Krása

Pôvodné listové tetovanie

Medzi populárne scény pre tetovanie môžete nájsť obrázky rôznych písmen. Najčastejšie ide o iniciály mena. Takéto tetovanie - obrovské pole pre let fantázie pána. Písmeno môže byť zdobené v akomkoľvek štýle a zdobiť s najrôznejšími podrobnosťami. Takéto kresby sú vhodné pre všetky časti tela, rovnako ako pre milovníkov tetovania akéhokoľvek pohlavia.

Význam obrázkov je interpretovaný v závislosti od ich príslušnosti k rôznym jazykom a abecedám. Napríklad samostatnou kategóriou je alchymická abeceda.

Význam písmen v rôznych abecedách a interpretácii

O písme "M" v "archeometrii" sa hovorí, že je to zosobnenie prirodzeného princípu, ktorý dáva vzniknúť všetkým formám života. Tiež písmeno "M" je znakom škorpiónu, je to spojené s farbou morskej vlny, notou "re", planétu Mars a číslom 40. Medzi chemikmi stredoveku tento list znamenal androgyny vody. Je zodpovedná za prejav mužských vlastností. Teraz je módnym trendom poskytnúť "M" univerzálny význam: flexibilitu ženskosti a silu mužského elementu.

"Archiomery" je dielom francúzskeho autora Saint-Yves, ktorý veril, že abeceda je symbolický systém. Každý z jeho prvkov je rozsiahly prúd informácií, ktoré môžu byť vyjadrené v jednom liste na tele.

Alchimická abeceda zaobchádza s každým z písmen vlastným spôsobom. Napríklad "C" je symbol streľby. Ak je táto hodnota prispôsobená, symbol môže byť interpretovaný ako temperovanie osobnosti a jej charakteru. Ak vezmeme do úvahy "C" latinskej abecedy, potom je to klesajúci mesiac a more.

Alice Bale, teosofista 20. storočia, nachádza platné významy písmen latinskej abecedy. Tieto listy sa najčastejšie odrážajú v tetovaní s hlbokým významom. Z tohto hľadiska je písmeno "A" spojené s tvarom kužeľa a je spojené s pyramídou. Alice Bale viazala túto formu so smútkom a základňa v kombinácii s tenkým koncom s hlavnou príčinou všetkého.

Pre tých, ktorí si vybrali písmeno "D" pre tetovanie, malo by sa objasniť, že je spojené s pretečením diamantov a svetlom dňa. Ak vezmeme do úvahy slovanskú abecedu, kde písmeno "D" stojí na 5. mieste, potom sa spája s konceptom dobra. Písmeno "E" v latinskom hláskovaní znamená "slnko" a "F" je dôležitý plameň. Ak chcete zachytiť na tela zdroj nekonečnej energie, potom by ste si mali zvoliť písmeno "G". Ona je najviac ovplyvnená inšpiráciou v tvorivosti.

Ak hovoríme o "H", potom ako symbol znamenia Blížencov to znamená dualitu osobnosti a prechod do novej fázy. "L" ako tetovanie zosobňuje os Zeme, základ všetkých bytostí a podstatu bytia. Pri interpretácii Bailey tento list znamená neobmedzenú moc. Písmeno "N" predstavuje had, ktorý je spojený s pokušením a nebezpečenstvom smrti. Tieto hodnoty obsahujú písmeno "S".

Písmeno "O" je spojené so slnkom, dokonalou harmóniou a nekonečnosťou. Cestujúcim sa odporúča vybrať písmená "P" a "R". Písmeno "T" je spojené so sekerou alebo kladivom. Môžete tiež nakresliť analógiu s krížom. Druhý obsahuje písmeno "X". Je považovaný za symbol jednoty horného a dolného sveta. "U" z latinskej abecedy sa rovná symbolom planéty Jupiter. List väčšinou zdôrazňuje svoju milosť a silu. Tí, ktorí majú tendenciu uctievať Zeusa, by mali zvážiť použitie písmena "Z" na tele. Je podobná vo forme blesky a je s ním spojená.

Trojica v latinčine je označená písmenom "Y". Symbol navyše znamená križovatku, zložitosť rozhodnutia. Písmeno "V", podobné vo forme, je plavidlo. Hlboký filozofický význam spojený s duchovným obsahom duše a mysle. Na rozdiel od prvej hodnoty môže list znamenať prázdnotu alebo voľný priestor pre nové pocity a informácie.

Písmená "B" a "G" zo slovanských jazykov vyžadujú dialóg a úprimnosť. "F" spomína na všetky živé alebo zaujímavé pozície dámy.

Tetovanie s prvým písmenom názvu

Ak analyzujete prvé písmená mena, je najlepšie zamerať sa na vyššie uvedené spôsoby interpretácie. Môžu mať mystický význam a ovplyvniť osud nositeľa takéhoto mena.

Výhodou aplikácie vo forme tetovania sú prvé písmená mena v ich osobnom charaktere. Takýto vzor lepšie než iní odhaľuje hĺbkovú podstatu osoby a jeho vlastnosti. Predvolené skice sa dajú preniesť na ľubovoľnú časť tela. V tejto súvislosti sú takéto tetovanie univerzálne. Všetko vďaka:

  • jednoduchosť;
  • geometrická presnosť línií;
  • rôzne štýly.

Tetovacie miesta

Hieroglyfy, petrografisti a kaligrafie pomôžu urobiť takéto tetovanie originálnejšie. Tu je lepšie dôverovať skúseným pohľadom na umelca. Najčastejšie sú písmená vo forme tetovania viditeľné na adrese:

  • dlane;
  • stop;
  • prsty;
  • za ušami;
  • zápästia;
  • kľúčnej kosti;
  • rebier a iných malých častí tela.

Umiestnenie písmen na väčších plochách môže byť problémom. Kreslenie žalúdka, chrbta alebo stehna vyžaduje bohatšiu kompozíciu. List bude vyžadovať jasný a originálny sprievod vo forme vzorov, výkresov, výkresov. Najčastejšie takéto kresby vyzerajú ako plamene, poryvy vetra s listami, vlnami atď. Je dôležité, aby kresba tesne vyplnila celú oblasť. Pôvodná voľba bude kľúčová fráza, počínajúc ceneným listom. V takom zložení musí byť hlavné písmeno jasne zvýraznené.

Pri výbere miesta na tetovanie musíte mať na pamäti, že čím menší je podkožný tuk v oblasti, tým ťažší bude proces aplikácie. Kľučky, lakte, kolená sú mimoriadne citlivé oblasti. Je oveľa bolestivejšie, aby ste si tieto miesta vylepili ihlou na farbu než na maľovanie žalúdka alebo stehna. Mali by sme tiež hovoriť o krku a tvári. Tu je koža nasýtená nervovými zakončeniami a môže spôsobiť veľmi nepríjemnú reakciu. Ale chrbát a zadok majú minimálnu citlivosť.

Letter štýl tetovanie

Pri vytváraní takýchto tetovanie sa kladie dôraz na písmo. Okrem toho listy nakreslené vo forme tkaných pások, ostnatého drôtu alebo lán vyzerajú originálne. Stuhy sa často spájajú s kvetmi a pichlia na telách žien. Ostatné možnosti vyberú muži.

Zaujímavé fonty vzhľadu. Tučné zakrivené tuky v podobe písmen končí v očarujúcich hviezdach alebo srdciach. Účinne vyhľadajte kvapky krvi alebo vodných kvapiek. V poslednej dobe sa aj konkrétne obrázky, ktoré vyzerajú ako objemové obrázky, ktoré sa objavujú pod kožou, sa stali originálnymi a módnymi.

Pri výbere dizajnu vášho podpisového listu je dôležité počúvať sami seba a vybrať najpôsobivejší štýl a formu. Iba v tomto prípade tetovanie prinesie radosť svojmu majiteľovi.


Loading...