre pomocou techniky kaviáru.

tŕnia

Dievča, ktoré má šikovnú manikúru má mimoriadnu osobnosť. Okamžite im jasne ukáže, že vo svojom arzenáli okrem ostrých nechtíkov existujú aj iné posmechy.

Hrebenatý dizajn nechtov osloví fanúšikov rockov vo všetkých svojich prejavoch - oblečenie i hudbu. Avšak taká vzdorná manikúra nemusí mať na konzervatívnych ľudí najlepší dojem.

Piercing nechtov

Nedávno bol piercing tak závislý globálne, že jednotliví fanúšikovia už nevedeli, ako prekvapiť konkurentov v tejto oblasti. A mnoho dievčat sa rozhodlo preraziť dlhé nechty. Tento typ piercingu je oveľa bezpečnejší ako zvyšok, pretože prenikajú len doštičkou na nechty bez nervových receptorov a krvných ciev. Napriek tomu nie je vylúčená pravdepodobnosť zranenia, najmä pri dlhom zavesení. Preto je oveľa bezpečnejšie prenikať umelé nechty, ktoré sa v extrémnom prípade môžu jednoducho odtrhnúť od prírodnej nechty.

Sametová manikúra

Takáto avantgardná manikúra je skutočným trendom modernej doby. Technika vytvárania sametových nechtíkov je, že nechtová doska je pokrytá sametovým sametovým práškom s hromadou rôznych dĺžok. A ak fleecy mäkká vrstva vyzerá veľmi dojemne, potom sa kožušina na nechtoch javí ako bláznivé stvárnenie fiktívnej fantázie. Odvážni majstri používajú nielen celé kúsky umelého a prirodzeného kožušiny, - používajú sa aj perie a vlna. Výsledkom je, že dámske prsty pripomínajú kefy, pompony, chvosty atď.

Musím povedať, chlpaté nechty - naozaj extravagantný trend, ktorý môže byť pôvodným doplnkom vášho obľúbeného kožušinového plášťa alebo zodpovedajúceho karnevalového kostýmu. Ale každodenný a praktický dizajn nechtov nie je presne.

Úžasný tvar

Ale vzory a dekoratívne prvky nie sú limitom fantázie. Neštandardné formy nechtov sú oveľa pôsobivejšie. Móda z vlastných nechtov s použitím špeciálnych materiálov na stavbu vytvára štrajkujúce formy: nechty vo forme Tetris, plutvy, kusy syra atď. Šokované ich vzhľadom.

Bublinové nechty

Tento typ manikúry sa vykonáva zhutnenou vrstvou poťahu, ktorá dáva zaoblenú siluetu k nechtom. Takýto dizajn sa sotva dá nazvať rafinovaný, ale nezabudnuteľný a šokujúci.

Veľmi dlhé nechty

Každé dievča sníva o dlhých a silných nechtoch. Ale niektoré dámy boli unesené príliš dlho a začali sa podobať skôr rozprávkovým postavám ako obyčajní ľudia. Niekedy dĺžka dosahuje 10-20 cm a niekedy 50 cm!

Navyše existujú také držitelia záznamov, ktorí dokážu vyrastať dlhé nehty, úplne ignorujú uzavreté topánky a šokujú každého okolo seba.

Sochársky dizajn

Tento typ manikúry je bežný u obyvateľov Japonska. Obrátia svoje nechty do umeleckého diela s neuveriteľným množstvom dekoratívnych prvkov. Na ženských krehkých prstoch so sochárskymi manikúrnymi figúrkami populárnych hrdinov, kvetov, zvierat, morských obyvateľov sa formujú. Samozrejme, takáto manikúra vyzerá fascinujúco.Sochárska manikúra - možno najzaujímavejší a sofistikovanejší trend v oblasti dizajnu nechtov. Je dobré, že nie všetky možnosti sú tak bláznivé, že nie sú vhodné na každodenné nosenie. Ak počet prvkov a sochárske štuky v rozumných medziach (jedna alebo dve, ale nie viac ako tri čisté ozdoby na nechty) a nezahŕňajú všetky nechty, takáto manikúra bude elegantným doplnkom k formálnemu obrazu, napríklad v prípade svadby alebo promócie. Z toho je zrejmý záver - obsedantná krása je primeraná zlému vkusu a sofistikovanosť vo všetkých veciach si vyžaduje akciu.

Neobvyklá manikúra pre každodenný život

Pre skromnejšie, ale stále usilujúce o individualitu a jedinečnosť, ratatum.com pripravil aspoň originálny výber fotografií s neobvyklým dizajnom nechtov.

Neobvyklá manikúra je ďalším módnym trendom v duchu modernity, ktorý spolu s originálnou líčiacou diverzitou a nehoráznym dizajnom oblečenia možno čoraz častejšie nájsť nielen na módnych internetových stránkach, ale aj v reálnom živote.

Pozorovali ste niekedy neobvyklé typy manikúry? Zdieľajte svoje zobrazenia v komentároch.

Loading...