Krása

Módne topánky: nové FALL - ZIMA

Smutný čas! Očarujúce oči! Krásne slová zo slávnej práce Alexandera Puškina zodpovedajú popisu módnych trendov v módnom svete pre dámske topánky v nadchádzajúcej jesennej-zimnej sezóne. Čoskoro čakáme na rôzne štýly, jasnú paletu farieb a nové modely dámskej obuvi. Prezentované kolekcie dámskej obuvi v roku 2018 tlačili na jediný záver: čím jasnejšie sú topánky, tým zaujímavejší je obraz. Preto pred výberom nových obuvi si premýšľajte, prečo ich potrebujete. Nikto nemôže zakázať vyzdvihnúť štýlové topánky pre rôzne životné okolnosti.

Nová generácia módnych dámských topánok

V roku 2018 prichádza nová generácia módnych dámskych topánok. Ak namiesto klasických klasikov vidíte avantgardné topánky, nemali by ste byť prekvapení, ale radšej sa pozrite na nový štýl. Pozrime sa na aktuálne trendy vo svete topánok pre ženy.

Štvorcové podpätky

Medzi najstabilnejšie, praktické a všestranné dámske topánky patria topánky so štvorcovými pätkami. Pre niekoľko sezón vysoká štvorcová päta nevyjde z módy. S cieľom prekvapiť fanúšikov štvorcového päty v roku 2018 vyvinuli poprední dizajnéri svetových módnych domov úplne novú verziu podošvy: pridali štýlové dekorácie, výtlačky a nezvyčajné farby.

Chic Stiletto Heels

Ak chcete dávať obraz elegancie a ženskosti, môže to byť len dámske topánky s podpätkom. Každá žena, ktorá má rešpekt voči sebe, musí mať takéto topánky v módnom šatníku. Lakované modely sú vhodné pre takmer každé oblečenie, ale môžete sa obťažovať o pohodlie nosenia. Aj keď v záujme krásy a ohromujúci výhľad na ženu urobí nejaké obete.

Praktická obuv s obdĺžnikovou podrážkou a pätou

Módne topánky sezóny jeseň - zima sa vyznačujú závažnosťou tvarov a jasných línií. Takáto obuv bude slúžiť vynikajúcu službu v každom zlom počasí. Dámske topánky s obdĺžnikovou podrážkou a pätou sú vhodné nielen na oblečenie pre nohavice, ale aj na šaty, štýlové džínsy na ulici.

Športové topánky

V nohách je pravda. Toto pravidlo dokazuje pohodlný a praktický dizajn zaujímavých a originálnych športových modelov topánok v roku 2018. Mokasíny, tenisky, tenisky, štylizované topánky budú pre mladšiu generáciu veľmi relevantné.

Chytľavé a náročné hodvábne a zamatové topánky

Hedvábné a sametové tkaniny, odvážna sexualita a čistý šarm módy "na každý deň" - to všetko očakáva vo zbierkach dámskej obuvi v najbližšej zime. Šikovné špičkové modely zamatov a hodvábov sú zdobené všetkými druhmi výšiviek, aplikácií, kamienkov a stuh.

Ohromujúca obuv s dekorovanou pätou

Krása drahých kameňov nás očakáva v nadchádzajúcom období. Luxusná plodnica zdobí pätu nových modelov dámskej obuvi v roku 2018. Také nádherné topánky nenechajú majiteľa bez povšimnutia. Pripravte sa na to, že máte závidenia.

Zaujímavá transparentná obuv s dekoráciou

Zvyčajné modely topánok z priehľadných materiálov a zdobené všetkými druhmi jasných prvkov vyzerajú nezvyčajne a vzdorne.

Klasické topánky - čerpadlá

Svetoví dizajnéri sa vydali na cestu najmenšieho odporu a vrátili sa do života dlhé nohavice. Štýlové topánky - čerpadlá sú v móde znova, ale tentoraz s up-grade v podobe peria, kamienky, opasky a kožušiny.

Odtiene módnych topánok sezóny jeseň - zima

V nadchádzajúcej sezóne by mali byť štýlové topánky určite chytľavé. Podrážka a päta sú povolené v rovnakom rozmedzí a vo farebnom kontraste. Trendy v nadchádzajúcej jesennej-zimnej sezóne budú nižšie uvedené odtiene.

Nasýtená červená

Tmavo červená farba je považovaná za symbol múdrosti a sily. Pretože štylisti robia veľké stávky na topánky tohto odtieňa. Samozrejme, že vás nenúťme kupovať červené topánky, ale dôrazne odporúčame experimentovať s obrázkami.

víno

Luxus a šľachta vínnej topánky získajú srdcia mnohých módnych návrhárov. Farba značky Marsala pre niekoľko sezón zaujala hit štýlu farebnej palety v štýlovej ženskej šatníku. Topánky tejto farby nie sú výnimkou v najbližšej sezóne.

burgundské

Topánky z tmavého bordeauxu alebo vintage vína môžu ľahko nahradiť znudené farby.

Snehová biela

Mnoho žien nájde biele topánky nepraktické. Ale po tom všetkom vyzerajú prekrásne pekne. V roku 2018 má biela vedúca pozícia.

Modrá čierna

Univerzálny šatník je čierny topánok. V sezóne jeseň-zima, klasická čierna má modrý príliv. Modro-čierne topánky ľahko dopĺňajú kancelársky štýl, elegantné šaty a ležérne oblečenie pre ženy všetkých vekových kategórií a tela.

Svetlo hnedá

Hnedé dámske topánky vo svetlých odtieňoch sú skvelou voľbou pre vytvorenie neformálneho vzhľadu.

šedá

Skvelé obchodné a neformálne luky môžu byť vytvorené pomocou univerzálnej šedej dámskej obuvi. V modeloch šedej farby sa spája klasika a romantismus. Je ľahké nahradiť klasické topánky s čiernym zalomením.

modrý

V nadchádzajúcej sezóne prídu do módy dámske modré topánky v tyrkysových a mätových odtieňoch. Takáto obuv zdôrazňuje ženskosť a jemnosť charakteru majiteľa, pretože je najlepšie ich nosiť v kombinácii s šatami alebo módnymi sukňami.

Vyberte správne topánky

  • vyberajte topánky vo večerných hodinách vzhľadom na skutočnosť, že do konca dňa sú nohy opuchnuté, unavené, a preto nový nákup bude vždy včas;
  • Značkou kvalitnej obuvi sú predovšetkým švy a stehy. Mali by byť úplne hladké. Šesť až sedem stehov je umiestnených v jednom centimete stehu;
  • stielka musí byť vyrobená z kože a opakovať tvar nohy;
  • skontrolujte priehlavok, inak riskujete pretrhnutie chodidla v polovici v najviac neočakávanom momente.

Chcel by som dokončiť recenziu o módnych dámskych topánkach s legendárnou frázou Marlene Dietrichovou: "Je lepšie kupovať jednu dvojicu dobrých topánok ako tri páry zlých."

Loading...