Články

Kde sa osláviť a ako usporiadať firemné podujatie pre Nový rok 2019: najlepšie nápady pre zábavnú dovolenku

Osláviť Nový rok v kruhu ľudí, ktorí pracujú v jednom tíme, sa stalo dobrou tradíciou. Takéto podujatia nasýtené neformálnou a uvoľnenou atmosférou prispievajú k vytváraniu priateľskej a teplé atmosféry medzi kolegami. Navyše, novoročné firemné podujatia sú užitočné pre rozvoj podnikania, pri takýchto podujatiach sú zaujímavé a plnohodnotné známe. Ak chcete, aby strana skutočne úspešná a pamätajte si na celý rok, musíte si vybrať miesto vopred, pripraviť dovolenkový scenár, venovať pozornosť kostýmom a dekorácii miestnosti.

Kde sa oslavovať a ako podnikanie pre Nový rok 2019

Kancelárske priestory, v ktorých tím trávia celý rok, pravdepodobne nebudú vhodné na oslavu nového roku. Vyberte si miesto pre firemné podujatia, aby prinášalo potešenie účastníkom dovolenky. Príručka zvyčajne vyberá niekoľko možností:

 • kaviarne, reštaurácie, kluby
 • country hotelový komplex, hotel
 • motorová loď

Novoročné podnikanie v klube, reštaurácii, kaviarni

Už dlhé roky kluby, kaviarne a reštaurácie zostali tradičným miestom pre drôty roka. Vyberte si útulnú inštitúciu s množstvom chutných jedál. Pre fascinujúcu a zaujímavú dovolenku vopred rezervujte izbu výhradne pre zamestnancov spoločnosti. Pozrite sa na chodbu a rozhodnite sa, ako je vhodná pre zábavné outdoorové hry a súťaže, ktoré sa tradične konajú v priateľských tímoch. Nezabudnite sa postarať o DJ, tanečníkov, profesionálnych moderátorov.

Pre mladého tímu by bola najlepšou možnosťou kaviareň s bohatým zábavným programom alebo nočným klubom. Ak sú všetky miesta pred Novým rokom zaneprázdnené, môžete v kancelárii zorganizovať vlastný klub. Stačí stačiť s vaším vybavením toastmaster alebo DJ, požičať barový pult s barmanom a vaša kancelária na jeden deň bude premenená na zápalný klub.

Novoročné podnikanie v dedinskom dome alebo hoteli

Oddych a stretnutie nového roka v komfortnom hoteli, hotelovom komplexe alebo vidieckom dome poteší mnohých. Takéto nápady sú ideálne pre malý, priateľský a súdržný tím.

Rezervujte si chalupu vopred a vyzdobte miestnosť na pár dní, vytvorte si menu, objednajte si varenie alebo pripravte si vlastné jedlá. Výhodou takého miesta je, že zamestnanci môžu prísť do spoločnosti s manželkou a deťmi. K firemnej párty nebolo nudné, potrebujete vopred pripraviť zábavný program s súťažami a súťažami. Premýšľajte o hrách na voľnom priestranstve, napríklad jazde na skúmavkách, snežných skútroch.

Rozpočet spôsob, ako osláviť Nový rok v kancelárii

Ak si prenajať izbu nie je možné, môžete si zorganizovať zábavnú novoročnú firemnú párty bez toho, aby ste opustili svoju kanceláriu. Miestnosť môže byť zdobená vlastnými rukami pomocou girlandov, elegantného vianočného stromčeka a dažďa.

Navrhnite šéfa, aby pôsobil ako Santa Claus, a ako Snow Maiden, pozvite tajomníka alebo hlavného účtovníka.

Ak chcete urobiť oslavu vzrušujúcou, zahrňte do programu podujatia takú zábavu, ako je:

 • karaoke
 • show s mydlom
 • show s chemickými trikami
 • Demonštračný koncert s účasťou zamestnancov spoločnosti

Kryjte stôl s lahodnými jedlami z reštaurácie alebo kaviarne, zrieďte ich domácou kuchyňou. Takáto novoročná dovolenka s riadnou prípravou nebude nijako horšia ako firemná večera v kaviarni alebo reštaurácii.

Novoročné firemné cesty

Veľmi originálnym a nezvyčajným nápadom pre firemnú večierku je spoločná cesta. Vyberte si rezervu, zámok, historické miesto pre toto. Ide o najobľúbenejšiu možnosť rozpočtu, pretože takáto dovolenka nevyžaduje veľké množstvo peňazí.

Ak máte príležitosť stráviť novoročnú korporátnu večierku v zahraničí, nemali by ste popierať také potešenie. Mnoho spoločností radšej oslávi Nový rok v teplých krajinách alebo v lyžiarskych strediskách. Takáto udalosť by sa mala vopred prediskutovať so zamestnancami, ktorí sú spoločne určení s turistickým cieľom a získavaním poukážok.

Novoročná firemná večierka na lodi

Dovolenka na lodi - zaujímavá a nezvyčajná myšlienka, najmä pre oslavu nového roku. Ponúknite tímu trochu výlet s otvoreným zimným výhľadom na mesto. Na Silvestra je mesto zvyčajne bohato zdobené svietidlami a girlandami, takže vám poskytuje nádherný výhľad.

Špecialisti sa zaoberajú organizáciou firemných akcií na lodi, takže tím nebude potrebovať tráviť čas na prípravu na dovolenku, stačí zavolať agentúre a zabezpečiť si elegantnú dovolenku na lodi.

Kde stráviť aktívny Nový rok

Stále sa nudné zhromaždenia na stôl nahrádzajú aktívnymi a originálnymi nápadmi na oslavu nového roku. Dôraz na triezvy a šťastné sviatky viedol k tomu, že pracovné kolektívy sa čoraz častejšie stretávajú s prírodou, športovými komplexmi a tematickými miestami.

Vonkajšie športové hry sú najlepšou voľbou pre tím aktívnych a atletických ľudí. Ponúknite svojim kolegom odpočinok v týchto hrách:

 • paintball
 • metaná
 • biatlon
 • hokej

Zvyčajne chaty alebo bary, v ktorých je položený novoročný stôl pre tím, susedia so športovými areálmi.

Novoročná firemná večierka s fotografickou reláciou

Aby ste nezabudli na vašu novoročnú párty, pozvite profesionálneho fotografa a ďalších odborníkov, ktorí pomáhajú zamestnancom s kostýmami, pozadím a osvetlením. Je lepšie, ak sa bude stranou zaoberať napríklad štýlom fantázie, gansterskými témami, "chlapmi" atď. Verte mi, takáto oslava, najmä v príjemnej a uvoľnenej atmosfére, dáva kolegom nezabudnuteľné emócie a spomienky.

Novoročné firemné večierky zjednocujú aj tých kolegov, ktorí majú malý kontakt v kancelárii. V priebehu hier a súťaží sa zamestnanci učia pomáhať navzájom, učia sa veľa zaujímavých vecí o svojich kolegov. Tráviť čas tým, že si vyberiete optimálne miesto pre novoročnú firemnú párty, vyberajte tému a kostýmy pre oslavu a vaše novoročné dobrodružstvo nenechá nikoho ľahostajným.

Loading...