Krása

Vojenské oblečenie: 100 módnych brutálnych žien a mužov

Vojenský štýl, ktorý sa objavil hneď po prvej svetovej vojne, je zvratom brutality, odvahy a sexuality. Vďaka svojej všestrannosti je tento obrázok vhodný pre ženy aj pre mužov. Zahŕňa použitie oblečenia vojenského štýlu a zodpovedajúceho príslušenstva. Čo potrebujete vedieť, aby ste vytvorili harmonický obraz v štýle vojenskej?

Vojenský štýl v pánskom oblečení

Pánske oblečenie v tomto štýle sa najviac podobá vojenskej uniforme v kombinácii so základnými predmetmi. V závislosti od toho, kam plánujete ísť, môže to byť aj kancelársky oblek a športové predmety.

Hlavná farebná schéma pozostáva hlavne z "mužských" odtieňov vrátane čiernej, hnedej, šedej, khaki, tmavozelenej atď. Jediná tlač, ktorú môžeme povedať na tomto obrázku, by mala opakovať vzor maskovacieho odevu. Nemali by byť žiadne fiktívne nápisy a iné vzory.

Vojenský štýl zahŕňa použitie trvanlivých, prísnych a dokonca hrubých tkanín. Najlepšou možnosťou by bola ekologická bavlna.

Hlavné prvky vojenského štýlu vrchného oblečenia pre mužov zahŕňajú: plášť alebo plášť, plášť, bomba alebo plášť pilota.

Hlavným prvkom obrazu mužov bude voľné oblečenie. Skutočnými prvkami veci budú početné vrecká a náramky. Môžu tiež byť manžetové gombíky, ktoré zobrazujú vlastenecké symboly.

Výber nohavíc, dávajte pozor na prítomnosť vreciek. Čím viac, tým lepšie. Môžu byť šité, skryté, pripevnené tlačidlami alebo gombíkmi. Vhodné modely: nákladné nohavice a kožušiny.

Vojenský štýl topánok sa vyznačuje: masívnou špičkou, silnou podrážkou a šnurovaním. Najlepšia možnosť - barety alebo vojenské topánky.

Hlavným trendom štýlu budú veľké, lesklé tlačidlá. Šité všade - na košele, bundy a dokonca aj na klobúky. Široký kožený opasok je nevyhnutným doplnkom. Môžete pridať obrázok s veľkou taškou cez rameno, ako poštár. V chladnej sezóne bude dôležitá široká šatka.

Vojenský štýl v ženskom oblečení

Na rozdiel od dnešnej módnej čipky a mäkkých farieb, návrhári ponúkali oblečenie vojenského štýlu pre ženy. Jeho črtou v ženskom imidžu bolo použitie štylizovaných vojenských doplnkov. Môžu to byť veľké gombíky vyrobené z lesklého kovu, pruhy, šnurovanie, šijóny atď. Veci v tomto štýle majú veľa vreciek, kĺbov alebo popruhov, rovnako ako je možné vidieť na skutočnej vojenskej uniforme.

Denim bol dokonalým materiálom pre takéto oblečenie. Kašmír, koža a zamat sú tiež široko používané. Medzi farbami dominuje khaki, bažina, šedá, modrá a tmavo hnedá.

Kombinácia voľných nohavíc vyrobených z hrubého tkaniva, "vojenskej" košeľky a kalhoty sa stala živým príkladom ženského obrazu vo vojenskom štýle. Oblečenie môže dopĺňať topánky alebo topánky s hrubými podrážkami.

Ak chcete vyzerať menej prísne a dokonca rafinované, noste tmavé legíny a vestu v ochrannej farbe. V kombinácii so šnúrkami na nohaviciach, ktoré sa hodia na legíny, môžete ísť na párty. Romantické povahy môžu nosiť dlhé šaty a husársku bundu. V prípade bohémských skupín zapadajú tesné nohavice v ochrannej farbe, bunda s veľkými vreckami a vysokými topánkami. A v kancelárii sa môžete objaviť v čiernej sukni ceruzky a blúzky vo vojenskom štýle.

Je výhodné zdôrazniť tvar širokého pásu.

Trendová vec dnes bola kombinéza, ktorá vyzerá veľmi podobne ako vojenská uniforma. Dnes sú obzvlášť obľúbené modely s dvoma radmi lesklých tlačidiel. Ideálnou voľbou pre oblečenie vo vojenskom štýle, môžete zavolať kabát alebo kabát.

Šaty vo vojenskom štýle

Šaty vyrobené v tomto štýle sa vyznačujú ostrosťou a uhlom štýlu. Ich charakteristickým rysom bol vyhradený pás, zúžené boky a široké ramená. Môžu byť zdobené veľkými gombíkmi, širokým opaskom a niekoľkými náplasťami.

Z vonkajšej strany sú tieto šaty veľmi podobné vrchnému oblečeniu. Brožúry, ktoré vyzerajú ako medaily, kovové náramky a vysoká šnurovanie topánky pomôžu doplniť obraz.

sukne

Spravidla sú také sukne dosť dlhé. Môžu byť rovno alebo mierne rozvetvené a doplnené širokým popruhom.

nohavice

Aby sme sa mohli obliecť vo vojenskom štýle, aby sme boli vždy nesprávne, nie je nutné úplne zopakovať vojenskú uniformu. Nohavice by mali byť čo najjednoduchšie a najprísnejšie. Môžu byť kombinované s tričkom alebo šifónovou blúzkou a bunda s epauletami - s jasným tričkom.

Tričká

Tričká a tričká v tomto štýle sú nevyhnutne dlhé a doplnené vreckami, výstrihmi a šitím.

topánky

Vojenská obuv má tvrdú špičku, vysoké šnurovanie, ostruhy, reťaze a gombíky. Okrem toho môžete nájsť modely s vysokými podpätkami alebo dokonca kolíky.

Pohodlnejšie topánky, ktoré dokážu doplniť váš obrázok, sú charakteristické farby tenisiek alebo tenisiek.

kabát

V chladnej sezóne je lepšie doplniť vhodný kabát. Jeho charakteristické črty sú khaki odtieň, štylizované tvarovky a široké ramená. Najčastejšie takéto kabáty sú dvojité.

Vyzerá to veľmi elegantne, s podčiarknutým pasom a mierne rozletelou na dno. Hladké záhyby v kombinácii s objemnými švami môžu skráštiť obraz. Lopely, široký opasok, vysoký golier, ramenné popruhy a kovové gombíky sa pridajú popri závažnosti.

Kombinácia kabátu vojenského štýlu s pevnými nohavičkami, šnúrkami, štýlovými členkami alebo vysokými topánkami so širokou pätou.

Srsť môžete nahradiť módnym hráškom, ktorý dokonale zodpovedá jasným džínsom a topánkam s plochou podrážkou.

príslušenstvo

Medzi príslušenstvom charakteristickým pre vojenský štýl stojí za zmienku: veľké hodinky, kožené pásy, reťazce s žetónmi, náramky s nity alebo kovové spony, obdĺžnikové vrecká a veľké okuliare.

pokrývka hlavy

Vojenský štýl je charakterizovaný vysokými kožušinovými klobúkmi, bandáňami, panamami vojenského štýlu a jednotnými čiapkami.

Oblečenie vo vojenskom štýle si vyberá predovšetkým silní a presvedčení ľudia. Napriek svojej závažnosti sa dobre spája s inými vecami, čo vám umožní experimentovať s obrázkom.

A ako sa cítite vo vojenskom štýle?