Články

Módna manikúra pre nové fotografie 2019: 100+ najlepších nápadov pre svetlý a štýlový dizajn

V predvečer Nového roka sa celé prostredie okolo nás okamžite transformuje - mesto žiari so svetlami, nadobudne zvláštny šarm, vôňu borovicových ihiel zo stromov visí vo vzduchu, ľudia sa ponáhľajú okolo pri hľadaní novoročných darov. Je čas, aby si tento okamih užil, ale dievčatá majú svoje vlastné plány.

Pred novým rokom je najlepší čas na zmenu vlastného obrazu, čas drastickej zmeny účesu, výber veľkolepého oblečenia na firemnú párty na Novom roku, zdobenie nechtov štýlovou a brilantnou manikúrou.Novoročné manikúra 2019: veľkolepé a štýlový dizajn nadchádzajúcej dovolenky

Pri výbere dekorácie na novoročné oslavy, ženy módy v prvom rade venovať pozornosť tomu, aké odtiene patróna budúceho roku uprednostňuje. V snahe upokojiť hostesku z roku 2019, Yellow Earth Pig, módne ženy hľadajú zaujímavé nápady pre domáce dekorácie, originálne spôsoby, ako slúžiť na novoročný stôl a premýšľať nad štýlovým šatníkom na novoročnú noc. Povinná zložka módneho a očarujúceho obrazu je považovaná za manikúru. Každá dievčina by mala mať dobre upravené ruky, ale na Silvestra nechtíka by mala svietiť so špeciálnou šikou a krásou.


V novoročnej manikúre 2019 by nemali byť nudné farby a jednoduché dekorácie. Pani roka, ako jas, jas, celá škála vzorov, ktoré by ste mohli ťažko používať pri každodenných projektoch. Ponúkame vám 5 štýlových odtieňov pre novoročnú manikúru 2019, ktorá nielenže vyzerá skvele na vašich nechtoch, ale bude tiež potešovať patrónku budúceho roka.

Novoročné manikúra 2019 so zlatom

Nie je žiadnym tajomstvom, že obľúbené odtiene patróna sveta sú žlté a majú veľa odtieňov. Jasné žlté vzory sú nepravdepodobné, že budú vhodné pre oslavu nového roka, tieto možnosti vyzerajú štýlovo v letných verziách.

Golden bude skvelou alternatívou k žltým počas nadchádzajúcich sviatkov. Záblesk tohto drahého kovu na nechty prinesie do vášho života finančný úspech a blahobyt. Okrem toho, manikúra so zlatým dekorom zhromažďuje veľa hostí zo všetkých hostí oslavy.

"Zlatá" manikúra je perfektne kombinovaná s malými čiernymi šatami, elegantným oblekom na nohavice, topánkami v nude, krátkymi nafukovanými šatami. Manikúra s "zlatým" dekorom môže konkurovať akémukoľvek drahému príslušenstvu, poskytnúť svojmu obrazu stav a poskytnúť vám vzrušujúcu dovolenku.

Myšlienky Novoročné manikúra 2019 v odtieňoch zelene

Patrónka z roku 2019 pre všetky prírodné, tak pre štýlovú manikúru dokonale vhodnú zem a zelené odtiene. Manikúra s farbou jedle, jesenná tráva vyzerá elegantne a štýlovo. Použite hlboké zelené tóny na dizajn, kombinujte ich s čiernym alebo jasným lakom.

V miestnostiach so slabým svetlom vyzerá vynikajúca matná manikúra so závojom a akrylovým pieskom. Na večierkoch s jasným svetlom a dynamickým programom vyzerá vynikajúca lesklá manikúra s dekórom drahokamu, ktorý vyzerá trblietavým a trblietavým.

Novoročné manikúra 2019 v červenej farbe

Červená je tradičná farba osláv nového roka. Častejšie sa používa na výzdobu stoličiek na dovolenku, interiérovú výzdobu. Ako zložitá bude vypadať červená farba v manikúre? Mnohé dievčatá sa vyhýbajú použitiu tohto jasného odtieňa vo svojich obrázkoch, váhajú sa, aby si na pery nasadili šarlátovou rúž a nechali si nechty s gélovým lakom v červenej farbe.

Nový rok je skvelou príležitosťou vyjadriť sa a zakryť nechty lakom s jasnými červenými tónmi, najmä ak je toto nechtové umenie spojené s šatami. Vyberte si sami zaujímavý dizajn s vianočnou témou. Biele snehové vločky, luky, vianočné stromčeky na červenom pozadí budú vyzerať chytľavé a atraktívne pre Nový rok.

Ak nie je pre vás bohatá červená farba, dávajte pozor na vínové tóny. Tento dizajn vyzerá skvele v lesklom a matnom dizajne s kamienkami a "zlatými" jiskrami.

Novoročné manikúra 2019 v modrých tónoch

Marigoldy vo farbe "modrej mrázy", rovnako ako v hit z 80. rokov, budú vyzerať skvele na vašich nechtíkoch na Silvestra 2019. Modrá manikúra neodvráti pozornosť od hlavného obrazu, vyzerá elegantne a štýlovo.

Pokrývajúca žltohnedožltá modrá na oslavu nie je najvhodnejšou voľbou. V novoročnej manikúre použite glitre a kamienky v ľubovoľnom množstve. Obzvlášť pôsobivá modrá farba vyzerá s tematickými novoročnými výkresmi, akrylovým pieskom v kombinácii s matným lakom.

Novoročné manikúra 2019: nápady na fotografie v čiernej farbe

Čierna manikúra na Nový rok 2019 - odvážna možnosť pre odvážnych mladých dám. Nie je potrebné pokrývať nechty s monochromatickým lakom, používajte čierne ako prvok francúzskej alebo mesačnej manikúry.

Neobyčajne zaujímavé a slávnostné vyzerá čierne s účinkom závoja. Tento dizajn by mal byť kombinovaný s hlavným oblečením, sledovať nechtový umenie pod šatkou alebo oblekom na nohavice v tmavých farbách. Doplňte manikúru čiernymi tónmi s výkresmi "zlatého" laku. Táto kombinácia nielenže vyzerá bohatá a elegantná, ale tiež poteší patrónku roku 2019.

Novoročné manikúra 2019: skutočné návrhy a dekorácie

Aby sa vaša manikúra vyzerala elegantnejšie, zdobia ju rôznymi vzormi a vzormi, ktoré pomôžu vytvoriť skvelú náladu pre celú dovolenku. Najobľúbenejšie kresby pre slávnostné umenie nechtov sú:

  • snehové vločky - jednoduchý a stručný vzor, ​​ktorý sa hodí všetkým dievčatám bez výnimky
  • jeleň
  • hodiny (čas) - ako symbol prístupu nového roka
  • Vianočné stromčeky a iné borovicové ozdoby - tento vzor vám dá naozajstnú vianočnú náladu
  • sveter a pletené vzory - útulný a roztomilý dekor, ktorý je vytvorený pomocou hustého gélového lesku a akrylového prášku
  • Piggy - vzory so symbolom budúceho roka budú najlepším nápadom pre štýlové a atraktívne nechtové umenie. Tento dizajn nenechá nikoho ľahostajný, pretože je radikálne odlišný od klasického nového nehtového umenia.


Novoročné manikúra 2019 vydržia akékoľvek experimenty. Používajte dekorácie na slávnostné nechtové umenie, ktoré by ste v každodennom živote nikdy nevenovali pozornosť, ozdobte nechty s jasne nasýtenými farbami, ktoré budú svietiť vo svetle vianočných girlandov a dekorácií.

So všetkými starosťami o stôl na dovolenku a darčeky vyčleňte čas na veľkolepú a očarujúcu manikúru, ktorá vás poteší po celú novoročnú dovolenku.

Loading...