Články

Trendy účesy pre chlapcov: trendy a novinky 2018

V dnešnom svete si voľba účesu pre deti zvyčajne neposkytuje menej času a pozornosti ako pre dospelých. Preto pred odvedením dieťaťa do kaderníka stojí za to preskúmať módne trendy, ktoré budú relevantné v roku 2018. Napríklad pre chlapcov neexistujú žiadne špeciálne obmedzenia, a to znamená, že sa môžete pozrieť na krátke verzie aj predĺžené zrážky.

Čo treba hľadať pri výbere účesu pre chlapcov?

Atraktívny strih závisí nielen na skúsenosti kaderníka, ale aj na vlasoch dieťaťa. Preto je veľmi dôležité brať do úvahy štruktúru vlasov a ich hrúbku.

Okrem toho je jedným z hlavných faktorov výberu vek dieťaťa. Najmenšie vlasy sú vždy nafuchavé a nie rovnaké na dĺžku. Preto je lepšie robiť najjednoduchší strih, bez moderných prejavov.

Chlapci od troch rokov budú mať prístup k iným originálnym možnostiam. Je však veľmi dôležité, aby to nepreháňalo, pretože dlhé pramene môžu značne zasahovať a zmätok. A to nevyhnutne ovplyvní náladu dieťaťa.

V staršom veku, od troch do šiestich rokov, samotní chlapci majú tendenciu experimentovať. Často im nevadí, že sa pokúsia urobiť nový strih. Preto sa pozrite na zaujímavé možnosti.

Školský vek je ideálny pre vytvorenie krásnych, štýlových účesov. Okrem toho samotné deti často veľmi presne vyjadrujú, ako chcú vyzerať. Rodičia musia v tomto čase podporovať iniciatívu, aby mal dieťa príležitosť dokázať.

Avšak, nielen tieto faktory zohrávajú dôležitú úlohu v procese výberu účesu. Vždy berte do úvahy povahu skladu dieťaťa. Koniec koncov, skromný, trochu plachý chlapec je nepravdepodobné, že by bol pohodlný s vlasmi "mohawk". Aktívne deti sú najlepšie vhodné pre krátke účesy, ktoré nevyžadujú špeciálnu starostlivosť.

Rast vlasov pre objemnejší účes by sa mal zamyslieť. Musíte si byť istí, že váš chlapec bude schopný postarať sa o čistotu vlasov a v prípade potreby si pokošiť vlasy.

Módne účesy pre chlapcov 2018

Rozličné zrážky pre chlapcov, ktoré budú relevantné v nasledujúcom roku, sú naozaj prekvapujúce. Ale nie len sledovať trendy. Pokúste sa zamerať sa na predvoľby vášho dieťaťa. Tým, že ju podporíte, pomôžete vytvoriť správne sebavedomie a sebavedomie.

ježkom

Väčšina chlapcov si vyberá krátke zrážky, pretože je oveľa jednoduchšie sa o ne starať. A ak vaše dieťa vyberie takúto možnosť, neprekročte ho. Možno sa cíti najpohodlnejšie.

Vhodný strih nohavíc pre chlapcov všetkých vekových kategórií. Je ľahký, elegantný a nevyžaduje špeciálny štýl. Ak chcete účes vyzerať čisto, mali by ste pravidelne navštevovať kaderníctvo. Ale ak to nie je možné, potom dokonca aj doma to môže byť trochu obnoviť.

Ak si želáte, môžete urobiť strih viac kreatívny. Stačí len použiť textúru a mierne zdvihnite vlasy prstami. Takýto štýl vyzerá predovšetkým štýlovo na detských párty a iných podujatiach.

Caesar

Ďalším ľahkým, krátkym a veľmi obľúbeným strihom je Caesar. Jeho vlastnosť je malý bang, napriek tomu, že zvyšok vlasov zostáva skôr krátky. Rovnako ako predchádzajúca verzia je ľahko čistiteľná a nevyžaduje ďalšiu inštaláciu. To je dôvod, prečo to moderné chlapci veľmi radi. Ale ak je to potrebné, strih "Caesar" dokonale premenil na mohawk.

viečko

Jednou z najobľúbenejších možností pre účesy pre chlapcov je čiapka. Je to skvelé pre rovné vlasy a zdôrazňuje žiarivosť detských očí. Tento strih na kučeravých vlasoch vyzerá ešte atraktívnejšie. Preto sa uistite, že vaše dieťa nebude ponechané bez pozornosti.

Nepochybnou výhodou "uzáveru" účesu je schopnosť experimentovať. Kvôli rôznym dĺžkam vlasov a náramkov bude obraz úplne iný. Ak je to žiaduce, môžete dokonca urobiť rozdelenie alebo hrebeň.

poluboks

Štýlový a moderný strih sa môže správne nazvať polboxom. Je vybraný nielen chlapcami, ale aj dospelými mužmi. Charakteristickým znakom tohto účesu sú krátke vlasy v chrámoch, ako aj dlhšie pramene z čela na vrchol.

Kaderníci odporúčajú, aby deti robili tento strih nie písacím strojom, ale nožnicami. To vám umožní nepoškodiť štruktúru vlasov, ktorá ešte nie je úplne vytvorená.

Gavroche

Tento strih má minimálne rozdiely oproti predchádzajúcej verzii. Hlavnou funkciou sú dlhšie vlasy v strede. Zvyšok môže byť dlhý aj krátky. Okrem toho tento strih vypadá obzvlášť pekne na kudrnatých vlasoch.

Ale na rozdiel od predchádzajúcej verzie, účes Gavrosh by mal byť navrhnutý tak, aby vlasy vyzerali čisto. Preto pred odchodom do kaderníka požiadajte dieťa, či to urobí.

Curly účes

Mierne premeniť obvyklý strih a pridať originality môžu byť pomocou kučeravých kapiel. Uistite sa, že sa ho bude páčiť. Navyše v roku 2018 to bude mimoriadne dôležité.

Ale nedávajte si to sami. Trvá to trochu viac času, takže pravdepodobnosť, že sa vaše dieťa nudí, je veľmi vysoké. Je lepšie sa zapísať do špeciálneho detského kaderníctva, kde skúsení majstri urobia všetko rýchlo a efektívne.

Najjednoduchšou voľbou sú ploché pruhy. Kudrlinky a neobvyklé tvary sú zložitejšie. Mimochodom, nie je vôbec potrebné ich symetricky rezať. Takýto vzor na jednej strane vyzerá oveľa lepšie.

Medzi súčasnými zrážkami v roku 2018 nájdete niečo vhodné pre každého chlapca. Nezabudnite počúvať jeho priania a nezabudnite ponúknuť pomoc pri pokládaní. Koniec koncov, jediný spôsob, ako môžete vštípiť túžbu pohľad elegantné a štýlové.

A ako sa cítite o neobvyklých účesoch pre chlapcov?