Krása

Tattoo "Sleeve" pre dievčatá a chlapcov

Rukavice na tetovanie sú neobvyklé, ale zároveň štýlové spôsoby vyjadrenia. Napriek tomu však nie každý človek rozhodne o takýchto pokusoch. Je to spôsobené niektorými nuansami, o ktorých budeme diskutovať neskôr. Napriek tomu možno povedať, že takéto tetovanie sú častejšie vyberané silnými mužmi, ktorí si nemajú strach byť v centre pozornosti.

Tetovacie puzdro: varianty

rukáv

Klasická verzia tetovania vo forme rukávu je vzor, ​​ktorý pokrýva oblasť celého ramena od ramena po zápästie. Napriek tomu, že vyzerá veľmi pekne, nie každý sa odváža mať na ruke taký nápadný sprisahanie. Koniec koncov, všetci chápu, že kreslenie na telo zostane na celý život a bude problematické ho skryť z lákavých očí.

Mimochodom, táto možnosť nie vždy znamená kompletný obraz. Niekedy ľudia robia malé tetovanie a nakoniec si uvedomia, že chcú rukáv. Preto môže majster ponúkať postupné vytváranie samostatných výkresov v rovnakom štýle, aby boli dobre kombinované. A len v priebehu času, pridať pozadie pre pripojenie podrobností. Veľmi často sa na to vyberajú keltské vzory alebo rôzne vzory.

Polovičné rukávy

Ďalším typom je tetovanie s polovičným rukávom. To znamená, že kresba môže zaberať oblasť tela od ramena k lakťu alebo od lakťa k zápästiu. Táto možnosť je veľmi podobná mnohým dievčatám. Koniec koncov, ak vyberiete príslušný obrázok, môže vyzerat veľmi ženskı.

Štvrťové rukávy

Čtvrtý rukáv tetovanie často zaberá časť ramena nad oblasťou nad lakťom. Vyzerá to veľmi zaujímavé. Navyše, ak si prajete, môžete takýto prejav individuality ľahko skryť, práve nosíte tričko.

Muži spravidla vyberú dlhé rukávy a dievčatá uprednostňujú štvrtinu tetovania. Pokiaľ ide o polovicu rukávov, táto voľba je obľúbená pre všetkých, pretože nezahŕňa príliš veľa priestoru a zároveň vyzerá pomerne objemne.

Vlastnosti aplikácie tetovanie vo forme puzdra

Dokonca aj keď máte radosť z tetovania vo forme rukávov a chcete urobiť niečo podobné, je lepšie porozumieť niektorým funkciám vopred.

Prvá vec, ktorá odpudzuje veľa, je cena práce. Musíte pochopiť, že takéto objemné tetovanie môže vykonať iba majster s dlhoročnými skúsenosťami. Preto bude cena určite vysoká. Môže tiež závisieť od toho, aký populárny vzor si zvolíte. Často sú to rôzne ornamenty a keltské vzory.

Určite veľa ľudí vie, že proces uplatňovania tetovania netrvá veľa času. To platí, ale toto pravidlo sa nevzťahuje na hromadnú prácu. Práve im patrí rukáv, ktorý môže trvať veľa hodín, kým sa budú aplikovať. Navyše takéto výkresy sa robia na niekoľkých sedeniach s prestávkou niekoľkých týždňov. Preto sa pokúste správne naplánovať svoj čas a neočakávajte, že dosiahnete inteligentný výsledok v jednej relácii.

Bolestivosť kreslenia obrázka vydesí veľa, najčastejšie dievčatá. V prípade tetovania vo forme rukávu je potrebné poznamenať, že táto zóna nie je príliš bolestivá. Avšak vzhľadom na trvanie procesu aplikácie sa nepríjemné pocity výrazne zvyšujú s každou ďalšou hodinou. Preto je tento postup vhodný len pre tých, ktorí sa nebojí zvýšiť bolesť a pochopiť, čo robí tetovanie.

Ako už bolo spomenuté vyššie, niektoré okamžite robia rukáv, ale postupne to postupujte. Ale ak ste okamžite naladení na takú vážnu prácu, nezabudnite ísť na konzultáciu s pánom. Spoločne môžete prísť s holistickou kompozíciou, ktorá bude vyzerať dobre na vašej ruke. Môžete tiež zdôrazniť dôraz na tetovanie alebo pridať farebné prvky.

To všetko nie je tak ťažké, ak budete počúvať vaše túžby a nezabudnite zohľadniť závažný názor profesionála. Urobte si čas na výber a vytvorenie celkového obrázka za primeraný čas. Koniec koncov, po jeho uplatnení sa stane významná časť vášho života.

Mimochodom, musíte byť pevne presvedčení o osobe, ktorá bude robiť tetovanie a kvalitu svojej práce. Preto odporúčame požiadať o priateľov, preskúmať informácie na internete a osobne hovoriť. Venujte pozornosť nielen navrhovaným náčrtom výkresov, ale aj portfóliu. To je v ňom, že uvidíte, ako dobre vyzerajú tetovanie.

Tetovacie rukáv: štýlové nápady

Rôzne kresby, ktoré sú vhodné nielen pre ženy, ale aj pre mužov, sú úžasné. Navyše, skúsený majster bude schopný stelesniť aj to, čo vy sám vymýšľate. Preto predtým, ako urobíte tetovanie, uistite sa, že vynaložíte maximálne úsilie na vytvorenie niečoho, čo naozaj stojí za to.

Všimnite si, že kvetinové motívy vždy nájdu odpoveď v srdciach žien a mužov. Preto sú najobľúbenejšie. To však neznamená, že všetci vyzerajú rovnako. Zobrali sme rôzne príklady, ktoré dokazujú, že rovnakú tému je možné hrať rôznymi spôsobmi.

Farebné tetovanie vždy vyzerať obzvlášť zaujímavé. Niekedy, a chcem sa pozrieť na každý detail, tvoriť celý príbeh len s jedným tetovaním.

Niektorí ľudia tvrdia, že nie je potrebné kombinovať rôzne kvety. Toto pravidlo sa nevzťahuje na tetovanie. Vo svete telesnej maľby môžete experimentovať, ale hlavnou vecou nie je zabudnúť na zmysel každého elementu.

Veľmi často vidíte kombináciu farieb a hodín. Súhlasím, vyzerá veľmi originálne, najmä na rukáve tetovanie. Je to druh pripomienok prechodu času, rovnako ako lásky a vášne. Takéto kresby sú najčastejšie vyberané mužmi.

Ďalšou pripomienkou prežitie života, ako aj nebezpečenstvo a smrť, je tetovanie vo forme lebky. Kombinujte to hlavne s kvetmi, mečmi, kompasom a hodinami.

Zaujímavé a nezvyčajné tetovanie v podobe rukáva tiež zaslúžia vašu pozornosť.

Samozrejme, výber vzorov pre tetovanie rukávov - je osobná vec. Vybrali sme najzaujímavejšie možnosti, ktoré pomôžu určiť kľúčové aspekty a vytvoriť pre nás niečo ideálne vhodné.

Loading...